V listopadu 2010 vyšly tyto články:

12>>
1.11.Co týden na Východě dal - 2010/11: 8. dílJan HochmanCo se událo v naší druholigové skupině v týdnu mezi 25. a 31. říjnem? Neoficiální kanadské bodování, výsledky či vyhlášení hráče a týmu týdne. To vše se můžete dočíst v následujících řádcích.
2.11.I v měsíci říjnu to u Vás fanoušků vyhrál Zdeněk JurásekJan HochmanV říjnové anketě se počet hlasujících o stovku snížil, ale i tak je 304 zapojivších se fanoušků pěkné číslo. Všichni hlasující měli možnost vybrat tři hráče z celkem jedenadvaceti, kteří se v minulém měsíci objevili v dresu SHK. Stejně jako v prvním zářijovém kole jste nejvíce hlasy ohodnotili Zdeňka Juráska.
3.11.K juniorům přichází triumvirát ve složení Doležal - Čajka - JanotaJan HochmanDnes dopoledne byl odvolán dosavadní trenér juniorky Karel Buřič. Jeho bývalý asistent Zdeněk Ševela na vlastní žádost skončil ke 31. 10 2010. Jejich místa zaujme nová trojice, které bude vévodit hlavní trenér Josef Doležal. Asistovat mu budou dva bývalí hokejsté SHK Otakar Čajka a Tomáš Janota. Důvodem trenérské rošády je nový impuls k zachování a udržení Ligy juniorů v Hodoníně. Informaci potvrdila předsedkyně SHK Jana Gajošová.
3.11.Drtiči měli v 16. kole volno, jejich soupeři však nikolivJan HochmanCelkem 50 branek bylo dnes k vidění na sedmi druholigových stadionech. Z první šestky zaváhali pouze Bobři z Valmezu, kteří doma podlehli Zubrům a přepustili jim své místo v tabulce. Šumperk, Havířov, Orlová, Opava i Prostějov si s chutí zastříleli a jasně svá utkání vyhráli. Břeclav v Rosicích sice vedla, ale vysokoškoláci utkání nakonec otočili a vyhráli 3:1.
4.11.Lukáš Komárek v žákovských letech "chytal" i na hodonínském zimákuJan HochmanHráč, který neuhne z žádného souboje. Obránce, jehož pověstných střel od modré se bojí všichni golmani v lize či občasný "žvýkač" tabáku... To všechno, a ještě mnohem víc, je opora zadních řad Drtičů Lukáš Komárek, kterého jsme po jednom z tréninků prvního mužstva SHK požádali o rozhovor, který nám "Komár", jak mu všichni v kabině říkají, rád poskytl.
5.11.Drtiči razí po týdnu volna k boji o další ligové body do PřerovaPRE - HOD 6:1, 17.kolo | Jan HochmanPrvní polovina základní části druhé ligy je za námi a na Drtiče už v sobotu čeká první ze čtrnácti odvet. Úvodním soupeřem v obráceném pořadatelství budou hodonínským hráčem Zubři z Přerova. Utkání 17. kola začíná v přerovské Maxi-Tip Aréně v sobotu v 17:00.
6.11.Drtiči odjíždí z Hané po porážce 6:1 s prázdnouPRE - HOD 6:1, 17.kolo | RedakceVstup do druhé poloviny základní části se hodonínským hráčům nevyvedl. Drtiči v Přerově často zahřívali trestnou lavici a častá vyloučení byla jedním z faktorů, proč si domů odvážejí porážku 6:1. Do prvního utkání za SHK nastoupil Michal Láníček, který ale po páté brance přepustil místo Šurému. Čestný úspěch SHK zaznamenal Jan Korotvička.
8.11.Junioři doplatili na přísný metr sudího a přišli o slibné vedeníJFM - HOD 5:5, 20.kolo | RedakceHodonínská juniorka pod novým trenérským triem sahala v utkání s předposledním Frýdkem-Místkem po výhře. Avšak sudí Langer v poslední části poslal hosty hned v sedmi případech na trestnou lavici a domácím se v početních výhodách podařilo dosáhnout kýženého srovnání na 5:5. Oba celky se tak po třetinách 0:2, 2:3, 3:0 rozešly smírně.
8.11.Co týden na Východě dal - 2010/11: 9. dílRedakceCo se událo v naší druholigové skupině v týdnu mezi 1. a 7. listopadem? Neoficiální kanadské bodování, výsledky či vyhlášení hráče a týmu týdne. To vše se můžete dočíst v následujících řádcích.
9.11.Do Hodonína míří jeden z favoritů celé ligy - OrlováHOD - ORL 1:3, 18.kolo | RedakceVelké ambice a velká jména. To je ve zkratce HC Plus Oil Orlová, tým, který jako další prověří hodonínské Drtiče. Hosté přijedou bez svého nejproduktivnějšího hráče, ale s výbornou formou posledních dnů a proto se dá v zítřejším utkání, které na hodonínském zimním stadionu začíná v 18.00, očekávat pohledný hokej se spoustou šancí. Přijďte proto i Vy podpořit Drtiče v boji o další ligové body!
10.11.Drtiči Orlovou přestříleli, tři body si ale odváží soupeřHOD - ORL 1:3, 18.kolo | Robert KrůzaDrtiči od první minuty s Orlovou prohrávali, když se trefil ostrostřelec Luka. Na konci první třetiny využil přesilovku 5 na 3 Rehuš a bylo srovnáno. Pak ale přišla druhá třetina, ve které hosté dvěma góly v rozmezí pěti minut strhli vedení na svou stranu a tohle vedení si tým ze Slezska pohlídal až do závěrečného hvizdu.
11.11.Stejně jako muži i juniorka podlehla OrlovéORL - HOD 5:1, 19.kolo | RedakceHodonínští mladíci zajížděli včera k odloženému utkání 16. kola Ligy juniorů. Stejně jako na první tým na ně čekali hráči HC Plus Oil Orlová. Výhodu domácího prostředí měli Slezané, kteří toho také patřičně využili. Po první třetině vedli "Orli" 3:1 a své vedení v poslední třetině dalšími dvěma trefami ještě zvýraznili. Junioři prohráli v Orlové 5:1.
11.11.Svatopluk Číhal: Musím objektivně uznat, že soupeř byl lepšíHOD - ORL 1:3, 18.kolo | Robert KrůzaH O D O N Í N - Po prohraném utkání s Orlovou (1:3, pozn. redakce) se naše redakce opět vydala směr kabina trenérů a požádala člověka nejpovolanějšího z kabiny a to Svatopluka Číhala o kratičké zhodnocení zápasu
12.11.Přeruší v sobotu Drtiči domácí neporazitelnost Nového Jičína?NJI - HOD 2:3, 19.kolo | RedakcePřerušit hned dvě série se zítra pokusí hodonínští hokejisté v zápase 19. kola na ledě Nového Jičína. Tou první je třízápasová šnůra Drtičů bez výhry a tou druhou dosavadní domácí neporazitelnost novojičínkých. Utkání HC Nový Jičín - SHK Hodonín začíná zítra - tj. v sobotu v 18:00 hodin.
13.11.Zemřel bývalý hráč, trenér a funkcionář pan Emil Šnoblt staršíRedakcePan Emil Šnoblt starší, jedna z největších postav historie hodonínského hokeje, podlehl včera v podvečer dlouhé nemoci. Bývalý hráč Slovanu, trenér Baníku a SHK, vedoucí zimního stadionu a jeden z iniciátorů obnovení ledních sportů v Hodoníně na začátku milénia ale také ředitel hokejové Slavie Praha, zemřel ve věku nedožitých 66 let. Čest jeho památce.
13.11.Drtiči jako první tým v ročníku vyloupili Nový Jičín!NJI - HOD 2:3, 19.kolo | RedakceHodonínští hokejisté utnuli třízápasovou sérii bez výhry. Navíc se jim jako prvním podařilo porazit Nový Jičín na jeho vlastním ledě. Drtiči vedli zásluhou Beni, avšak domácí utkání dvěma brankami otočili. Tři minuty před koncem ale vyrovnal Hoza a v samotném závěru vystřelil hodonínským tříbodovou výhru obránce Flamík. SHK se díky této výhře vyhouplo v tabulce před svého dnešního soupeře.
16.11.Drtiči budou chtít potvrdit tři body z Jičína i doma proti VsetínuHOD - VSE 3:0, 20.kolo | RedakceV den, kdy se bude v Čechách a na Slovensku slavit 21. výročí Dne boje za svobodu a demokracii, se na hodonínském zimním stadionu odehraje další bitva o ligové body. Místní Drtiči vyzvou k souboji Valašský hokejový klub. Utkání dvacátého kola začíná na zimním stadionu TEZA v 18.00 hod.
17.11.Drtiči i díky výbornému výkonu Šurého porazili Vsetín 3:0HOD - VSE 3:0, 20.kolo | RedakceVýborný týmový výkon celého mužstva SHK a skvělý Šurý v brance. To byly základní stavební kameny dnešního vítězství nad Valašským hokejovým klubem. Skóre utkání otevřel v 10. minutě Rehuš, ve druhé části zvyšoval Jurásek a v poslední části pečetil výhru Drtičů Hoza. Drtiči si tak po zásluze připisují další důležité body do tabulky.
18.11.Svatopluk Číhal: Šurý by pro Hodonín mohl být přínosemHOD - VSE 3:0, 20.kolo | Robert KrůzaH O D O N Í N - Utkání 20. kola 2. ligy skupiny východ mezi domácími Drtiči a hostujícím Vsetínem přineslo pěknou podívanou, skvělou diváckou kulisu a bojovnost domácího celku, který po zásluze zvítězil 3:0. Čisté konto si z tohoto utkání odnáší mladičký Hodoňák Michal Šurý. Po zápase naše redakce již tradičně vyzpovídala lodivoda Drtičů Svatopluka Číhala.