V říjnu 2012 vyšly tyto články:

123>>
1.10.Přehled víkendových zápasů hodonínské mládežeRedakceMáme pro Vás kompletní výsledkový servis mládežnických kategorií SHKm z uplynulého víkendu. Starší dorost vyhrál jak ve Frýdku, tak doma s Technikou. Mladší dorostenci v Extralize drží domácí neporazitelnost, ovšem nešťastně podlehli v Brně. V žákovských ligách se zadařilo jen sedmákům, kteří porazili Břeclav.
1.10.4. kolo: Plameny vypálily Vajgaru rybník, v Kolíně zatím největší přestřelka sezonyPEL - HOD 4:3, 4.kolo | RedakceČtvrté kolo přineslo dva překvapivé výsledky. Vedoucí Hodonín podlehl v Pelhřimově do té doby poslednímu Spartaku a Vajgar doma nestačil na Žďár. Brňané si v pohodě poradili s Chotěboří, která domů odjížděla s nášupem. Dvanáct branek viděli fanoušci v Kolíně, sedm z nich dali domácí a Břeclav se tak vracela domů s prázdnou a vyrovnané utkání v Budějovicích nakonec lépe zvládli hosté z Nymburka.
2.10.Jižní Morava vs. jižní Čechy. Do Hodonína míří VajgarHOD - JHR 6:4, 5.kolo | RedakceZítra bude na hodonínském stadionu pokračovat 2. liga již pátým kolem a v jeho rámci zkříží své hokejky dvě mužstva, která v minulém kole prohrála shodně 4:3 - Drtiči v Pelhřimově, Vajgar doma se Žďárem. O motivaci a náboj je tak určitě postaráno, a pokud bude platit pravidlo z loňského roku, dají se čekat i gólové hody. Zápas začíná ve středu 3. října v 18 hodin.
3.10.Dramatickou přestřelku s Vajgarem Drtiči zvládli a jdou na první místoHOD - JHR 6:4, 5.kolo | RedakcePrvní třetina vyšla, minimálně podle skóre, hokejistům Vajgaru. Druhou část hry ale jasně ovládli domácí poměrem 3:0. Na drama zadělal snížením na jednogólový rozdíl Procházka devět minut před koncem. V posledních minutách bylo k vidění několik šancí na obou stranách, žádná se ale neujala a gólem do prázdné branky pak pečetil vítězství Drtičů Pavel Kříž. Díky výsledkům Techniky a Nymburka tak jde Hodonín na vedoucí příčku tabulky.
4.10.Cítili jsme, že jsme lepší a že zápas zvládneme, říká střelec čtvrté branky Radim ŠťastnýHOD - JHR 6:4, 5.kolo | RedakcePřed sezonou se vrátil na místo činu, odkud před třemi lety odcházel s tím, že přerušuje kariéru. Nakonec však láska k hokeji zvítězila a Radim Šťastný (31) tak mohl včera v podvečer po čtyřech letech opět slyšet hodonínské fanoušky, jak skandují jeho jméno. Po zápase nám zkušený obránce Drtičů poskytl krátký rozhovor, který si můžete přečíst uvnitř tohoto článku.
4.10.5. kolo: Žihadla znemožnila Chotěboř, Břeclav doma zaskočila TechnikuHOD - JHR 6:4, 5.kolo | RedakcePáté kolo přineslo zatím nejbohatší gólovou nadílku. Nejméně branek padlo ve Žďáru, kde domácí vyhráli 4:2 nad Kolínem. Jinak to ale byly opravdové hody. Břeclav rozhodla o své výhře nad Brnem už v první třetině, hodonínští Drtiči nakonec udolali Vajgar a Moravské Budějovice nadělily Chotěboři desítku. Nejvyrovnanější utkání viděli fanoušci v Nymburku, odkud si Spartak odvezl dva body za výhru na nájezdy.
5.10.Je tu další souboj o čelo! Tentokrát s NymburkemHOD - NYM 9:1, 6.kolo | Redakce Před čtrnácti dny hráli Drtiči o čelo tabulky s Moravskými Budějovicemi. A vyhráli. V sobotu na ně čeká další bitva „o první flek”. Na jih Moravy přijedou hokejisté Nymburka, jenž momentálně okupuje druhou příčku tabulky s jednobodovou ztrátou na vedoucí Drtiče. Zápas 6. kola Hodonín - Nymburk začíná na hodonínském stadionu v sobotu 6. října v 17 hodin.
5.10.Jestřábi odlétají na Hanou s prázdnou, juniorka vyhrála 3:1HOD - PRO 3:1, 5.kolo | RedakceTřetí domácí utkání a třetí výhra. Junioři jdou ve šlépějích prvního týmu a drží si domácí neporazitelnost. Už s uzdraveným obráncem Martinem Miklíkem dnes v podvečer přivítali mladí Drtiči prostějovské Jestřáby a navrátilec do sestavy byl hned u všech gólů svého týmu. Po dvou brankách Radoslava Smetany a jedné Matěje Charváta slaví hodonínští mladíci výhru 3:1.
6.10.Hodonín rozstřílel Nymburk a upevnil si první příčkuHOD - NYM 9:1, 6.kolo | RedakceKdo by čekal, že souboj prvního a druhého celku tabulky bude vyrovnaným dramatem až do posledních vteřin, tak se dnes hodně zmýlil. Drtiči svého soupeře doslova rozstříleli, když už po první třetině vedli o tři branky. Hosté ve druhé části dokázali vstřelit čestnou branku, ale Drtiči si v poslední dvacetiminutovce otevřeli doslova střelnici. Oranjes přidali ještě šest přesných zásahů a připisují si zasloužené tři body do tabulky.
7.10.Jsem hrozně rád, že jsme zápas vyhráli, říká Petr ZavadilHOD - NYM 9:1, 6.kolo | RedakceHodonínští hokejisté nasázeli Nymburku devět branek a s týmem z Polabí si tak i nadále drží stoprocentní bilanci. Brankář Petr Zavadil pomohl k zisku tří bodů čtyřiadvaceti přesnými zákroky a nebýt jednoho malého zaváhání v defenzivě, mohl si na své konto připsat první vychytanou nulu v tomto ročníku. I přes to zářil jedenadvacetiletý golman po zápase spokojeností.
7.10.Junioři nestačili na Opavu, prohráli vysoko 7:2OPA - HOD 7:2, 6.kolo | RedakceHodonínští junioři dnes zajížděli do Opavy, kde na ně čekal domácí výběr. Slezan doposud čekal na svou první výhru, oproti tomu Drtiči prozatím nedokázali venku bodovat a bylo tak jasné, že jedna z těchto nelichotivých sérií dnes skončí. Bohužel pro mladé Drtiče, šňůru nepříznivých výsledku utnuli domácí Slezané, kteří vyhráli 7:2.
8.10.6. kolo: Morava vládne skupině Střed. Vedoucí Drtiče následují Lvi a TechnikaHOD - NYM 9:1, 6.kolo | RedakcePo šestém kole se na prvních třech místech usadily týmy, které v minulosti patřily do východní skupiny. V zápase o první místo Drtiči deklasovali Nymburk, který spadl až na čtvrtou příčku. Na druhé místo se díky výhře nad Žihadly posunula Břeclav a třetí je Technika, která porazila Žďár. Spartak si doma uřízl ostudu, když mu Chotěboř nastřílela deset branek. Vajgar spadl po domácí porážce od Kolína na úplné dno tabulky.
8.10.Přehled víkendových zápasů hodonínské mládežeRedakceStarší dorostenci ztratili první bod, když v Šumperku vyhráli až na nájezdy, doma pak porazili s přehledem Prostějov. Mladší dorost vyšel v tomto týdnu naprázdno, neuspěl ve Zlíne a následně ani doma s Opavou. Žákovským kategoriím se dařilo střídavě. Největší radost udělaly ti nejměnší, čtvrťáci odehráli první soutěžní duely v minihokeji a všechny soupeře jasně porazili.
11.10.Víkendový program na hodonínském zimáku? Dva těžké zápasy juniorůRedakcePrvní tým se o víkendu vydá na led Chotěboře, ale hokeje chtiví fanoušci o možnost navštívit zajímavé utkání nepříjdou. Už v pátek na ně čeká nelehký úkol a velká výzva v podobě zápasu s prozatím suverénními mladíky ze Vsetína. V neděli pak přivítají juniory Poruby.
12.10.Další kapitolu letošní sezony napíší Drtiči v ChotěbořiCHO - HOD 4:7, 7.kolo | RedakceDalším soupeřem, který prověří hodonínské hokejisty, je jeden z nejvíce nevyzpytatelných týmů v soutěži - Lvi z Chotěboře. Drtiči pojedou na led sedmého celku tabulky jako lídr a určitě budou chtít potvrdit své vedoucí postavení. Lvi ale v minulém kole dali Spartaku „desítku“ a nedají svou kůži lacině. Zápas začíná v neděli 14. října v 17 hodin.
12.10.Skvěle, skvěle, skvěle! Junioři porazili Vsetín a doma jsou nadále neporaženi!HOD - VSE 5:2, 7.kolo | RedakceFavorizovaní hosté se dostali rychle do vedení, které na konci první části navýšili na rozdíl dvou branek. Hodonínští borci se však nevzdali a od druhé třetiny na ledě jasně kralovali. Třemi góly v rozmezí tří minut utkání otočili a otěže už ze svých rukou již nepustili a přidali ještě dvě přesné zásahy. Dvakrát se trefil Fojtík, po jedné brance přidali Kučera, Charvát a Smetana.
13.10.Skvělá zpráva! Zdeněk Jurásek se vrací do Hodonína!RedakceŠestatřicetiletý útočník Zdeněk Jurásek, vítěz produktivity dvou posledních ročníků druhé ligy se vrací k Drtičům! Rodák z Uherského Ostrohu se dohodl na ukončení svého německého angažmá a již v pondělí se bude hlásit na tréninku Drtičů. Momentálně se intenzivně pracuje na tom, aby nejlepší střelec novodobé historie SHK Hodonín mohl nastoupit už ve středečním derby s Břeclaví.
14.10.Hodonínští Drtiči předvedli v Chotěboři parádní obrat!CHO - HOD 4:7, 7.kolo | RedakcePo první třetině prohrávali hokejisté z jihu Moravy už 4:1 a s jejich šancemi na bodový zisk to nevypadalo nikterak valně. Jenže… Drtiči se nevzdali a ve druhé třetině dostáli své přezdívce na maximum, když pěti góly otočili výsledek ve svůj prospěch. Hattrickem se blýskl Vladimír Stejskal. Na konečných 7:4 pro Hodonín pečetil střelou do prázdné domácí brány Petr Peš.
14.10.Junioři nezvládli závěr zápasu a poprvé doma prohráliHOD - POR 5:7, 8.kolo | RedakceHodonínští neměli vůbec špatný vstup do utkání kdy v šesté minutě vedli 2:1. Pak se ale čtyřikrát po sobě trefili hosté z Poruby, kteří šli do poslední třetiny s tříbrankovým vedením. Domácí borci se však nevzdali a čtyři minuty před koncem dokázali srovnat na 5:5. Úplný závěr zápasu však Drtičům vůbec nevyšel a hosté dvěma góly rozhodli o první domácí prohře Hodonína v letošní sezoně.
15.10.Zdeněk Jurásek se těší na hodonínské fanoušky a atmosféruRedakceJak jsme vás informovali už včera, hodonínská kabina hlásí velký návrat. Oranžovo-modrý dres by měl již na derby s Břeclaví obléct Zdeněk Jurásek. Jak se zrodil jeho návrat na jih Moravy, proč se tak rozhodl, ale také třeba to, co zajímavého během svého necelého dvouměsíčního působení v Německu zažil, to vše se můžete dozvědět v následujícím obsáhlém rozhovoru.