Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2012 vyšly tyto články:

31.5.AKTUÁLNĚ: Zprávy z dnešního aktivu 2. ligyRedakceDnes se v Praze od 15 hodin konal aktiv účastníků druhé ligy, který na svém jednání rozhodnul o tom, že nadcházející druholigová sezona bude vypadat stejně jako v minulém roce. Hodonínští Drtiči zůstávají ve skupině Střed, kterou bude hrát opět 11 týmů v téměř stejném složení, jako tomu bylo loni. Jen Kutnou Horu vystřídá Tábor. Informace nám potvrdila předsedkyně SHK Jana Gajošová.
30.5.Sedm týmů vstoupí do příštího ročníku s novými trenéryRedakceHodonín, Jindřichův Hradec, Kolín, Žďár nad Sázavou, Frýdek-Místek, Havířov a Nový Jičín. Co mají tato mužstva společného? Spojuje je to, že se toto sedmero týmů do letní přípravy pustilo s novými lodivody. Jejich jména, ale třeba i zamyšlení nad budoucností koutnohorského hokeje se dočtete v letošním prvním dílu "Okurkové sezony".
28.5.Rozhovor s Janou Gajošovou v týdeníku 5+2 dnyRedakce, týdeník 5+2 dnyZačala letní příprava hokejistů Hodonína na novou druholigovou sezonu. Ta uplynulá byla co do výsledku nejúspěšnější v novodobé historii. Ale také mimořádná počtem změn trenérů, spekulací a diskuzí. Předsedkyně SHK Hodonín Jana Gajošová na ni pohlíží s odstupem i respektem.
27.5.Osudy hokeje v Hodoníně - 29. část (Zánik ledních sportů v Hodoníně a snahy o jejich obnovu - 4. díl)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Dnes zakončíme čtvrtým dílem kategorii "Zánik ledních sportů v Hodoníně a snahy o jejich obnovu".
22.5.V Hodoníně bude pokračovat i obránce Martin MiklíkRedakcePo trojici Petr Peš, Jakub Sajdl a David Skočovský, kteří své nové smlouvy podepsali včera, je jasno o dalším hráči, jenž bude pokračovat v hodonínských barvách i v příštím ročníku. Dnes se totiž vedení klubu dohodlo na dalším působení s devatenáctiletým obráncem Martinem Miklíkem.
21.5.Vyhlášení výsledků tipovací soutěže k MS v hokejiRedakceA je konec. Včerejšími boji o medaile, ve kterých naši reprezentanti vybojovali bronzovou příčku, vyvrcholilo 76. mistrovství světa a tím pádem je u konce i velká tipovací soutěž. Na její konečné výsledky se můžete podívat v následujícím článku.
21.5.Na soupisku pro příští sezonu začínají přibývat první jménaRedakceÚtočníci Petr Peš (29) a Jakub Sajdl (22) a spolu s nimi i obránce David Skočovský (23) jsou prvními hráči, se kterými se vedení hodonínského klubu dohodlo na jejich angažmá v modro-oranžových barvách pro příští druholigový ročník. O dalších jménech a skladbě kádru pro novou sezonu Vás budeme samozřejmě informovat.
19.5.Osudy hokeje v Hodoníně - 28. část (Zánik ledních sportů v Hodoníně a snahy o jejich obnovu - 3. díl)RedakceDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. I dnes se budeme věnovat povídání o divokých časech v polovině devadesátých let.
16.5.Průběžný stav tipovačky k MS v hokejiRedakcePo včerejších zápasech, které ukončily boje v základních skupinách hokejového šampionátu, tu pro Vás máme opět průběžné výsledky naší tipovačky. Tentokráte jsou ve výsledcích započítány všechny body, které tipující posbírali během zápasů v základní části. Jak sami uvidíte, pořád ještě není zdaleka rozhodnuto o majiteli "permice" na příští sezonu.
11.5.Osudy hokeje v Hodoníně - 27. část (Zánik ledních sportů v Hodoníně a snahy o jejich obnovu - 2. díl)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Tentokrát budeme pokračovat v povídání o divokých časech v polovině devadesátých let.
10.5.Rozhovor s novým trenérem hodonínských Drtičů Jiřím RechemRedakceNa konci minulého týdne jsme fanouškům slíbili rozhovor s novým lodivodem hodonínského SHK Jiřím Rechem starším. Padesátiletý brněnský rodák odpovídal redakci na zvídavé otázky ještě před zahájením letní přípravy, která Drtičům startuje právě dnes.
10.5.Průběžný stav tipovačky k MS v hokejiRedakceOpět Vám přinášíme průběžné výsledky velké tipovací soutěže k právě probíhajícímu Mistrovství světa v hokeji. Po šesti hracích dnech se pořadí v tipovačce pěkně promíchalo a na čele se začíná od svých pronásledovatleů pomalu odtrhávat tipér pod přezdívkou Berka.
7.5.Průběžný stav tipovačky k MS v hokejiRedakceMáme tady první průběžné výsledky velké tipovací soutěže k právě probíhajícímu Mistrovství světa v hokeji. Tak, jako samotný turnaj, je i tipování zatím hodně vyrované, ale už se pomalu rýsují favorité na zisk permanentky na příští sezonu.
7.5.AKTUALIZACE: Informace pro hráče A-týmu SHK HodonínKlubJak jsme již informovali, úvodní srazy prvního mužstva a juniorky SHK Hodonín jsou shodně naplánovány na příští středu, tj. 9. května v 16.30. Nikoliv však v kabinách, které se momentálně malují, ale ve VIP prostorech zimního stadionu.
6.5.Osm druholigových sezon hodonínských DrtičůRedakce Ano, je to tak. Již osm sezon jsou hodonínští Drtiči součástí třetí nejvyšší soutěže na území České republiky. Ta poslední byla zatím tou nejúspěšnější od znovuobnovení nejrychlejší kolektivní hry světa u řeky Moravy. V následujícím článku se podíváme na to, jak si oranžovo-modří stojí v konkurenci všech druholigových týmů za tu dobu, co v této soutěži nastupují, tudíž od sezony 2004/2005.
4.5.Novým trenérem Drtičů je Jiří Rech staršíRedakce, foto hc-kometa.czOtec bývalého brankáře SHK a velkého oblíbence hodonínského publika Jiří Rech starší je novým koučem prvního mužstva Drtičů. V minulosti vedl padesátiletý lodivod například Chomutov, naposledy působil v dalším prvoligovém týmu - v Kadani. Na rozhovor s novým koučem se můžete těšit v průběhu příštího týdne, kdy Drtičům začne neoblíbená letní příprava. Na pozici asistenta u A-týmu zůstává Jaroslav Crlík.
2.5.Osudy hokeje v Hodoníně - 26. část (Zánik ledních sportů v Hodoníně a snahy o jejich obnovu - 1. díl)RedakceDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Dnes načneme povídání o divokých časech v polovině devadesátých let.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. SUM Šumperk 40 211:89 103
2. OPA Opava 40 146:132 68
3. HBR Havl. Brod 40 148:133 67
4. HOD Hodonín 40 148:140 65
5. VAL Val. Meziříčí 40 138:123 64
6. KOP Kopřivnice 40 125:122 58
7. ZNS Žďár n/S 40 138:152 52
8. NJI Nový Jičín 40 118:165 45
9. MBU Mor. Budějovice 40 105:221 18

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS