Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2009 vyšly tyto články:

4.5.První trénink Drtičů před sezonou 2009/2010Robert KrůzaH O D O N Í N - V Mikulčicích se sešla po bezmála měsíci a půl parta hokejistů kolem nového trenéra Svatopluka Kosíka, aby už nabrala tolik potřebnou sílu před novou sezónou ve druhé hokejové lize. Nutno podotknout, že se nový trenér teprve seznamuje s tvářemi jeho svěřenců a zdatně mu radí jeho asistent Erna Šifl.
5.5.Osudy hokeje na Hodonínsku - 1. část (Lužice, Mikulčice)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Jako první přicházejí na řadu nedaleké Lužice a Mikulčice.
8.5.Pět nejpovedenějších utkání uplynulé sezonyJan HochmanZa celou sezonu nastoupili hodonínští Drtiči bez jednoho k padesáti soutěžním střetnutím. Některá byla vydařená, jiná zase méně. S některými soupeři byla utkání jednodušší, s jinými to byl boj na ostří nože. Redakce shkhodonin.cz se pokusila vybrat ze svého pohledu těch pět střetnutí, která byla podle jejich mínění ta nejvydařenější. V dalším článku se ohlédneme pro změnu za těmi zápasy, které se vůbec, ale vůbec nepovedly.
11.5.Vyhodnocení tipovačky k MS 2009Jan HochmanTak máme po letošním šampionátu v našem milovaném sportu - ledním hokeji. Čeští reprezentanti skončili po vyřazení ve čtvrtfinále bez medaile, naše tipovačka ale své medailisty a vítěze samozřejmě má. Jak celá tipovačka dopadla? To se dozvíte v následujícím článku.
14.5.Osudy hokeje na Hodonínsku - 2. část (Prušánky, Kyjov)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Dnes si představíme osudy Prušánek a Kyjova.
17.5.Osudy hokeje na Hodonínsku - 3. část (Svatobořice, Ždánice, Stavěšice)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Tentokráte si představíme osudy Svatobořic, Ždánic a Stavěšic.
20.5.Pět nejnepovedenějších utkání uplynulé sezonyJan HochmanPřed čtrnácti dny jsme vzpomínali s úsměvem a spokojeností, když jsme si připomínali pět nejlepších utkání oranžovo-modrých Drtičů v sezoně 2008/09. Dnes bude vzpomínání o něco bolestnější. Na řadu přichází 5 utkání, která hodonínští hokejisté nezvládli.
20.5.První liga chce zavést baráž, druholigové kluby protestujíMichal Berg Úterní aktiv prvoligových týmů schválil model soutěže na nadcházející ročník. Oproti minulé sezóně je v něm jediná změna - na rozdíl od přímého sestupu dvou týmů se nyní sestup bude týkat pouze jednoho týmu, který se navíc s vítězem druhé ligy utká v baráži. Tato změna se však pranic nelíbí zástupcům druholigových týmů. "Před dvěma lety, když se soutěž rozšířila na 16 týmů, bylo odsouhlaseno, že bude zaveden přímý sestup a postup. Nyní se to však opět mění v neprospěch klubů z nižší soutěže," zlobí se trenér opavského Slezanu Karel Suchánek.
22.5.Konec spekulacím. Duo Korotvička - Špok je u Drtičů.Jan HochmanDnes dopoledne se v Hodoníně podepsaly smlouvy, o kterých se dlouho spekulovalo mezi fanoušky. Dva útočníci - Jan Korotvička a Martin Špok, kteří loni oblékali dres brněnské Techniky, jsou od dnešního dopoledne hráči SHK Hodonín. Malé představení obou nových akvizicí, naleznete v následujícím článku.
24.5.Nová extraligová posila Drtičů se jmenuje Martin HollýJan HochmanTřiadvacetiletý "skaličan" Martin Hollý absolvuje s Drtiči od začátku suchou přípravu a koncem minulého týdne podepsal, spolu s dalšími spoluhráči, se svým novým zaměstnavatelem smlouvu na nadcházející sezonu. Mladý forvard odehrál v nejvyšší slovenské soutěži v dresu Skalice celkem 144 utkání, ve kterých získal 22 kanadských bodů.
27.5.Osudy hokeje na Hodonínsku - 4. část (Uhřice, Dubňany)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Tentokráte si představíme osudy Uhřic a Dubňan.
27.5.Jan Korotvička - Vše je spíš o cílech mužstva, než o cílech jednotlivcůRobert KrůzaH O D O N Í N - Tento rozhovor se uskutečnil ve středečním podvečeru v nejmenovaném brněnském obchodním centru a nová posila Drtičů útočník Jan Korotvička (25) ochotně odpovídal na otázky směřované od jeho prvních zkušeností na ledě, až po novou kapitolu v jeho životě a tím je začínající angažmá v SHK Hodonín. Pronásledován studiem a samostatnou letní přípravou si našel trochu času a věnoval nám exluzivní rozhovor pro čtenáře tohoto webu.
31.5.Osudy hokeje na Hodonínsku - 5. část (Hovorany, Čejč, Mutěnice)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Tentokráte si představíme osudy Hovoran, Čejče a Mutěnic.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 23 66:72 45
2. VAL Valašské Meziříčí 20 79:44 40
3. ZNS Žďár nad Sázavou 18 69:58 36
4. OPA Opava 21 61:58 30
5. VEL Velké Meziříčí 21 70:80 29
6. KMB Kometa Brno B 22 66:68 28
7. KOP Kopřivnice 21 69:69 26
8. HOD Hodonín 20 50:81 15

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS