Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2011 vyšly tyto články:

3.4.Šumperk a Uničov střídá Šternberk, břeclavský klub se blíží záchraněRedakceDruholigový ročník 2010/11 je minulostí. Kluby ale ani v takzvané okurkové sezoně nezahálí. Děje se toho spousta. Klubové weby informují o zásadních i těch méně důležitých změnách a novinkách. My se Vám budeme pokoušet minimálně jednou za měsíc shrnout to nejpodstatnější, co se u Drtičů ale hlavně u našich soupeřů děje.
6.4.VIDEO ARCHIV: Drtiči vs. Prostějov 5:3 (sezona 2010/11 - 8. kolo)RedakceČtvrtý domácí zápas letošního ročníku sehráli hodonínští hokejisté proti hanáckému soupeři z Prostějova. I když šli hosté do rychlého vedení, Drtiči nesložili zbraně. Ještě v první třetině utkání otočili ve svůj prospěch a ve druhé části třemi trefami rozhodli o svém vítězství. Připomeňte si tento zápas v dalším kompletním videozáznamu kameramana Pavla Hodese.
7.4.Hodonínský Zdeněk Jurásek nejproduktivnějším hráčem základní části druhé ligyRedakceZkušený hodonínský útočník Zdeněk Jurásek se stal vítězem kanadského bodování celé základní části II. ligy skupiny Východ. Centr prvního útoku Drtičů, který loni v listopadu oslavil již své 35. narozeniny, podle oficiálních statistik na serveru hokej.cz získal v dlouhodobé části soutěže 56 bodů a s jednobodovým náskokem před havířovským Robertem Říčkou uhájil první místo v soutěži produktivity. Další zajímavosti o „nej“ minulého ročníku se dočtete v následujícím článku.
10.4.Osudy hokeje v Hodoníně - 19. část (Dukla Hodonín - 2. díl)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Dnes na Vás čeká druhý díl osudů hodonínské Dukly.
10.4.Hodonínští mladíci vezou z Plzně bronzové medaile!RedakceHodonínští hráči osmých tříd startovali od čtvrtka 7. do neděle 11. dubna na výborně obsazeném turnaji Lekov Cup 2011 v západočeské Plzni. V průběhu turnaje prohráli pouze jednou a to s následným celkovým vítězem - výběrem Slovenska. Ten ve finále porazil jednoznačně 10:2 Karlovy Vary. Mladí Drtiči v souboji o třetí místo porazili tým Wing 49 CZ Morava, což byl výběr Moravy složený například z hráčů Vsetína či Havířova, a ve velké konkurenci se nadějní mladíci z jihu Moravy rozhodně neztratili. Gratulujeme klukům k tomuto výbornému výsledku!
11.4.Informace pro hráče prvního mužstva SHK HodonínRedakcePozvánka na letní přípravu A-mužstva SHK Hodonín. Letní příprava A-mužstva Drtičů na druholigovou sezonu 2011/2012 začíná 9. května 2011 v 17.30 hodin na fotbalovém hřišti v Mikulčicích. Věci na letní přípravu sebou. V případě jakýchkoliv dotazů, můžete kontaktovat předsedkyni klubu Janu Gajošovou.
15.4.Vyhlášení výsledků ankety ALL STAR TEAM 2011Jan Hochman Druholigová sezona 2010/2011 je již delší dobu minulostí. Hokejisté si užívají poslední chvíle volna, než jim začne neoblíbená část roku - letní příprava. Toto období, které se v hokejové terminologii nazývá okurkovou sezonou, je ideálním prostorem pro bilancování. Proto se redakce oficiálních stránek SHK Hodonín rozhodla, že zorganizuje anketu s názvem „ALL STAR TEAM 2011“. Jak nakonec tato anketa redakcí oficiálních stránek klubů východní skupiny druhé ligy dopadla se dozvíte, přečtete-li si následující článek.
17.4.Osudy hokeje v Hodoníně - 20. část (Dukla Hodonín - 3. díl)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Tentokrát ještě třetím dílem zakončíme osudy Dukly a příště již příjde na řadu Baník a s ním i nejúspěšnější období hodonínského hokeje.
23.4.Nejproduktivnějším obráncem historického bodování SHK je Petr PokornýRedakcePohled na brankářské statistiky jsme Vám nabídli již před měsícem. Tentokráte přichází na řadu ti, kteří mají za úkol především bránit - od toho se jim také říká obránci. Jméno vládce produktivity mezi obránci prozrazuje už titulek tohoto článku. Jak dopadli jeho kolegové ve zbylých kategoriích, to se už dočtete uvnitř článku.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. VAL Valašské Meziříčí 33 133:74 70
2. NJI Nový Jičín 31 94:102 56
3. OPA Opava 32 102:94 48
4. ZNS Žďár nad Sázavou 31 112:116 48
5. KMB Kometa Brno B 32 92:101 43
6. VEL Velké Meziříčí 32 105:124 42
7. KOP Kopřivnice 32 101:100 41
8. HOD Hodonín 31 86:114 33

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2022 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS | Nastavení cookies