Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2014 vyšly tyto články:

3.5.Rozhovor s novým trenérem hodonínské juniorky Stanislavem BeťkemRedakce, foto: senican.skPro fanoušky, kteří zažili zlatá léta hodonínského hokeje v první polovině devadesátých let, určitě není jméno Stanislav Beťko (42) neznámým. Bývalý obránce Baníku ukončil svou aktivní hráčskou kariéru hodně brzy, u hokeje ale tento odchovanec Drtičů zůstal i nadále. Nyní se po šestileté pauze vrací zpět „na místo činu“ v roli nového hlavního trenéra juniorského týmu SHK Hodonín.
5.5.Kočara už nepovede Přerov, Vyrůbalík bude oblékat dres extraligového nováčkaRedakceSe začátkem letní přípravy na nový ročník bylo zveřejněno pár změn u kormidel druholigových mužstev. K výměně trenéra sáhli v Přerově a Porubě, částečná obměna proběhla i u břeclavských Lvů. Olomoučtí Kohouti, kteří postoupili po dlouhých letech do nejvyšší soutěže, oznámili jako první posilu hodonínského odchovance Martina Vyrůbalíka. Manažer Rostislav Dočekal, někdejší obránce Baníku z osmdesátých a začátku devadesátých let, se kvůli rodinným důvodům přesouvá z Karlových Varů do Znojma, kde bude zastávat funkce manažera a zároveň asistenta trenéra.
7.5.Konec baráži. Vítězové druhé ligy budou od nové sezony postupovat do vyšší soutěže přímoRedakceVýkonný výbor ČSLH rozhodl, že od sezóny 2014/15 bude ve všech soutěžích dospělých - s výjimkou baráže mezi Tipsport extraligou a I. ligou - uplatňován princip přímého sestupu a postupu. Což vlastně znamená, že druholigové týmy už nebudou muset projít nevyzpytatelnou barážovou loterií a postup do vyšší soutěže si zajistí už samotným vítězstvím ve finále své „konference“.
9.5.Rozhovor s předsedkyní klubu Janou GajošovouRedakcePár týdnů zaslouženého volna uběhlo hráčům i vedení klubu jako voda. Nyní už jsou ale v plném proudu přípravy na sezonu novou. Hráčům začala letní příprava, vedení klubu zase pilně pracuje na tom, aby bylo vše připraveno na jedenáctou druholigovou sezonu v novodobé historii hodonínského hokeje. Jak vypadá aktuální seznam hráčů, kteří jsou zapojeni do letní přípravy, s kým by se měli Drtiči utkat v přípravných zápasech, jak hodnotí minulou sezonu nebo co nového připravuje klub pro fanoušky. O tom všem jsme si povídali s předsedkyní klubu Janou Gajošovou.
11.5.Osudy hokeje v Hodoníně - 35. část (SHK Hodonín - 4. díl)Redakce Díky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Dnes budeme pokračovat 35. kapitolou.
15.5.Muži SHK Hodonín se v přípravě utkají mimo jiné i s Rebely. Junioři zase poměří síly se Slovanem BratislavaRedakceKalendář s přípravnými zápasy prvního mužstva i juniorského týmu SHK Hodonín se začíná pomalu plnit. Oba týmy mají v současné chvíli naplánováno již devět přípravných duelů. Muži se kromě tradičních slovenských soupeřů utkají i s brněnskou Technikou a bonbonkem pro fanoušky bude zajisté duel s prvoligovým Havlíčkovým Brodem. Podobný program bude mít i juniorka. Většinu utkání odehrají mladé pušky na východ od řeky Moravy. Pikantní pro ně bude zejména souboj s juniorským týmem bratislavského Slovanu. Rozpis zápasů nemusí být definitivní. Není vyloučeno, že v obou kategoriích ještě nějaké zápasy přibudou.
19.5.Hodonínský zimní stadion bude v polovině června hostit galavečer NOC BOJOVNÍKŮ - YOUNGBLOOD 2014RedakcePopulární akce, která má velmi dobré renomé nejen po celé České republice, ale i u našich východních sousedů - Noc bojovníků, se poprvé představí na hodonínském zimním stadionu. Galavečer je naplánován na 21. června 2014 a tentokrát nese podtitul „Young Blood“. Doposud se tato akce konala vždy ve víceúčelové sportovní hale TEZA. Nyní se poprvé stěhuje do větších prostor.
20.5.Jak by mohla v nové sezoně vypadat druhá liga? Kdo bude trénovat Pelhřimov a kdo Porubu?RedakceDruholigový aktiv klepe na dveře. Už jen pár dní schází do schůzky zástupců klubů třetí nejvyšší soutěže, na kterém by se mělo rozhodnout o herním modelu pro ročník 2014/15. V článku se podíváme na to, jak by teoreticky mohla vypadat podoba blížící se ligové sezony. Kromě toho nakoukneme i na to, co je nového u našich soupeřů.
22.5.Osudy hokeje v Hodoníně - 36. část (SHK Hodonín - 5. díl)Redakce Díky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Dnes budeme pokračovat 36. kapitolou.
26.5.Obrázky pro vaše facebookové profily s tématikou DrtičůRedakcePřinášíme Vám dvanáct jednoduchých ale přitom povedených obrázků, které si můžete nastavit na Vaše facebookové profily. Ukažte všem přátelům a kamarádům, že fandíte hodonínským Drtičům! Archiv se všemi dvanácti variantami si můžete stáhnout ZDE.
30.5.Druholigový aktiv definitivu nepřinesl, jasno bude až za týdenRedakceNa dnešní schůzce zástupců druholigových mužstev se v sídle ČSLH měla dořešit podoba druhé hokejové ligy pro blížící se ročník 2014/15. Zhruba devadesátiminutové jednání však konečný verdikt nepřineslo. Více uvnitř článku.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 10 29:31 20
2. VAL Valašské Meziříčí 9 38:20 18
3. VEL Velké Meziříčí 10 31:33 18
4. ZNS Žďár nad Sázavou 10 37:36 17
5. KOP Kopřivnice 10 36:30 15
6. OPA Opava 10 24:27 15
7. KMB Kometa Brno B 10 27:28 11
8. HOD Hodonín 9 20:37 3

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS