Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2014 vyšly tyto články:

7.4.Sezona 2013/2014 je definitivně minulostíRedakceI přes to, že A-tým Drtičů zakončil svou pouť ve čtvrtfinále play-off už před více než měsícem, mládežnické celky využívaly ledovou plochu zimního stadionu TEZA i nadále. Teď už ale led mezi mantinely pomalu taje a mizí. V pátek o půlnoci se přestalo chladit a znovu se ledová pokrývka objeví až na přelomu července a srpna.
10.4.Hokejová inventura #2: První polovina základní části Drtičům vyšla, ve zbytku se však hodně trápiliRedakceZákladní část byla z pohledu hodonínských hokejistů doslova jako na houpačce. Skvělé okamžiky a velmi dobře zvládnutá utkání střídaly zbytečné ztráty. Jediný týmem, s nímž nezískal Baník ani bod, byl suverén z Prostějova, který má v současné době nakročeno k postupu do první ligy. Naopak nejvíce se Oranjes dašilo proti nováčkovi z Orlové. Kladnou bilanci měli Drtiči s šesticí týmů.
15.4.INFORMACE PRO HRÁČE JUNIORKY SHK HODONÍNKlubVe středu 23. dubna 2014 (17:00) se ve VIP prostorech hodonínského zimního stadionu koná schůzka hráčů juniorky SHK Hodonín před startem letní přípravy na novou sezonu. Na schůzce budou představeni noví trenéři a zveřejněny informace o zahájení suché přípravy. Sraz se týká hráčů ročníků 1994 až 1996. Přineste si s sebou 1000,- Kč na úhradu sportovišť a výživy. Účast všech hráčů je povinná.
16.4.INFORMACE PRO HRÁČE A-TÝMU SHK HODONÍNRedakceI na hráče prvního mužstva čeká první sraz před začátkem suché přípravy. Ten se bude konat také ve středu 23. dubna 2014 ve VIP prostorech hodonínského zimního stadionu TEZA. Začátek schůzky, na které budou hráčům sděleny organizační věci ohledně blížící se letní fáze přípravy na novou sezonu, je stanoven na 18:00.
16.4.ANKETA: Gól roku 2014 - nominaceRedakcePo roce Vám redakce oficiálních stránek hodonínských Drtičů opět přináší anketu, v níž si sami fanoušci zvolí nejpovedenější gólovou akci nedávno skončené sezony. Než ale budou mít čtenáři a návštěvníci webu shkhodonin.cz příležitost hlasovat, můžete si patnáctku nominovaných pro letošní ročník ankety pečlivě prohlédnout.
22.4.Hlasujte v anketě GÓL ROKU 2014 a vyberte nejhezčí gól sezonyRedakceTaké letos mají fanoušci Drtičů a čtenáři oficiálních stránek SHK Hodonín možnost vybrat nejhezčí gól roku. I tentokrát můžete zvolit tři pro Vás nejhezčí akce uplnulé sezony. Letos máte na výběr z patnácti nominovaných akcí. Tak tedy, směle do toho, milí Drtiči. Zvolte si nejhezčí gól sezony 2013/14.
25.4.Mužům i juniorce začne v posledním dubnovém týdnu suchá přípravaRedakceDoba volna hokejistům SHK Hodonín pomalu končí. Už v pondělí 28. dubna odstartuje prvnímu týmu i juniorům neoblíbená část sezony. Druholigové mužstvo mužů se bude připravovat pod vedením trenérského tandemu Jan Prčík - Petr Krupica, který tak pokračuje u kormidla A-týmu. Juniorku nově povede jako hlavní kouč Stanislav Beťko. Na rozhovory s trenéry obou kategorií se můžete těšit v průběhu příštího týdne.
27.4.Oficiální web Drtičů hledá nové redaktory a fotografy, pojďte psát o hodonínském hokeji!RedakceMáte rádi Drtiče, ovládáte český jazyk a rádi byste se podíleli na tvorbě oficiálních klubových stránek? Je tu pro vás jedinečná možnost! Redakce webu shkhodonin.cz hledá šikovné redaktory a fotografy, kteří by doplnili její řady. Tato práce může sloužit jako koníček nebo také jako základ pro vybudování novinářské kariéry. Cílem naší práce je podávat veřejnosti informační servis o dění v nejpopulárnějším sportu v regionu. Pokud máte zájem, kontaktujte nás!

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 10 29:31 20
2. VAL Valašské Meziříčí 9 38:20 18
3. VEL Velké Meziříčí 10 31:33 18
4. ZNS Žďár nad Sázavou 10 37:36 17
5. KOP Kopřivnice 10 36:30 15
6. OPA Opava 10 24:27 15
7. KMB Kometa Brno B 10 27:28 11
8. HOD Hodonín 9 20:37 3

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS