V únoru 2011 vyšly tyto články:

12>>
28.2.Osm otázek pro předsedkyni SHK Janu GajošovouRedakceO další, po trenéru Číhalovi v pořádí již druhý posezonní rozhovor, jsme požádali předsedkyni klubu Janu Gajošovou. Energická žena, která v červnu oslaví roční výročí svého šéfování hodonínskému hokejovému klubu, nám odpověděla na otázky týkající se jak právě skončené sezony, tak i podpory města. Nastínila částečně i to, jak by mohl vypadat nový ročník, který odstartuje už na začátku května společná letní příprava a také spoustu dalšího.
27.2.Zajímavosti a statistiky SHK Hodonín v sezoně 2010/2011Jan Hochman"Statistika nuda je, má však cenné údaje", jak se zpívá ve známé české pohádce Princové jsou na draka. Statistika SHK Hodonín pro příznivce hodonínskéhu klubu ale rozhodně nudná není. Zajímá Vás detailní bodování hráčů, návštěvnost statistika přesilových her a oslabení či různá nej základní části sezony 2010/2011? V tom případě je následující článek určen právě pro Vás.
25.2.Svatopluk Číhal: S vedením klubu jsme se dohodli na další spolupráciRedakceV sobotu 19. února skončila hodonínským Drtičům sezona, o jejíž zhodnocení jsme včera večer požádali hlavního kouče SHK pana Svatopluka Číhala. V rozhovoru, který nám dvaašedesátiletý hodonínský patriot poskytl, se dočtete například odpovědi na to, jak viděl a hodnotí celou sezonu, jaká bylo jeho pohledem série s Orlovou a prozradí také, jak to je s jeho dalším působením u prvního týmu Drtičů.
19.2.Drtiči podlehli Orlové 5:2 a sezona pro ně končíORL - HOD 5:2, 0.kolo | RedakceTřetí rozhodující čtvrtfinále vyhrála domácí Orlová 5:2 a učinila tak poslední krok k postupu do semifinále s Přerovem. Drtiči brzy prohrávali 2:0. Michal Kuba sice snížil na 2:1, ale dvoubrankový náskok vrátil vteřinu před první přestávkou domácím Mikšan. V polovině zápasu ještě jednou Drtiči šnížili na rozdíl jediné branky, když se trefil Petr Peš. Ale o tři minuty později domácí opět odskočili - trefil se Luka. Ten samý hráč pak při power-play hostů upravil na konečných 5:2. Drtiči končí před branami čtvrtfinále, ale s favorizovanou Orlovou odehráli vyrovnanou partii. Celkově obsazují hodonínští hokejisté v letošním ročníku sedmé místo.
18.2.Druhé čtvrtfinále očima hráčů a trenérů z obou táborůHOD - ORL 8:3, 0.kolo | RedakceÚvodní nápor, ze kterého ale domácí vyšli naprázdno. Pak dva těžké direkty ze strany soupeře. Ani to ale Drtiče nepoložilo a více než osmnáct stovek diváků vidělo nevšední obrat domácího mužstva, které se po závěrečné siréně radovalo z výhry 8:3. Jak zápas viděli lodivodi obou celků pánové Svatopluk Číhal a Aleš Flašar a jejich svěřenci Branislav Rehuš a Michal Holuša, se dočtete uvnitř tohoto článku.
18.2.Zítra budou Drtiči v Orlové bojovat o pokračování sezonyORL - HOD 5:2, 0.kolo | RedakceZatím co Šumperk a Přerov po středečních vítězstvích již čekají na své soupeře, ve zbylých dvou sériích se stále nerozhodlo. Rozhodne se však již zítra večer. Hodonínští hokejisté vyráží na daleký sever k poslednímu čtvrtfinálovému souboji s orlovskými Olejáři. Zápas na ZS v Orlové začíná zítra v 17.00.
17.2.Hodonín - Orlová 8:3! Čtvrtfinálová série se rozhodne na slezském leděHOD - ORL 8:3, 0.kolo | Václav UrubekHodonínští hokejisté do utkání vstupovali s vědomím, že prohra znamená konec letošní sezony. Hosté měli takřka ideální vstup do zápasu, v 17. minutě vedli 0:2. V 19. minutě snížil Salajka. Tento gól měl pozitivní dopad na psychiku domácích hokejistů a druhá třetina patřila jednoznačně jim. Ve třetí třetině Drtiči přidali další 3 góly a došli si pro zaslouženě vítězství. Série se rozhodne v sobotu na ledě Orlové. Pojeďme Drtiče podpořit v boji o semifinále!
16.2.První čtvrtfinále očima trenérů i hráčůORL - HOD 5:1, 0.kolo | RedakcePrvní zápas čtvrtfinálové série mezi Orlovou a Hodonínem pro sebe orvali Olejáři, kteří tak naplno využili výhodu domácího prostředí. Po vyrovnané první části přišel na začátku druhé tvrdý direkt v podobě dvou gólů v síti SHK, ze kterého se hosté už nevzpamatovali. Jak viděli duel trenéři i hráči se můžete dočíst v následujícím článku.
16.2.Druhé čtvrtfinále je na programu ve čtvrtek v HodoníněHOD - ORL 8:3, 0.kolo | Václav UrubekV prvním utkání v Orlové byli domácí po celou dobu lepším celkem a zaslouženě si došli pro vítězství. Po dnu volna je na programu další utkání - ve čtvrtek od 18:00 na hodonínském zimním stadionu. Hodonínští hokejisté se pokusí prodloužit si sezonu a vrátit sérii na slezský led. Přijďte Drtiče podpořit!
