V říjnu 2013 vyšly tyto články:

123>>
1.10.Po dlouhých pětatřiceti letech zkříží hole hokejisté Hodonína a PorubyPOR - HOD 3:2, 6.kolo | RedakceAno, je to tak. S týmem z ostravské městské části nesoucí jméno Poruba, se hodonínští hokejisté střetli naposledy na konci ledna roku 1978. Ve středu to tak bude po dlouhé době další měření sil mezi těmito celky. Drtiči jsou po dvou výhrách na vítězné vlně, z níž nebudou chtít sestoupit ani po zápase ve slezské metropoli. Splnit tohle předsevzetí však nebude nic snadného. Poruba hraje na začátku sezony v dobré formě a navíc bude chtít odčinit menší zaváhání z posledního kola.
1.10.Novým asistentem u prvního týmu se stal Vladimír VlkTisková zprávaBývalý slovenský reprezentant a skvělý obránce Vladimír VLK dnes rozšířil řady realizačního týmů A mužstva hodonínských Drtičů. Pětačtyřicetiletý skalický rodák zakončil v dresu SHK na začátku sezony 2011/12 svou aktivní hráčskou kariéru, nyní se na Slovácko vrací jako asistent trenéra Svatopluka Kosíka. Poprvé se v nové roli představí už na dnešním podvečerním tréninku.
1.10.Vyberte si svého „Drtiče měsíce“. Hlasování o nejlepšího hráče měsíce je po čase zpětRedakceDnešním dnem startuje obnovené hlasování o nejlepšího hráče měsíce. Na hlavní straně webu vespod (vedle ankety) je ode dneška spuštěna anketa o „Drtiče měsíce“. Tak tedy neváhejte a hlasujte pro toho hráče, který byl podle Vás v měsíci září dle Vašeho názoru tím nejlepším. Hlasovat můžete do půlnoci 15. října 2013. Hlasujte prosím jen jednou a neznevažujte tak samotné hlasování. Děkujeme.
2.10.Drtiči sahali v Porubě po bodech, nakonec ale odjíždějí s prázdnouPOR - HOD 3:2, 6.kolo | RedakcePrvní třetina patřila domácímu celku. Poruba se během úvodních dvaceti minut dostala do dvoubrankového vedení zásluhou dvou přesných zásahů bývalého hráče SHK Bučka. Drtiči ale po přestávce zvedli hlavu a po gólech Peše a Špoka se jim podařilo vyrovnat. Poruba ale nakonec vítězství udolala, když v polovině poslední části vstřelil vítěznou branku zápasu Lukáš Vrána.
3.10.6. kolo: Šlágr kola zvládla lépe Technika, Prostějov pokračuje v „krasojízdě“, Nový Jičín stále posledníPOR - HOD 3:2, 6.kolo | Redakce Večer domácích týmů. Tak by se dalo nazvat včerejší šesté kolo východní skupiny 2. ligy. Ve všech šesti duelech se radovaly domácí týmy. Jen Opavě se v Orlové podařilo ukořistit jeden bod za prohru na nájezdy, jinak vyšli hosté zcela naprázdno. Vsetín po čtyřech prohrách konečně zabral a porazil Jičín. Prostějov doslova deklasoval Frýdek-Místek a Lvi přetlačili Bobry. Zubři padli na půdě brněnské Techniky a Drtiči v poslední třetině přišli o body v Porubě.
4.10.Juniorku dnes čeká zápas s prozatím posledním SK KarvináHOD - KAR 6:1, 5.kolo | RedakceS cílem prodloužit domácí neporazitelnost dnes od tradičních 18 hodin a 30 minut nastoupí hodonínští junioři proti prozatím poslednímu celku tabulky z Karviné. Slezané před sezonou nahradili v Lize juniorů Šumperk a zatím platí nováčkovskou daň. Po čtyřech kolech se SK Karviná bez jediného bodu krčí na posledním místě tabulky.
4.10.Domácí vítězná šňůra juniorky pokračuje, Karviná odjíždí domů bez boduHOD - KAR 6:1, 5.kolo | RedakceTřetí zápas doma a třetí výhra za tři body. Hodonínským juniorům se na domácím kluzišti daří. S nepořízenou odjeli dnes večer i mladíci z SK Karviná. Ti drželi krok s Drtiči jen první třetinu, od druhé už zápas ovládli domácí junioři. Ti se třemi góly dostali do trháku. Hosté v závěru druhé části sice snížili, ale Drtiči žádné drama nepřipustili. V poslední dvacetiminutovce přidali ještě tři přesné zásahy, a po zásluze si připsali další tři body do tabulky.
4.10.Dalším soupeřem Drtičů budou hokejisté nováčka z OrlovéHOD - ORL 6:2, 7.kolo | RedakceV sobotu se na hodonínském zimním stadionu opět po třech letech představí tým HC Orlová. Orli se do třetí nejvyšší soutěže vrátili v létě po dvou letech strávených v Krajské soutěži. Nováček letošního ročníku ale rozhodně není týmem do počtu. I když Slezanům patří aktuálně až devátá příčka, stihli si modro-bílí připsat na své konto pár velice dobrých výsledků a Drtiči tak nesmí vůbec nic podcenit. Navíc, když má Orlová od tohoto týdne ve svém středu bývalého hráče NHL!
5.10.Poslední třetina rozhodla, Drtiči porazili Orlovou a poskočili na čtvrté místoHOD - ORL 6:2, 7.kolo | RedakceDrtiči začali zápas lépe, za což byli odměněni brankou nové akvizice v barvách SHK - Radka Novotného. Hosté ale do první přestávky srovnali krok a ve druhé části se dokonce dostali i do vedení. Domácí ale naštěstí brzy vstřelili vyrovnávací branku, a do třetí třetiny se tak šlo za nerozhodného stavu 2:2. Závěrečné dějství bylo zcela v rukou Baníku, který čtyřmi góly rozhodl o svém nakonec vysokém vítězství 6:2.
6.10.Juniorka pomstila A-tým, z Poruby si mladí Drtiči vezou tři bodyPOR - HOD 2:3, 6.kolo | RedakceV šestém kole zavedlo rozlosování mladé Drtiče do Slezska. Tam je dnes po obědě přivítali hráči Poruby, kterým před dnešním kolem patřilo první místo v tabulce. Drtičům se ale povedlo domácího favorita porazit 3:2, díky čemuž se oba celky srovnaly v tabulce na třinácti bodech. O branky SHK se postarali David Polesný, Pavel Flora a Matěj Charvát.
6.10.„Body si od nás nikdo odvážet nesmí,“ říká mladý útočník Lukáš VrbaHOD - ORL 6:2, 7.kolo | RedakceDvacetiletý útočník Lukáš VRBA se v letošní sezoně zdá se natrvalo probojoval do základní sestavy prvního mužstva SHK Hodonín. Šikovný bruslař, který se nebojí ani osobních soubojů, si ve včerejším duelu s Orlovou připsal druhý kanadský bod v sezoně, když asistoval na poslední šestou branku. A právě mladého forvarda jsme si pozvali na pozápasový ohlas.
7.10.Přehled víkendových zápasů hodonínské mládeže 2013/14 (04)RedakceKompletní přehled výsledků mládežnických kategorií SHKm Hodonín v týdnech od 30. září do 6. října 2013.
7.10.7. kolo: Opava jako první porazila Prostějov, Valašské derby pro Vsetín, Drtiči dorazili Orlovu v poslední částiHOD - ORL 6:2, 7.kolo | RedakceAž v sedmém kole našli prostějovští Jestřábi přemožitele. V nedělní dohrávce v Kravařích podlehli „domácí“ Opavě. Nejvyrovnanější duel kola viděli diváci v Porubě, kde svá domácí utkání hraje Frýdek-Místek, jenž porazil Lvy až v prodloužení. Hodonín hrál s Orlovou dlouho vyrovnanou partii, nakonec ale Drtiči svého soupeře porazili celkem jednoznačným výsledkem. Poruba si na Hané vyšlápla na Zubry a odvezla si domů všechny body. Dobrou pohodu potvrdila Technika, která na ledě Nového Jičína jasně dominovala a i valašské derby mezi Bobry a Vsetínem jasně ovládli hosté.
8.10.Do Hodonína se zítra přiženou odhodlaní přerovští ZubřiHOD - PRE 2:7, 8.kolo | RedakceDruhý domácí zápas v řadě je před hokejisty hodonínského SHK. Půjde o souboj dvou sousedů v tabulce, které po sedmi odehraných kolech dělí pouhé dva body. Po víkendové výhře nad Orlovou se ve středu 9. října Drtiči utkají s Přerovem. Zubrům zatím patří se ziskem deseti bodů šestá příčka, Drtiči jsou se dvanácti body pátí. Dá se tak očekávat vyrovnaná bitva a velký boj o důležité ligové body.
9.10.Přerov si z Hodonína veze tři body, Drtiči utrpěli debaklHOD - PRE 2:7, 8.kolo | RedakceHosté se dostali brzy do laciného dvoubrankového vedení, z něhož se Drtiči otřepávali celou první třetinu. V té druhé Hodonín zamkl soupeře a celých dvacet minut bušil do obrany Zubrů. Ujala se ale bohužel jen jedna střela z hole Zdeňka Juráska. Přerov naopak v závěru prostřední části vstřelil v podstatě z ničeho zlomovou branku. Ráz závěrečné třetiny určily tři slepené branky hostů, kteří si po zásluze odváží ze Slovácka všechny body.
10.10.8. kolo: Břeclav zastavila rozjetou Opavu, Zubři zvítězili na ledě Hodonína, Prostějov a Technika stále na čeleHOD - PRE 2:7, 8.kolo | Redakce Vsetín po dvou výhrách zaváhal na domácí půdě a přenechal všechny body Frýdku-Místku. V „ptačím“ souboji nestačila Orlová na favorita z Prostějova. Břeclavští Lvi si vyšlápli na nejlepší defenzivu soutěže a Opavě nastříleli šest branek. Technika si doma poradila s Bobry, stejně jako Poruba s posledním Novým Jičínem. Drtiči doma ztratili body po vysoké prohře s Přerovem.
10.10.Prodej hraných dresů SHK Hodonín z minulých dvou sezonKlubFanoušci pozor! Už toto úterý - tedy 15. října 2013, se uskuteční prodej hraných dresů A-týmu SHK Hodonín, v nichž Drtiči nastupovali v posledních dvou sezonách. Zakoupit si je budete moci v šatně číslo 1 a to mezi 16 a 18 hodinou. Více informací naleznete uvnitř článku.
11.10.Juniorku čeká domácí dvojzápas, ten načne páteční duel s brněnským WarrioremHOD - KOU 9:1, 7.kolo | RedakcePoprvé v novém ročníku se A-tým představí o víkendu mimo svůj svatostánek, fanoušci hodonínského hokeje však půst držet nemusí. Juniorský tým totiž čeká o víkendu hned dvojice zápasů. Mladí Drtiči si zatím vedou v lize výtečně a určitě budou rádi za větší podporu svých fanoušků, kteří si zatím moc cestu na aktuálně třetí tým tabulky nenachází. Napravit to můžou příznivci už dnes v podvečer, kdy od 18.30 hostí Drtiči brněnský Warrior.
11.10.Junioři nasázeli Warrioru devět branek a prodloužili domácí neporazitelnostHOD - KOU 9:1, 7.kolo | RedakceUž na tři zápasy protáhly mladé hodonínské pušky svou vítěznou sérii. Dnes v podvečer si svěřenci trenérů Prčíka a Krupicy dosloval smlsli na, v posledních duelech víc a víc trápících se brněnských Warriorech. Hosté drželi krok jen prvních deset minut, ve zbytku utkání už jasně nestíhali a nakonec si od řeky Moravy odvezli debakl 9:1.
11.10.Drtiči se v sobotu představí na ledě posledního celku tabulkyNJI - HOD 1:5, 9.kolo | Redakce Zapomenout a hodit za hlavu nepovedený zápas s Přerovem a získat důležité ligové body do vyrovnané tabulky. S takovým odhodláním pojedou v sobotu po obědě hodonínští Drtiči směr Nový Jičín. Tam už na ně budou čekat domácí hokejisté, kterým se v dosavadním průběhu moc nedaří a okupují zatím poslední místo tabulky. Drtiči ale nesmí nic podcenit a hrát od první do poslední minuty. Zápas začíná v sobotu v 18 hodin.