Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2015 vyšly tyto články:

5.4.Hokejisté Kopřivnice a Písku si vybojovali účast v příštím ročníku druhé ligyJan HochmanZatímco bitvy v kvalifikaci o první ligu nejsou ještě ani ve své polovině, souboje týmů z krajských soutěží bojujících o postup do druhé ligy dnes dospěly do svého cíle. Již před dvěma týdny si postup vybojovali hokejisté HC Kopřivnice. Dnes si pak hráči IHC Písek i napodruhé poradili s Lomnicí nad Popelkou a o dvojici nových účastníků nadcházející druholigové sezony je tak rozhodnuto.
12.4.INFORMACE PRO HRÁČE JUNIORKY SHK HODONÍNKlub Ve středu 22. dubna 2015 se od 17 hodin ve VIP prostorech hodonínského Zimního stadionu Václava Nedomanského koná schůzka hráčů juniorky SHK Hodonín před startem letní přípravy na novou sezonu 2015/16. Sraz se týká hráčů ročníků 1995 až 1997 a účast všech hráčů je povinná.
13.4.MINISERIÁL: Jaká byla druholigová sezona 2014/15 - Před startem soutěže (1/7)Jan HochmanTřetí nejvyšší soutěž před pár dny zavřela své brány s označením ročníku 2014/15 a nastává tak ideální prostor k tomu, podívat se na to, jak že vlastně zatím poslední druholigový ročník probíhal. V celkem sedmi dílech našeho krátkého seriálu se podíváme na to nejzajímavější, co se během poslední sezony událo. Nejprve si posvítíme na to, co se dělo před tím, než samotné boje o ligové body vůbec započaly.
18.4.Vyhrajte lístky na Mistrovství světa v ledním hokeji! Porovnejte své znalosti v hokejovém kvízuJan Hochman, foto: iihfworlds2015.comMistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015 již nedočkavě klepe na dveře. Pouze pár dní dělí hokejovou veřejnost od vypuknutí letošní nejdůležitější akce mezinárodní úrovně. Chcete si poslední dny čekání ještě o kousek zkrátit? Vyzkoušejte nový hokejový kvíz a zúročte své znalosti ve vstupenky na světový šampionát!
21.4.MINISERIÁL: Jaká byla druholigová sezona 2014/15 - Skupina Východ (2/7)Jan HochmanDruhé pokračování našeho miniseriálu bude věnováno dění ve východní skupině druhé ligy. Základní část vyhrál s pohodlným náskokem tým přerovských Zubrů, který tak byl největším favoritem pro následné play-off. Kanadské bodování ovládl vsetínský ostrostřelec Jan Kolařík, ale neztratili se ani Drtiči, kteří měli v nejproduktivnější pětici hned dva zástupce.
22.4.INFORMACE PRO HRÁČE A-TÝMU SHK HODONÍNJan HochmanV pondělí 4. května začne hráčům A-týmu SHK Hodonín všemi neoblíbená, leč potřebná letní příprava. V 16:45 je sraz hráčů ve VIP prostorech Zimního stadionu Václava Nedomanského, od 17:30 pak na svěřence trenérského tandemu Lubomír Oslizlo - Jan Prčík starší již čeká první tréninková jednotka.
27.4.Začínají se pomalu rýsovat soupeři pro přípravné zápasy A-týmu hodonínských DrtičůJan HochmanI když hokejisté ještě užívají poslední dny volna před startem suché přípravy, realizační tým již pilně pracuje. Jednou z každoročních náplní tohoto období je, mimo jiné, zajištění soupeřů pro přípravná utkání. Zatím prvním potvrzeným soupeřem, s nímž se Drtiči v srpnové přípravě střetnou, jsou hokejisté nedaleké Senice. Další týmy, s nimiž se Baník tradičně již dlouhá léta v přípravném období utkává, již byly osloveny a čeká se na to, až se kluby domluví na konkrétních termínech. Fanoušci se tak s největší pravděpodobností mohou opět těšit na slovenské extraligové Piešťany, zástupce první slovenské ligy z Trnavy, ale také na derby s brněnskou Technikou a další soupeře. O přesných termínech Vás budeme informovat, sledujte proto klubové stránky.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 23 66:72 45
2. VAL Valašské Meziříčí 20 79:44 40
3. ZNS Žďár nad Sázavou 18 69:58 36
4. OPA Opava 21 61:58 30
5. VEL Velké Meziříčí 21 70:80 29
6. KMB Kometa Brno B 22 66:68 28
7. KOP Kopřivnice 21 69:69 26
8. HOD Hodonín 20 50:81 15

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS