Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2017 vyšly tyto články:

2.4.„Povedlo se nám region pobláznit hokejem, což je hrozně fajn,“ hlásí spokojený Daniel VaněkJan Hochman Na konci loňských letních prázdnin si po osmi letech sbalil věci ve vsetínské kabině a namířil si to o sto kilometrů jihozápadněji na slunné Slovácko. „Chtěl jsem určitě jít hrát někam, odkud jsem měl reference i vlastní pocit, že se tam dělá hokej dobře,“ prozrazuje zlínský odchovanec, který si v novém působišti rychle zvykl. „Určitě svého rozhodnutí nelituji. Sezona mi minimálně splnila má očekávání a v některých ohledech je i předčila,“ říká člen elitní hodonínské formace Daniel VANĚK.
9.4.„Podařilo se nám vytvořit partu kluků, která táhla za jeden provaz,“ pochvaluje si trenér Stanislav BeťkoJan HochmanŠestačtyřicetiletý Stanislav BEŤKO dovedl hodonínské hokejisty po čtyřech letech do semifinále playoff. V něm sice Drtiči podlehli pozdějšímu vítězi naší druholigové skupiny ze Vsetína 3:1 na zápasy, i tak ale za sebou mladý slovácký celek zanechal dobrý dojem. „Mám radost z toho, že se nám z nově složeného týmu podařilo vytvořit jednolitý celek. Partu kluků, která táhla za jeden provaz. Tohle přesně dělá tým týmem. Ne jména, ale skvělá parta, která drží pospolu,“ říká šéf hodonínské střídačky.
11.4.Český výběr ani jednou v základní hrací době neprohrál, přesto končí až na čtvrtém místěJan HochmanTřídenní zápolení mladých hokejových nadějí je u konce. Česká reprezentace do šestnácti let na hodonínském turnaji ani jednou neprohrála v základní hrací době, bohužel se jí ani jednou ze tří pokusů nepodařilo zvládnout loterii samostatných nájezdů a na Turnaji čtyř končí svěřenci trenéra Jaroslava Nedvěda na posledním čtvrtém místě. Zlato berou hokejisté Švédska, stříbro patří ruským mladíkům a bronz putuje do Finska.
17.4.VIDEO: Deset nejhezčích gólových akcí sezonyRedakceStřely z první, překvapivé rány, kombinace až do prázdné brány nebo povedené samostatné akce. V uplynulé druholigové sezoně nasázeli hodonínští hokejisté téměř dvě stovky branek, redakce oficiálních klubových stránek si dovolila z těch, které byly zaznamenány na video, vybrat ty nejpohlednější. Tady je desítka nejhezčích gólů sezony 2016-17. Který se nejvíc líbí vám?
18.4.VIDEO: Rozhodly nájezdy. Čeští mladíci skončili na turnaji čtyř zemí v Hodoníně posledníLibor Kopl, hodoninsky.denik.cz, foto: cslh.czNeuvěřitelně vyrovnaný byl turnaj čtyř zemí v Hodoníně. Česká hokejová reprezentace do šestnácti let na jihu Moravy v základní hrací době ani jednou neprohrála, přesto po nezvládnutých samostatných nájezdech skončila se třemi body poslední. Z vítězství se na Zimním stadionu Václava Nedomanského radovaly naděje Švédska, druhé bylo Rusko a třetí příčku obsadilo Finsko.
21.4.Sezóna odchovanců aneb jak se letos dařilo #1Petr SvobodaSezóna 2016/17 pro Oranjes skončila vyřazením v druhém kole playoff s týmem Vsetína, který splnil předsezónní ambice a nakonec si vybojoval místo ve WSM Lize. Někteří odchovanci však dobojovali teprve nedávno, a proto si můžeme nyní shrnout, jak se „Drtičům ve světě“ tento ročník vydařil. V prvním díle tohoto seriálu si představíme nejstarší část hráčů, jejichž kořeny jsou zapuštěny na moravském Slovácku. Všem už v podstatě sezóna skončila. Jediný, který může být letos ještě aktivní, je Michal Kempný, pakliže dostane pozvánku na Mistrovství světa.
26.4.Sezóna odchovanců aneb jak se letos dařilo #2Petr SvobodaV prvním dílu našeho miniseriálu o hodonínských odchovancích jsme se věnovali nejstarší a nejzkušenější skupině hráčů, jejichž kořeny jsou pevně usazeny na jižní Moravě. Dnes přichází řada na druhé z celkem tří pokračování, jehož náplní bude ohlédnutí se za sezonou střední generace hodonínských Drtičů. Někteří z nich se už pomalu prodrali z mládežnických dresů do dospělého hokeje, další tento krok čeká v blízké budoucnosti.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 10 29:31 20
2. VAL Valašské Meziříčí 9 38:20 18
3. VEL Velké Meziříčí 10 31:33 18
4. ZNS Žďár nad Sázavou 10 37:36 17
5. KOP Kopřivnice 10 36:30 15
6. OPA Opava 10 24:27 15
7. KMB Kometa Brno B 10 27:28 11
8. HOD Hodonín 9 20:37 3

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS