V únoru 2019 vyšly tyto články:

28.2.Ve čtvrtek začíná předprodej na zápasy čtvrtfinále
28.2.Drtiči se přestávají holit. „Chceme do toho šlápnout. Dojít co nejdál,“ vzkazuje kapitán Jurča
27.2.Drtiči zvládli závěrečnou bitvu s Šumperkem a po triumfu 5:3 začnou čtvrtfinálovou sérii doma
26.2.Základní část končí. Drtiči v rozhodující bitvě o druhé místo vyzvou jistého vítěze ze Šumperka
26.2.V sobotu startuje play-off. Fanoušci Drtičů obdrží u vstupu na stadion speciální fandítka
24.2.Drtiči v závěru otočili zápas v Kopřivnici a po výhře 5:3 dál zůstávají na druhém místě
22.2.Základní část druhé ligy míří do finiše. Drtiči v předposledním zápase vyzvou kopřivnickou Tatru
18.2.Kdybychom hráli přesilovky na konci, tak nějaké góly dáme, věří útočník Charvát
17.2.Drtiči ve šlágru umazali tříbrankovou ztrátu. Nakonec podlehli Bobrům v nájezdech
15.2.Drtiče v klíčové bitvě čeká Valašské Meziříčí. V souboji týmů s nejlepší formou půjde o druhé místo
13.2.Drtiči deseti góly znemožnili Nový Jičín a na vedoucí Šumperk ztrácí pouze pět bodů
12.2.Drtiči po dvou domácích duelech zajíždějí do Nového Jičína. Cílem jsou tři body a natáhnutí vítězné série
10.2.Drtiči zaknihovali sedmou výhru v řadě. Po Opavě skolili také Písek 5:3
9.2.Vedení SHK iClinic Hodonín nezapomíná ani na věrné majitele permanentních vstupenek
8.2.Základní část finišuje. Drtiči hostí Písek. Prvních sto fanoušků ke vstupence obdrží fandící šálu
7.2.První třetiny doma nějak neumíme, ale postupem času se vždycky dostaneme do pohody, říká kanonýr Franek
6.2.Vítězná série pokračuje. Drtiči zlomili Opavu třemi brankami ve druhé třetině
5.2.Drtiči se vracejí domů. Ve středu před vlastním publikem vyzvou Opavu
3.2.To byla fuška! Drtiči i bez zraněného Růžičky otočili zápas v Pelhřimově. Rozhodla poslední třetina
1.2.Drtiče po Orlové čeká také poslední tým jižní skupiny. V Pelhřimově nastoupí i s novým gólmanem

1. SUM Šumperk 38 151:90 77
2. HOD Hodonín 38 180:120 76
3. VAL Val. Meziříčí 38 146:113 74
4. KOP Kopřivnice 38 137:132 61
5. OPA Opava 38 133:123 54
6. NJI Nový Jičín 38 109:136 49
7. ORL Orlová 38 116:175 33