15.2.Orlová v prvním zápase dominovala, série pokračuje na hodonínském leděORL - HOD 5:1, 0.kolo | Václav Urubek, Tomáš SalamonDruhá liga vstoupila do dlouho očekávané vyřazovací fáze. Hodonínští hokejisté zamířili k prvnímu čtvrtfinálovému utkání na orlovský led. Domácí byli takřka po celý zápas lepším týmem a skóre postupně narůstalo. Čestný gól Drtičů obstaral v závěru Adam Beňa. Série však nekončí. Ve čtvrtek se hraje na hodonínském ledě. Přijďte Drtiče podpořit proti těžkému soupeři!
14.2.Petr Pokorný: Věříme v podporu fanoušků v OrlovéHOD - BRE 9:0, 40.kolo | Robert KrůzaH O D O N Í N - Na pozápasový minirozhovor naše redakce vyzvala kapitána Drtičů Petra Pokorného. Prozradil nám plány v play-off a také něco o dění v kabině a jak se kluci připravují na play-off.
13.2.A-tým hodonínských Drtičů dnes absolvoval týmové foceníRedakceVčera večer zakončili hodonínští hokejisté základní část druhé ligy kanonádou proti torzu břeclavského týmu. Dnes dopoledne ale žádné zasloužené odpočívání nenastalo. Ještě před tréninkem, který Drtičům začínal v pravé poledne, se celá kabina oblékla do zápasových dresů, aby mohla zapózovat před objektivem fotoaparátu při focení letošního týmového fota.
13.2.Play-off začíná. Hodonínští Drtiči se střetnou s Orlovou!RedakceZákladní část druhé ligy je minulostí. V neděli večer byl odehrán poslední zápas B skupiny a už v úterý odstartují boje ve vyřazovací části. Dvojice pro play-off jsou již definitivně známy a pro prvních osm týmů dlouhodobé části začíná vrchol sezony. Pro týmy na 9. - 11. místě sezona končí, stejně tak i čtrnáctému Uherskému Hradišti. Poslední vzájemný zápas před sebou mají ještě celky Vsetína a Uničova.
12.2.Termíny předprodeje vstupenek na 2. zápas čtvrtfinále Play-off s OrlovouRedakce
12.2.Drtiči zakončili základní část kanonádou proti BřeclaviHOD - BRE 9:0, 40.kolo | Václav UrubekÚvod utkání byl lehce ospalý, protože ani jednomu týmu už o moc nešlo. Drtiči měli play-off i soupeře jistého a břeclavští ztratili naději na vyřazovací boje dávno. Po úvodní třetině, kterou domácí vyhráli 2:0, se rozjel domácí brankostroj, který největší obrátky nabral v poslední třetině, kdy Drtiči nasázeli 4 góly. Povedla se i akce "plyšáková bouře", při které led zasypaly dobré dvě tisícovky plyšových hraček.
11.2.O víkendu končí základní část, do Hodonína přijede BřeclavHOD - BRE 9:0, 40.kolo | RedakceUteklo to jako voda. Čtyřicet kol základní části bude na konci víkendu minulostí. A poslední duel před play-off bude pro Drtiče symbolický. Do Hodonína totiž přijede velkými problémy zmítaná Břeclav a ZS TEZA tak uvidí možná na dlouhou dobu poslední jižanské derby. Utkání zpestří charitativní akce s názvem „Plyšáková bouře“.
10.2.Přijďte podpořit hodonínský hokej na pondělní zastupitelstvoRedakceZastupitelstvo města se koná toto pondělí, tedy 14. února od 14.30 hodin, v budově Městského úřadu v Hodoníně ve velké zasedací místnosti.
10.2.S. Číhal: Začali jsme na čtyři pětky - chtěli jsme ušetřit sílyVAL - HOD 3:2, 39.kolo | RedakceHodonínští Drtiči sice na Valašsku po osmi zápasech poznali hořkost porážky, ale žádná tragédie se nestala. Hodonín si už před tímto zápasem zajistil sedmou pozici a mužstvo SHK mohlo jet k zápasu s Bobry v naprosté pohodě. Jak viděl zápas, ve kterém šlo hlavně o to se nezranit trenér hokejistů Hodonína Svatopluk Čihal se dozvíte v následujících řádcích.
9.2.Drtiči prohráli ve Valašském Meziříčí, ve čtvrtfinále je čeká Orlová!VAL - HOD 3:2, 39.kolo | Václav UrubekV prvních pěti minutách se jednou trefily oba týmy, po jedné brance na obou stranách přinesla také 16. minuta. Jinak se hrál vyrovnaný hokej bez gólů. O zisku tří bodů pro domácí rozhodl gólem v 52. minutě Lukáš Bacul. Domácím to ale radost nepřinese, Opava si totiž vítězstvím v Břeclavi zajistila 8.místo, poslední postupové do vyřazovacích bojů. Loňskému vítězi druholigové skupiny Východ tak tentokrát zůstaly brány play-off uzavřeny. Hodonínští hokejisté se ve čtvrtfinále střetnou s celkem Orlové.
8.2.Poslední venkovní zápas před blížícím se play-off odehraje SHK ve ValmezuVAL - HOD 3:2, 39.kolo | RedakceUž jen dvě kola zbývají do konce základní části východní skupiny druhé ligy. V tom předposledním se hodonínští Drtiči naposledy představí na hřišti soupeře. Číhalova družina se už zítra vydá směr Valašsko, kde na ně bude čekat domácí tým Bobrů. Utkání začíná na ZS ve Valašském Meziříčí ve středu 9. února v 18.00.