Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2009 vyšly tyto články:

31.5.Osudy hokeje na Hodonínsku - 5. část (Hovorany, Čejč, Mutěnice)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Tentokráte si představíme osudy Hovoran, Čejče a Mutěnic.
27.5.Osudy hokeje na Hodonínsku - 4. část (Uhřice, Dubňany)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Tentokráte si představíme osudy Uhřic a Dubňan.
27.5.Jan Korotvička - Vše je spíš o cílech mužstva, než o cílech jednotlivcůRobert KrůzaH O D O N Í N - Tento rozhovor se uskutečnil ve středečním podvečeru v nejmenovaném brněnském obchodním centru a nová posila Drtičů útočník Jan Korotvička (25) ochotně odpovídal na otázky směřované od jeho prvních zkušeností na ledě, až po novou kapitolu v jeho životě a tím je začínající angažmá v SHK Hodonín. Pronásledován studiem a samostatnou letní přípravou si našel trochu času a věnoval nám exluzivní rozhovor pro čtenáře tohoto webu.
24.5.Nová extraligová posila Drtičů se jmenuje Martin HollýJan HochmanTřiadvacetiletý "skaličan" Martin Hollý absolvuje s Drtiči od začátku suchou přípravu a koncem minulého týdne podepsal, spolu s dalšími spoluhráči, se svým novým zaměstnavatelem smlouvu na nadcházející sezonu. Mladý forvard odehrál v nejvyšší slovenské soutěži v dresu Skalice celkem 144 utkání, ve kterých získal 22 kanadských bodů.
22.5.Konec spekulacím. Duo Korotvička - Špok je u Drtičů.Jan HochmanDnes dopoledne se v Hodoníně podepsaly smlouvy, o kterých se dlouho spekulovalo mezi fanoušky. Dva útočníci - Jan Korotvička a Martin Špok, kteří loni oblékali dres brněnské Techniky, jsou od dnešního dopoledne hráči SHK Hodonín. Malé představení obou nových akvizicí, naleznete v následujícím článku.
20.5.Pět nejnepovedenějších utkání uplynulé sezonyJan HochmanPřed čtrnácti dny jsme vzpomínali s úsměvem a spokojeností, když jsme si připomínali pět nejlepších utkání oranžovo-modrých Drtičů v sezoně 2008/09. Dnes bude vzpomínání o něco bolestnější. Na řadu přichází 5 utkání, která hodonínští hokejisté nezvládli.
20.5.První liga chce zavést baráž, druholigové kluby protestujíMichal Berg Úterní aktiv prvoligových týmů schválil model soutěže na nadcházející ročník. Oproti minulé sezóně je v něm jediná změna - na rozdíl od přímého sestupu dvou týmů se nyní sestup bude týkat pouze jednoho týmu, který se navíc s vítězem druhé ligy utká v baráži. Tato změna se však pranic nelíbí zástupcům druholigových týmů. "Před dvěma lety, když se soutěž rozšířila na 16 týmů, bylo odsouhlaseno, že bude zaveden přímý sestup a postup. Nyní se to však opět mění v neprospěch klubů z nižší soutěže," zlobí se trenér opavského Slezanu Karel Suchánek.
17.5.Osudy hokeje na Hodonínsku - 3. část (Svatobořice, Ždánice, Stavěšice)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Tentokráte si představíme osudy Svatobořic, Ždánic a Stavěšic.
14.5.Osudy hokeje na Hodonínsku - 2. část (Prušánky, Kyjov)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Dnes si představíme osudy Prušánek a Kyjova.
11.5.Vyhodnocení tipovačky k MS 2009Jan HochmanTak máme po letošním šampionátu v našem milovaném sportu - ledním hokeji. Čeští reprezentanti skončili po vyřazení ve čtvrtfinále bez medaile, naše tipovačka ale své medailisty a vítěze samozřejmě má. Jak celá tipovačka dopadla? To se dozvíte v následujícím článku.
8.5.Pět nejpovedenějších utkání uplynulé sezonyJan HochmanZa celou sezonu nastoupili hodonínští Drtiči bez jednoho k padesáti soutěžním střetnutím. Některá byla vydařená, jiná zase méně. S některými soupeři byla utkání jednodušší, s jinými to byl boj na ostří nože. Redakce shkhodonin.cz se pokusila vybrat ze svého pohledu těch pět střetnutí, která byla podle jejich mínění ta nejvydařenější. V dalším článku se ohlédneme pro změnu za těmi zápasy, které se vůbec, ale vůbec nepovedly.
5.5.Osudy hokeje na Hodonínsku - 1. část (Lužice, Mikulčice)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Jako první přicházejí na řadu nedaleké Lužice a Mikulčice.
4.5.První trénink Drtičů před sezonou 2009/2010Robert KrůzaH O D O N Í N - V Mikulčicích se sešla po bezmála měsíci a půl parta hokejistů kolem nového trenéra Svatopluka Kosíka, aby už nabrala tolik potřebnou sílu před novou sezónou ve druhé hokejové lize. Nutno podotknout, že se nový trenér teprve seznamuje s tvářemi jeho svěřenců a zdatně mu radí jeho asistent Erna Šifl.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. SUM Šumperk 40 211:89 103
2. OPA Opava 40 146:132 68
3. HBR Havl. Brod 40 148:133 67
4. HOD Hodonín 40 148:140 65
5. VAL Val. Meziříčí 40 138:123 64
6. KOP Kopřivnice 40 125:122 58
7. ZNS Žďár n/S 40 138:152 52
8. NJI Nový Jičín 40 118:165 45
9. MBU Mor. Budějovice 40 105:221 18

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS