Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2009 vyšly tyto články:

3.6.Brankářská tajenka vyřešena. Michal Holeš i nadále DrtičemJan HochmanHokejová veřejnost už začínala být krapet nervózní, jak to s miláčkem hodonínského publika bude. Spekulovalo se, zda v dresu SHK bude pokračovat. Teď už může být klidná. "Jedenašedesátka" se i na nadcházející sezonu 2009/10 upsala hodonínským Drtičům.
4.6.Čtvrteční aktiv přinesl návrat ke třem skupinámJan HochmanNa dnešním zasedání zástupců druholigových klubů bylo rozhodnuto, že se druhá liga vrátí k systému, který byl ještě před dvěma lety, tedy k systému tří druholigových skupin. Rozlišení Východ – Střed – Západ se tedy oprášilo a v sezoně 2009/2010 budou opět tři skupiny rozděleny po dvanácti mužstvech.
4.6.Zdeněk Kučera - Jsem rád, že jsem zpět - doma je domaRobert KrůzaH O D O N Í N - Po dvou letech strávených v italské inlajn lize v městě Civitavecchia se útočník Zdeněk Kučera (23) vrací domů, kde jeho hokejová kariéra začala ve třech letech. Doma je doma, řekl s úsměvem a neskrýval radost z návratu k Drtičům. Už se moc těší na sezonu a na fanoušky.
5.6.Další posílení útoku, dnes se k Drtičům přidal Jozef HaringJan HochmanNový přírůstek do hodonínské sestavy je Dodo. Není to však ani vyhynulý pták z ostrova Mauritius, ani autor hitů Soudím či Karlův most jménem Miloš Doležal, ale šikovný pravý útočník Jozef Haring (23), kterému nikdo neřekne jinak, než Dodo.
6.6.Najíždíme na nový systém mládežnických soutěžíLucie MužíkováNeustále se ztenčující základna chlapců, kteří se rádi nechají zaučit do tajů hry nikterak netěšila žádného příznivce ledního hokeje. O to méně jeho vrcholné představitele, trenéry a funkcionáře. Ty také trápila přílišná zaujatost na výsledky, do které se hráči zapojují již od raného věku, příliš brzká specializace na úkor všestranného rozvoje, velké procento hráčů, kteří s hokejem skončí ve věku mezi třináctým a šestnáctým rokem, a v neposlední řadě taktéž neochota některých trenérů ke vzdělávání sebe sama.
8.6.Konečný verdikt o systému nového ročníku nejspíše padne až tuto středuJan HochmanVe čtvrtek jsme Vám přinesli informace o aktivu druhé české hokejové ligy, který přinesl změnu systému. Kluby se během čtvrtečního jednání dohodly na návratu ke třem druholigovým skupinám. Ten by měl být podle všeho zachován. Díky nespokojenosti klubů z Prostějova a Břeclavi ale mohou nastat malé úpravy. Více se dozvíte uvnitř tohoto článku.
10.6.Osudy hokeje na Hodonínsku - 6. část (Ratíškovice, Vacenovice, Rohatec)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Tentokráte si představíme osudy Ratíškovic, Vacenovic a Rohatce.
14.6.Osudy hokeje na Hodonínsku - 7. část (Bzenec, Vracov)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Tentokráte si představíme osudy Bzence a Vracova.
17.6.Nová sezona se třemi skupinami, Prostějov a Brno zůstávají ve skupině VýchodJan HochmanPo téměř dvou týdnech patové situace se kluby nakonec dohodly na podobě nového ročníku druhé ligy. Po dvou letech se tedy definitivně vracíme k rozdělení do tří geograficky rozdělených skupin. Skupiny Západ a Střed budou mít po jedenácti účastnících, naši skupinu Východ pak bude hrát mužstev 14.
21.6.Informace o cenách vstupného a prodeji permanentek na sezonu 2009/10Jan HochmanChcete si koupit permanentku na příští sezonu? V následujícím článku se dozvíte kdy, kde a za kolik si ji můžete koupit.
22.6.Rozlosování druholigové skupiny Východ na sezonu 2009/10Jan HochmanJak jsme slíbili, přinášíme Vám rozlosování prvních šestadvaceti kol naší východní skupiny druhé ligy. Hodonínští hokejisté zahájí sezonu v neděli 13. září od 17ti hodin na domácím ledě a soupeřem jim budou valašskomeziříčští Bobři.
25.6.Přátelské fotbalové utkání vyznělo jasně pro hodonínské DrtičeJan Hochman, Robert KrůzaI přes nepřízeň počasí se ve čtvrtek odpoledne odehrálo přátelské fotbalové utkání mezi hodonínskými hokejovými rozhodčími spolu s hráči bývalého TJ ASP Staropramen, kteří vyzvali k souboji na zeleném pažitu druholigové hráče hodoníského SHK.
26.6.Kabina Drtičů hlásí další novou tvář – Ľubomíra VaškovičeJan HochmanV pátek odpoledne podepsal třiadvacetiletý Ľubomír Vaškovič smlouvu s hodonínským SHK a vyztužil už tak silný útok, který vedení Drtičů letos poskládalo. Jen pár chvil po podpisu poskytl šikovný útočník krátký rozhovor pro náš web.
29.6.Osudy hokeje na Hodonínsku - 8. část (Moravský Písek, Strážnice)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Tentokráte si představíme osudy Moravského Písku a Strážnice.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 10 29:31 20
2. VAL Valašské Meziříčí 9 38:20 18
3. VEL Velké Meziříčí 10 31:33 18
4. ZNS Žďár nad Sázavou 10 37:36 17
5. KOP Kopřivnice 10 36:30 15
6. OPA Opava 10 24:27 15
7. KMB Kometa Brno B 10 27:28 11
8. HOD Hodonín 9 20:37 3

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS