V listopadu 2008 vyšly tyto články:

12>>
30.11.Hodonínští si připisují dva body za výhru po nájezdechHOD - STE 4:3, 22.kolo | V. Urubek, R. KrůzaŠternberk potvrdil svou pověst nevyzpytatelného a nepříjemného soupeře. Utkání bylo po celou dobu velmi vyrovnané a vedeno opatrně z obou stran. Ačkoliv se domácí ujali v polovině utkání vedení, Šternberk dokázal srovnat. Prodloužení o vítězi nerozhodlo a přišly na řadu nájezdy. V nich se nejprve prosadil Kýhos a definitivně rozhodl Jurásek.
28.11.V Hodoníně se představí tým ŠternberkuHOD - STE 4:3, 22.kolo | V. UrubekDrtiče nečeká v utkání se Šternberkem žádná lehká práce, o čemž svědčí i výsledek prvního vzájemného duelu v této sezoně, kdy domácí Hanáci porazili hodonínské 5:2. Šternberk má v této sezoně solidní výsledky a figuruje na 9. příčce tabulky. Přesto se Drtiči budou snažit o zisk tří bodů.
28.11.Hodonínský hokej v historii - I. částRobert KrůzaZde vám budeme jako členi redakce webu postupně vkládat historii hodonínského hokeje od roku 1931 až po novodobou éru hokeje v Hodoníně v roce 2001. Okořeníme ji i o autentické fotografie a soupisky jednotlivých hodonínských týmů v ten daný rok o kterém budeme zrovna psát. Berte to jako zpestření a vzpomínku na léta dávno minulá a jistě mnoho z nás si určitě zavzpomíná. Každý správný fanoušek by měl vědět jak to všechno začalo a jak pokračovalo. Archiv těchto článků bude v sekci KLUB - Historie do roku 2001. . Přejeme vám příjemné počtení
26.11.Přetahovanou nakonec lépe zvládli domácí BobřiVAL - HOD 5:4, 21.kolo | Richard Zuzaňák, Jan Hochman a R. KrůzaVe ValMezu se odehrála odveta se vším všudy. Stejně jako v 6. kole vedli domácí po první třetině 1:0 a stejně tak hosté pouze korigovali v poslední minutě na (opět stejné) konečné skóre 5:4 pro domácí. Po dvou gólech a jedné asistenci si připsal domácí forvard Sochorek a také stále ještě čerstvá posila Drtičů - obránce Lukáš Komárek. Všechny body však zůsaly ve ValMezu.
25.11.Ve středu zajíždí Drtiči na led vedoucích BobrůVAL - HOD 5:4, 21.kolo | Jan HochmanValašské Meziříčí. To je jméno dalšího soupeře hodonínského SHK. Vedoucí tým druholigové skupiny východ letos podává vyrovnané výsledky od prvního kola. V prvním vzájemném utkání uspěli po tuhém boji domácí Drtiči (5:4). Zahrají si Bobři popáté za sebou prodloužení, nebo se rozhodne v 60ti minutách? Tajenka se začne luštit již zítra - 26. listopadu od 18. hodin.
24.11.Junioři poprvé prohráli. Pelhřimov se tak dostává na špiciPEL - HOD 5:3, 12.kolo | Jan HochmanVe 12. kole KP Juniorů Jižní Moravy a Vysočiny našli mladí Drtiči poprvé přemožitele. I když svěřenci trenéra Buřiče ještě v průběhu 45. minuty vedli 3:1, odešli z Pelhřimovského ledu poraženi. Dvě dvouminutovky rozhodly. Nejdříve domácí v 45, minutě snížili na 2:3, dvě vteřiny před vypršením minuty 47. už bylo srovnáno a v 57., respektive 59. minutě domácí o svém vítězství (5:3) rozhodli a vyhoupli se tak na první místo tabulky.
23.11.Draci dvěma góly v jedné minutě rozhodli o zisku tří bodůHOD - SUM 2:3, 20.kolo | V. Urubek,J. Bárta, R. KrůzaUtkání bylo velmi vyrovnané. Zřejmě nejhokejovější byla první třetina, kdy se střídaly šance na obou stranách a také padly tři branky. Další třetiny byly poznamenány několika šarvátkami, hra se rozkouskovala a ztratila tempo. Když už se zdálo, že tři body zůstanou v Hodoníně, Draci udeřili dvakrát během dvanácti vteřin. Domácí už nenašli síly na vyrovnání a tři body putují na sever Moravy.
21.11.Hodonínské hokejisty čeká těžký soupeř - Draci ze ŠumperkaHOD - SUM 2:3, 20.kolo | V. UrubekDrtiči doma přivítají celek, který se netají postupovými ambicemi. Draci sice minulou sezonu hráli 1. ligu, poté co si zajistili postup ve finálové sérii právě s Hodonínem, ale od začátku ztráceli na ostatní týmy a v této soutěži vydrželi pouhý rok. Do tohoto ročníku neodstartovali nejlépe, ale v poslední době stoupají tabulkou výše a výše. Momentálně jsou na 4. místě.
19.11.Drtiči přehráli Orlovou a dál drží krok s vedoucími BobryORL - HOD 1:4, 19.kolo | V. Urubek a J. HochmanPoprvé od přestupu do Hodonína se ukázal Michal Holeš v Orlové jako hostující brankář. A premiéra to byla povedená. Drtiči po dvou nepřesvědčivých výkonech zabrali a z Orlové si po dvou brankách Juráska, jedné Čárského a Zábranského a výhře 4:1 vezou domů tři body. Nebýt čestného úspěchu domácích v 54. minutě, mohlo být "Houleho" úspěšné představení oslazeno o shut-out.
18.11.Michal Rapant - Bojovali jsme všichni, ale takové zápasy jsouRobert KrůzaHodonín - Odchovanců Hodonína v A-týmu je pramálo a o to je větší radost, když s toho mála je ten, který hraje stabilně a střílí góly do sítě soupeřům. 28. listopadu mu bude 24 let a v letošní sezoně má na svém kontě 13 kanadských bodů za 4 branky a 9 asistencí. Je to srdcař a Drtič celým tělem a pro tým by dýchal. Ano, tím je Michal RAPANT.
18.11.Drtiči se představí na ledě OrlovéORL - HOD 1:4, 19.kolo | V. UrubekHokejisté Orlové se pohybují na horních příčkách tabulky, přitom před sezonou nebylo jisté, zda vůbec do soutěže nastoupí. Orlová byla naším soupeřem naposledy ve čtvrtém kole na ledě ZS TEZA, kdy našim hokejistům sebrala první body v sezoně a vyhrála v prodloužení.
17.11.Drtiči porazili Břeclav až po prodlouženíHOD - BRE 4:3, 18.kolo | Václav Urubek, R. KrůzaOpět se potvrdilo, že v derby zápasech neplatí papírové předpoklady. Utkání bylo velice vyrovnané. Ačkoli domácí vedli už 2:0 a 3:1, tak hosté vždy srovnali a utkání dospělo do prodloužení. V něm o druhém bodu pro hodonínské rozhodl svou trefou Protivný.
17.11.O víkendu další dvě výhry - Junioři SHK stále bez porážkyJan HochmanDalší úspěsný víkend za sebou mají hodonínští junioři. Nejdříve si v sobotu poradili v předehře derby "A mužstev" s břeclavskými na jejich ledě 3:2 a dobrou formu a náladu v týmu demonstrovali i v neděli, když doma porazili vysoko 8:5 brněnské Bulldogs. Mladí Drtiči tak ani po 11. odehraných kolech stále nepoznali hořkost porážky.
14.11.Hodonín se dočká derby. Přivítáme Břeclavské LvyHOD - BRE 4:3, 18.kolo | Jan HochmanPo špatném výkonu a nečekané porážce na ledě podceňovaných prostějovských Jestřábů, můžou Drtiči složit omluvenku svým věrným fanouškům už tuhle neděli. V dlouho očekávaném zápase se SHK utká se sousední Břeclaví. Břeclavští Lvi odevzdávají těžkou nováčkovskou daň a po domácí porážce se Šternberkem (1:5) v posledním odehraném kole se krčí na samém chvostu tabulky.
12.11.Drtiči si zahráli na Jánošíka, prohráli na ledě posledníhoPRO - HOD 5:1, 17.kolo | M. a M. Nadymáčkovi, J. Hochman, R.KrůzaHodně nevydařené, až zpackané utkání odehráli Drtiči na ledě posledního Prostějova. Hostům se nedařilo vůbec nic a na dobře bruslící a napadající Jestřáby nebyli schopni téměř nic vymyslet. I když na první gól domácích odpověděl po necelé půlminutě Michal Hrtús, pálení stoprocentních šancí stálo Drtiče 3 body. Prostějov vyhrál zaslouženě 5:1 a dal Drtičům ukázkovou lekci z produktivity.
11.11.Drtiči se představí na ledě prostějovských JestřábůPRO - HOD 5:1, 17.kolo | Jan HochmanPapírově a tabulkově jeden z nejslabších týmů druhé ligy - HK Jestřábi Prostějov, soupeř, který na svém kluzišti uhrál v dosavadním průběhu sezony pouhé 4 body, překvapil v minulém kole na ledě nedalekého Šternberku výhrou 4:1. Jestřábi budou chtít na nečekaný bodový zisk určitě navázat a hodonínské tak nečeká nic jednoduchého. Zápas začíná ve středu 12. listopadu v 18:00 hod.
10.11.Zápas juniorů odložen. V Telči se dalo hrát vodní póloTEL - HOD 0:8, 9.kolo | Jan HochmanZápas devátého kola Krajského přebor juniorů Jižní Moravy a Vysočiny, ve kterém měli hodonínští junioři nastoupit tuhle sobotu na ledě Telče bylo odloženo ze stejného důvodu jako běh na 1500 metrů, který měl absolvovat golman A týmu Michal Holeš po vítězném utkání se Vsetínem. Deštivé počasí způsobilo to, že nekryté Telčské kluziště bylo díky dvoucemtimetrové vrstvě vody nezpůsobilé a mladí Drtiči tak měli neplánovaně volnou sobotu. Náhradní termín zatím není znám, jakmile bude o datumu rozhodnuto, budeme Vás o tom informovat.
9.11.Drtiči zvítězili nad Vsetínem až po nájezdechHOD - VSE 4:3, 16.kolo | Václav Urubek, Robert KrůzaUtkání bylo po celou dobu velmi vyrovnané a hosté dokonce třikrát vedli. Ale domácí se nevzdávali a pokaždé dokázali skóre srovnat. Utkání za stavu 3:3 dospělo do prodloužení, v němž však ani jeden gólman nebyl vážněji ohrožen a přišly na řadu nájezdy. Maratón samostatných nájezdů ukončil až povedeným blafákem domácí útočník Petr Peš. Za zmínku stojí také návštěva 2325 diváků na ZS TEZA.
7.11.Do Hodonína míří VHK VsetínHOD - VSE 4:3, 16.kolo | Václav UrubekZS TEZA uvidí očekávaný zápas. Po čtrnácti letech do Hodonína přijede tým Vsetína. Utkání hrané v roce 1994 skončilo vítězstvím hostů 8:1. V této sezoně ale mají v tabulce prozatím navrch Drtiči. Valachy přijede určitě podpořit mnoho fanoušků a doufáme, že společně s fanoušky Drtičů vytvoří skvělou atmosféru, kterou by si tento očekávaný zápas jistě zasloužil.
6.11.Upozornění pro návštěvníky mistrovských hokejových utkání SHK HodonínJan HochmanJelikož se při posledních utkáních SHK rozmohlo to, že po zápase, v posledním utkání dokonce v průběhu zápasu, vniknou fanoušci na ledovou plochu, rozhodlo se vedení klubu učinit k nastalé situaci oficiální prohlášení, které naleznete uvnitř článku.