Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2010 vyšly tyto články:

3.5.Zpovědi slavných odchovanců hodonínského hokeje: Ondřej ŠmachRobert KrůzaH O D O N Í N - Je středa odpoledne 28. dubna 2010 a naše redakce si pozvala jako prvního na řadu v rubrice „ Zpovědi slavných odchovanců hodonínského hokeje “ obránce extraligového Kladna Ondřeje Šmacha. Tento věčně usměvavý kluk ochotně svolil k rozhovoru a byl i rád, když jsme ho oslovili, že se může pobavit o hokeji na hodonínském webu a oslovit širokou hokejovou veřejnost v Hodoníně, které fandí a věří v úspěch Drtičů, kterým fandí.
4.5.Hodonínští hokejisté zahájili suchou přípravuJan Hochman, Robert KrůzaNepříznivé deštivé počasí a nízké teploty přivítali trenéry A-týmu SHK Hodonín a téměř tucet jejich svěřenců při dnešní první návštěvě mikulčického sportovního areálu. Necelý měsíc si tak mohli Drtiči užít volna a už se zase připravují na další druholigový ročník. Co na Drtiče během nepopulární letní přípravy čeká a kdo se trenérům hlásil na prvním společném tréninku?
10.5.Neoficiální FanClub Drtičů slaví první rok existenceJan HochmanLetí to, letí a od první schůzky, ze které vzešel nápad, založit neoficiální hokejový FanClub Drtičů, uběhl celý rok. Co se v prvním roce působení HFC povedlo, i to, co se nepovedlo, rozebírá předseda FanClubu Petr Kománek. A navíc... pokud máte zájem o mávací vlajky v barvách SHK, dozvíte se na závěr článku, jak si ji můžete objednat.
12.5.Hokejová inventura #2 - po základní části druzí za Valašským Meziříčím, výborná druhá polovinaJan HochmanDlouhých 44 kol trvala dlouhodobá část východní skupiny II. ligy. V ní si Drtiči prošli chvilkovým špatným obdobím i vítěznou vlnou a nakonec ji zakončili na druhém místě. Nebýt zbytečných zaváhání, mohli být i na samém vrcholu, ale to je jen známé „co by, kdyby“. Připomeňme si tedy ve zkratce průběh dlouhé, náročné a také krásných zápasů plné základní části.
16.5.Osudy hokeje na Hodonínsku - 10. část (SK Hodonín - 1. díl)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme po roce opět přinést další část historie hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Tentokráte si představíme v první ze dvou částí osudy SK Hodonín.
19.5.Památná utkání #05: TJ TŽ Třinec - TJ Baník Hodonín (1992)Jan HochmanO jedno z nejpozoruhodnějších a také nejvyšších vítězství hodonínských hokejistů se postarali hráči TJ Baník Hodonín na začátku roku 1992. Svěřenci trenéra Zdeňka Kepáka zajížděli čtyři kola před koncem soutěže na daleký sever a to, co se na půdě slezského mužstva odehrálo, nečekal ani ten největší snílek a optimista z jihu Moravy. Drtiči překvapili celou ligu a porazili domácí Třinec jednoznačným rozdílem.
20.5.Lubomír Vaškovič bude i nadále DrtičemVáclav UrubekVedení klubu se podařilo pojistit si služby nejproduktivnějšího hráče loňského kádru Drtičů. Lubomír Vaškovič si dnes po obědě plácnul s jednatelkou Janou Gajošovou a podepsal smlouvu na příští sezonu.
23.5.Osudy hokeje na Hodonínsku - 11. část (SK Hodonín - 2. díl)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Tentokráte si představíme druhou část osudů SK Hodonín.
28.5.Hokejová inventura #3 - vydařené play-off ale hořký konec ve finále s BobryJan HochmanV poslední části naší rekapitulace uplynulé sezony se ohlédneme za závěrečnou fází sezony. Drtiči přešli přes brány čtvrtfinále i semifinále, poslední krok k přímému boji o vyšší soutěž ale tým z jihu Moravy nezvládl a skončil tak těsně před vysněným cílem. Připomeňme si tedy průběh vyřazovacích bojů loňské, a pro Drtiče i přes porážku ve finále, velmi úspěšné druholigové sezony.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 9 29:29 20
2. VEL Velké Meziříčí 9 30:28 18
3. VAL Valašské Meziříčí 8 33:19 15
4. OPA Opava 9 22:23 15
5. ZNS Žďár nad Sázavou 9 33:34 14
6. KOP Kopřivnice 9 29:27 12
7. KMB Kometa Brno B 9 25:28 8
8. HOD Hodonín 8 17:30 3

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS