V listopadu 2011 vyšly tyto články:

12>>
30.11.Drtiči v Chotěboři splnili roli favoritaCHO - HOD 1:4, 24.kolo | RedakceDo vedení šli ve čtvrté minutě domácí. Hodonín do konce třetiny stihnul pouze vyrovnat, trefil se Martin Špok. Ve druhé třetině předvedli Drtiči zlepšený výkon a po trefách Rehuše a Juráska šli do třetí třetiny s dvougólovým náskokem. Chvíli po začátku posledního dějství pečetil vítězství Hodonína opět Rehuš. Zdeněk Jurásek znovu zlepšil svou bilanci, ke vstřelené brance přidal i dvě asistence. Dvěma góly se blýskl Braňo Rehuš.
29.11.Po čase opět na cesty, Žilkova parta jede do ChotěbořeCHO - HOD 1:4, 24.kolo | RedakceTam je totiž už zítra bude čekat souboj s místními Lvy. Soupeř Drtičů okupuje předposlední příčku, ale v posledních dvou kolech dokázal naplno bodovat, což se chotěbořským povedlo vůbec poprvé v sezoně. Jestli vedoucí Drtiči splní na ledě Chotěboře roli favorita a prodlouží svou vítěznou sérii, zjistíme již ve středu večer.
28.11.Junioři vezou z Valašska další dva důležité bodyVAL - HOD 4:8, 10.kolo | RedakceHodonínská juniorka potvrdila roli favorita a z ledu posledního Valmezu si veze výhru 8:4. Hat-trickem se blýskl Duchoslav, po jedné brance přidali Janás, Polesný, Tomi, Charvát a Vrba. Díky zaváhání Břeclavi mají Drtiči v čele již čtyřbodový náskok a před sebou zápas právě se Lvy.
28.11.23. kolo: Víkend ve znamení hostujících mužstev, o jedinou výhru domácích se postarali hodonínští DrtičiHOD - TEC 6:2, 23.kolo | RedakceTřiadvacáté kolo se moc nevyvedlo domácím mužstvům. Jako jediný dokázal na svém ledě naplno bodovat Hodonín, bodík za prohru na nájezdy s Vajgarem urval Kolín. Jinak si ale body odváželi výhradně hosté. Břeclav vyloupila sršní úl, Nymburk si odvezl všechny body z Pelhřimova a Chotěboř opět vyzrála na Plameny.
27.11.Kluci si ze mě dělali srandu, že jsem to málem přestřelil, říká Petr PešHOD - TEC 6:2, 23.kolo | RedakceČtyři kanadské body za dvě asistence a dvě přesné trefy, které navíc definitivně zlomily odpor brněnských Vysokoškoláků. S touto statistikou vyšel ze zápasu třiadvacátého kola útočník první formace Drtičů Petr Peš, který se s námi po vítězném duelu podělil o své bezprostřední pocity a dojmy.
26.11.Hodonín potvrdil převahu v derby a odskočil v čele na 8 bodůHOD - TEC 6:2, 23.kolo | RedakceZápas začal velmi zhurta, už ve 4. minutě se trefil Jurásek. Hned vzápětí hosté srovnali, když přesilovku využil Mráz. O další minutu později ale SHK opět vedl, když přesilovku zužitkoval Rehuš. Hned na začátku druhého dějství zvýšil na 3:1 Nesrsta. Technika se poté zlepšila a klid na hokejky domácích dodal až chvíli před koncem třetiny znovu Petr Peš. Třetí třetinu už si Drtiči pohlídali a přidali ještě 2 góly. Hodonín tak potvrdil svou převahu v zápasech s Technikou. Drtiči mají na 1. místě tabulky náskok osmi bodů.
24.11.22. kolo: Derby pro Drtiče, Chotěboř porazila Spartak, Kutná Hora zůstává posledníHOD - BRE 2:0, 22.kolo | RedakceKutná Hora se stále krčí u dna tabulky. Tentokrát doma nestačila na Vajgar a prohrála 5:3. Hodonínští přehráli bojovnou Břeclav po velkém boji jen 2:0. Žďár špatně začal, ale nakonec s Technikou vybojoval aspoň bod za prohru 4:3 v prodloužení. Chotěboř překvapivě veze po výhře 3:0 body z Pelhřimova a Trutnov uhájil těsnou výhru s Nymburkem.
24.11.Drtiči vs. Technika aneb bitva dvou nesmiřitelných rivalů!HOD - TEC 6:2, 23.kolo | RedakcePo středečním Jižanském derby s Břeclaví, ze kterého vyšli hodonínští jako vítězové, je tu v krátkém sledu další derby duel! Na hodonínský zimní stadion míří brněnská Technika. Souboj prvního s druhým bude jasným tahákem 23. kola centrální skupiny druhé ligy a začíná už tuto sobotu v 17.00.
23.11.Dramatické derby rozhodli nejzkušenější hráči DrtičůHOD - BRE 2:0, 22.kolo | RedakceDerby začalo ve velkém tempu a brzy přišly gólové příležitosti na obou stranách. Gólmani se však překonávali a do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Druhá třetina již tak atraktivní hokej nenabídla, za to konečně padla branka a sice do sítě hostů. Postaral se o ni kdo jiný, než tahoun Drtičů, Zdeněk Jurásek. Hned zkraje posledního dějství navýšil vedení Hodonína Martin Hlavačka po spolupráci s Juráskem. Taktickou hrou si pak už Drtiči došli pro 3 body. Dnes si Zdeněk Jurásek připsal gól a asistenci a celkově tak ve 20 zápasech zaznamenal těžko uvěřitelných 38 bodů. Marek Peksa vychytal pátou letošní nulu.
23.11.Břevno? Jsem přesvědčený, že to byla branka, říká HlavačkaHOD - BRE 2:0, 22.kolo | RedakceKonečně se dočkal. Zkušený zadák Martin Hlavačka se po návratu do Hodonína poprvé trefil před domácím publikem. Šestatřicetiletý obránce dal gól sousední Břeclavi a pomohl svému k týmu k výhře ve vyrovaném derby se Lvy.
22.11.Týden derby klání začíná, zítra přijedou břeclavští LviHOD - BRE 2:0, 22.kolo | RedakceVelmi očekávaná bitva je tady! Už zítra v podvečer se na hodonínském stadionu střetne domácí SHK s břeclavskými Lvy. Přijdte i Vy podpořit Drtiče v debry s velkým regionálním rivalem a udělejte na tribunách opravdové "peklo". Kromě sportovního zážitku si budete moci odnést domů i zbrusu nový dres hodonínských Drtičů. Více informací uvnitř článku.
21.11.21. kolo: Dramata v Trutnově a ve Žďáru, Drtiči v pohodě porazili Kolín, břeclavští Lvi uspěli v PelhřimověHOD - KOL 5:1, 21.kolo | RedakceCentrální skupina druhé ligy se blíží k polovině základní části. V jedenadvacátém kole viděli fanoušci ve Žďáru velké drama v bitvě s Vajgarem, v Trutnově musely rozhodnout dokonce až nájezdy. Břeclavští Lvi si vezou tři body z Pelhřimova, Nymburk bez velkých problémů rozstřílel Chotěboř. Hodonínští Drtiči i napodruhé zkrotili kolínské Kozly.
20.11.Jakub Sajdl: Ze začátku to bylo hodně těžké utkáníHOD - KOL 5:1, 21.kolo | RedakceJedenadvacetiletý Jakub Sajdl prožil v zápase s Kolínem velmi povedený večer. Odchovanec Drtičů si do svých statistik připsal dvě branky, což by nebylo možná až tak něco zvláštního, ale křídlo druhého útoku SHK dal oba své góly ve vlastním oslabení. Jak se Jakubovi hrálo po dlouhé době opět doma a jak viděl duel s Kolínem svýma očima, se dočtete v následujícím rozhovoru.
20.11.Junioři deklasovali Studénku, nastříleli jí třináct branekHOD - STU 13:3, 9.kolo | RedakceJednoznačný průběh mělo dnešní odpolední utkání hodonínských juniorů se Studénkou. Už ve čtvré minutě Drtiči vedli 2:0 a i nadále přidávali branku za brankou. Skóre se nakonec zastavilo až na stavu 13:3. Pět branek vstřelil Jan Čavoj, dařilo se i jeho kolegům z prvního útoku - Matěj Charvát si do statistik připsal gól a čtyři asistence, gól vstřelil i Jakub Tomi a k němu přidal i pět přihrávek.
19.11.O výhře nad Kolínem rozhodla druhá třetinaHOD - KOL 5:1, 21.kolo | RedakceV úvodní třetině byli herně mírně aktivnější kolínští, ale Hodonín šel do vedení po trefě Juráska. Ve druhé třetině se Drtiči výrazně zlepšili a odměnou jim byly 3 branky v síti Brázdila. Na hrozivých 5:0 zvyšoval ve třetím dějství svým druhým gólem v utkání Jakub Sajdl. Domácí pak mírně polevili a toho využili Kozlové pro vstřelení alespoň čestné branky. Drtiči tak navýšili náskok v čele tabulky na 6 bodů, ale Technika se již zítra může opět přiblížit.
18.11.Sváteční duel v Kroměříži vyhráli junioři SHKKRO - HOD 3:5, 8.kolo | RedakceUž v devět ráno nastoupili hodonínští junioři k zápasu v Kroměříži. Ve sváteční den si tedy moc nepospali, ale zato si z Hané přivezli další dva bodíky do tabulky. Po dvou třetinách vedl Hodonín jasně 5:1, domácí v závěru zápasu už jen korigovali na konečných 5:3 pro Jihomoravany. O góly Drtičů se postarali Polesný, Adamec, Buřič, Tomi a Čavoj.
18.11.Po dlouhé době doma na hokej! V sobotu se Drtiči střetnou s KolínemHOD - KOL 5:1, 21.kolo | RedakcePředlouhé čekání fanoušků na domácí zápas je u konce. Dvoutýdenní půst ukončí souboj s třetím celkem tabulky - kolínskými Kozly. Šlágr kola začíná na hodonínském zimním stadionu v sobotu 19. listopadu v 17 hodin. Přijďte povzbudit Drtiče a pomozte jim k dalším ligovým bodům.
17.11.20. kolo: Pelhřimov prohrál na Technice, Kolín v derby přetlačil Sršně, Drtiči vyloupili jindřichohradecký VajgarJHR - HOD 0:1, 20.kolo | RedakceChotěboři se po další prohře, tentokrát doma v Trutnovem, vzdaluje play-off. Technika potvrdila dobrou formu a zastavila vítěznou vlnu Spartaku. Břeclav nakonec po velkém boji přetlačila Plameny. Zápas Vajgaru s Hodonínem rozhodla jediná branka hostů. Kolín v derby s Kutnou Horou nakonec vyhrál, i když až po dramatickém závěru.
16.11.Vyrovnanou bitvu u Vajgaru rozhodl jediným gólem NesrstaJHR - HOD 0:1, 20.kolo | RedakceJeden jediný gól rozhodl utkání mezi Vajgarem a hodonínskými Drtiči. Postaral se o něj dvě minuty před koncem druhé části svou prvním trefou v dresu SHK Roman Nesrsta. Marek Peksa udržel už čtvrté čisté konto v sezoně a Drtiči se i po dvacátém kole drží na čele naší druholigové skupiny.
15.11.Po volném víkendu vyrazí zítra Drtiči k rybníku VajgaruJHR - HOD 0:1, 20.kolo | RedakceDalší těžký zápas na soupeřově půdě čeká na hodonínské hokejisty. Ty totiž na svém ledě přivítá jindřichohradecký Vajgar. Zápas, kterým Drtiči zakončí svou druhou túru po cizích hřištích, je jedním ze šlágrů kola a dá se čekat velký boj. Utkání začíná ve středu 16. listopadu v 18:00.