Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2011 vyšly tyto články:

2.3.Hráčem měsíce února Marek Peksa, Drtičem sezony Zdeněk JurásekRedakceS koncem sezony tu máme i poslední hlasování Vás fanoušků o Drtiče měsíce. Ačkoliv jste měli oproti předešlým měsícům možnost hlasovat pouze po dobu čtrnácti dnů, zapojilo se Vás do únorové ankety téměř pět stovek. Nejvíce hlasů jste dali brankáři Marku Peksovi, jenž se 503 hlasy stal nejoblíbenějším Drtičem v závěrečném díle ankety v letošní sezoně. Celkovým vítězem a "Drtičem roku" se stal Zdeněk Jurásek.
3.3.Rozhovor s trojicí hodonínských akademických reprezentantůRedakceTři útočníci hodonínského SHK se před necelým měsícem vrátili z tureckého města Erzurum, kde se zúčastnili 25. zimní Univerziády. Jak trojice Martin Špok, Jan Korotvička a Ľubomír Vaškovič vzpomíná na boje v reprezentačních dresech svých zemí, co říkají na čtvrtfinálovou sérii s Orlovou, ale třeba i to, jak vidí svou hokejovou budoucnost, se dočtete v obsáhlém "trojrozhovoru".
7.3.Junioři na závěr sezony prohráli na Valašsku 6:0VSE - HOD 6:0, 44.kolo | RedakceHodonínští junioři podlehli v závěrečném zápase Vsetínu na jeho ledě vysoko 6:0. Sezonu tak skončili mladí Drtiči na posledním 11. místě. Jestli sestoupí spolu s Hradištěm a Orlovu do Krajské soutěže ještě není úplně přesně dáno, vzhledem k možné reorganizaci v soutěžích. Do boje o Extraligu postupuje vítěz naší skupiny, kterým se stal tým z Třebíče.
7.3.VIDEO ARCHIV: Drtiči vs. Šumperk 4:3 (sezona 2010/11 - 28. kolo)RedakceKrásný vánoční dárek nadělili pod loňský drtičský stromeček svým věrným fanouškům hodonínští hokejisté. Ti totiž v rámci 28. kola II. ligy porazili suveréna letošního ročníku a následného vítěze celé naší skupiny ze Šumperka, kterému po čtrnácti zápasech připoměli, jak chutná porážka. Připomeňte si tento zápas v kompletním více než 80 minut trvajícím záznamu.
9.3.Hračky z "Plyšákové bouře" udělaly radost stovkám dětíHOD - BRE 9:0, 40.kolo | RedakceJe to necelý měsíc, co se na hodonínském zimním stadionu odehrálo prozatím poslední "jižanské derby" mezi Hodonínem a Břeclaví. Tento duel přilákal do ochozů na osmnáct stovek příznivců nejrychlejší kolektivní hry planety, kteří viděli nejen jednoznačnou výhru domácích borců, ale také se sami účastnili charitativní akce - takzvané „Teddy Bear Toss“.
9.3.Hračky z „Plyšákové bouře“ udělaly radost stovkám dětíRedakceJe to necelý měsíc, co se na hodonínském zimním stadionu odehrálo prozatím poslední "jižanské derby" mezi Hodonínem a Břeclaví. Tento duel přilákal do ochozů na osmnáct stovek příznivců nejrychlejší kolektivní hry planety, kteří viděli nejen jednoznačnou výhru domácích borců, ale také se sami účastnili charitativní akce - takzvané „Teddy Bear Toss“.
13.3.Osudy hokeje v Hodoníně - 16. část (Slovan Hodonín - 2. díl)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Dnes budeme druhým dílem pokračovat v osudech hodonínského mužstva, nesoucí název - Slovan Hodonín.
17.3.Roman Průdek je vicemistr Zlínského krajeRobert KrůzaH O D O N Í N - V sobotu 19. února skončila hodonínským Drtičům sezona a hráči SHK mají hokejové volno. Ale útočník Hodonína Roman Průdek nikoliv. Hrál ještě další tři týdny, bojoval totiž za Uherský Ostroh a dostal se až do finále krajského přeboru zlínského kraje proti týmu Brumov - Bylnice, kde vybojoval titul vicemistra. Jak Pruďas prožíval finále, co mu dalo prodloužení sezóny, a další odpovědi si přečtěte v rozhovoru.
20.3.Osudy hokeje v Hodoníně - 17. část (Slovan Hodonín - 3. díl)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Dnes zakončíme závěrečným třetím dílem osudy hodonínského Slovanu.
23.3.Historickým statistikám brankářů stále vládne Dalimil SvobodaRedakcePo roce Vám na začátek okurkové sezony opět přinášíme pohled na historické statistiky všech hráčů hodonínského mužstva za uplynulých 8 sezon ve druhé lize. Začneme pohledem na všech jedenadvacet mužů s maskou, kteří alespoň minutu hájili klec Drtičů.
27.3.Osudy hokeje v Hodoníně - 18. část (Dukla Hodonín - 1. díl)RedakceDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Po osudech Slovanu přichází na řadu další hodonínské mužstvo - Dukla. První ze tří dílů věnovaných "vojákům" si můžete přečíst právě teď.
29.3.Hodonínští šesťáci senzačně vyhráli domácí turnaj!RedakceO víkendu hostil hodonínský zimní stadion již desátý jubilejní turnaj žáků šestých tříd s názvem "O pohár starosty města Hodonína". Turnaje se kromě domácího SHKM zúčastnily celky Letňan, Českých Budějovic, Vsetína, Senice a Trnavy. Vítězství, a to bez ztráty jediného bodu, urvali senzačně domácí šesťáci pod vedením hlavního kouče Jana Prčíka, kteří vstřelili i nejvíce branek. Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen hodonínský brankář - jedenáctiletý Martin Holík.
31.3.Předsedkyně SHK Hodonín Jana Gajošová odpovídala na dotazy fanouškůRedakceRedakce Hodonínského deníku dala svým čtenářům možnost, zeptat se předsedkyně SHK Hodonín na to, co je nejvíce zajímá. Celkem se sešlo na 35 zajímavých otázek. Ty nejzajímavější jsme pro Vás vybrali a Vy si je můžete, samozřejmě spolu s odpověďmi, přečíst v následujícím článku.
31.3.Zpovědi slavných odchovanců hodonínského hokeje: Stanislav BalánRobert KrůzaH O D O N Í N - Je úterý, 29. března 2011, a po Ondrovi Šmachovi a Martinovi Vyrůbalíkovi se naše redakce domluvila s dalším slavným hodonínským odchovancem hájící extraligové barvy, tentokrát PSG Zlín. Jistě už každý z vás ví, že to není nikdo jiný, než 25-letý ...více uvnitř článku

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 10 29:31 20
2. VAL Valašské Meziříčí 9 38:20 18
3. VEL Velké Meziříčí 10 31:33 18
4. ZNS Žďár nad Sázavou 10 37:36 17
5. KOP Kopřivnice 10 36:30 15
6. OPA Opava 10 24:27 15
7. KMB Kometa Brno B 10 27:28 11
8. HOD Hodonín 9 20:37 3

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS