V říjnu 2011 vyšly tyto články:

123>>
31.10.15. kolo: Kolín vydřel v Brně bod, Vajgar venku stále bez výhry, Drtiči přejeli NymburkNYM - HOD 2:7, 15.kolo | RedakceV Brně viděla ani ne padesátka diváků krásný a dramatický souboj, po kterém se nakonec ze dvou bodů radovali domácí borci. V Chotěboři, v duelu dvou nejhorších týmu, se body také dělily, spokojenější mohli být hostující Sršni. Vajgar vyrazil vstříc první venkovní výhře do Břeclavi, ale domácí Lvi mu plány zhatili. Dobře rozjetý Trutnov spálily žďárské Plameny a Nymburk podlehl hodonínským Drtičům stejně jako v prvním zápase 7:2.
31.10.Juniorka poprvé zaváhala, z Hradiště odjíždí bez boduUHH - HOD 5:2, 5.kolo | RedakceJen s pěti obránci a osmi útočníky odcestovali junioři SHK Hodonín do Uherského Hradiště k zápasu pátého kola Krajské ligy juniorů. Zatím suverénní Drtiči svého soupeře, kterého v přípravě na sezonu dvakrát s přehledem přehráli, hodně podcenili. I přes porážku 2:5 si ale Hodonín udržel vedoucí příčku před Novým Jičínem, se kterým se střetnou už tuto sobotu.
30.10.Drtiči si pojistili první místo, z Nymburka vezou výhru 7:2NYM - HOD 2:7, 15.kolo | RedakceDůležité vítězství dnes vybojovali hodonínští Drtiči na nymburském ledě. Hosté šli v deváté minutě do vedení, ale ostrostřelec Vaľko dvěma góly zápas otočil. Druhá část byla pro vývoj zápasu zlomová. Drtiči mezi 28. a 40. minutou překonali domácího brankáře hned pětkrát a do poslední části tak šli s klidem na hokejkách. V poslední části završil své představení Zdeněk Jurásek, který vsítil hat-trick, dvakrát se trefil Špok, po jedné brance přidali Peš a Rehuš.
28.10.14. kolo: Chotěboř vykradla i Kolín, Vajgar udolal Techniku, Trutnov přetlačil DrtičeTRU - HOD 5:4, 14.kolo | RedakceChotěbořští Lvi dali ve čtrnáctém kole opět zapomenout na nepovedený start soutěže a odvezli si dva body z Kolína. Hodonín v Trutnově otočil zápas, nakonec ale stejně odjížděl domů bez bodu. Vajgar v souboji s Technikou uhájil těsnou výhru, Pelhřimov vyloupil Žďár a Šršni podlehli v prodloužení Nymburku.
28.10.Sérii tří venkovních zápasů zakončí Drtiči v NymburkuNYM - HOD 2:7, 15.kolo | RedakceTřízápasové turné po hřištích soupeřů zakončí hodonínští Drtiči zítra v podvečer na nymburském zimním stadionu. Domácí mají Hodonínu co vracet. V prvním měření sil totiž na jihu Moravy utrpěli vysokou porážku 7:2. Jak dopadne odveta, na to si budeme muset ještě chvíli počkat. Zápas Nymburk - Hodonín začíná v neděli 30. října v 17 hodin.
27.10.Nový trenér Drtičů Libor Žilka v rozhovoru pro Hodonínský deníkRedakceMísto na hokejový kemp do Kanady zamířil osmatřicetiletý Libor Žilka na střídačku Hodonína. Po angažmá u mládežnických týmů jej v úterý večer čekal trénink, v němž vedl poprvé seniorský výběr, a to hodonínské Drtiče.
26.10.Vítězná série Drtičů skončila, hodonínští v Trutnově prohráli po boji 5:4TRU - HOD 5:4, 14.kolo | RedakceDomácí Draci vedli v polovině utkání už 3:0, ale Drtiči se nevzdali a pět minut před koncem zápasu už vedli 3:4, když se poprvé v dresu SHK trefil Martin Hlavačka. Trutnov ale nesložil zbraně a nejenom, že dokázal rychle vyrovnat, ale dvě minuty před koncem bohužel rozhodl o vítězství domácích Chytráček.
25.10.Novým trenérem A-týmu Drtičů je Mgr. Libor ŽilkaRedakceNástupcem trenéra Svatopluka Číhala je osmatřicetiletý Mgr. Libor Žilka. Zlínský rodák a majitel trenérské A licence trénoval mimo jiné od roku 2005 dorost a juniory Vsetína, předtím koučoval zlínská mládežnická mužstva nebo také výběry ČSLH Zlínského kraje. Mimo to byl i supervisor u mládežnických reprezentačních výběrů. Rozhovor s novým trenérem SHK Vám přineseme v nejbližších dnech.
25.10.Hodonínské hokejisty s novým koučem Žilkou čeká dlouhá cesta do TrutnovaTRU - HOD 5:4, 14.kolo | RedakceNejdelším výjezdem v sezoně pokračují Drtiči v sérii tří zápasů na soupeřových hřištích. Už zítra se hodonínští vydají i s novým trenérem Liborem Žilkou vstříc dalekému Trutnovu, ležícímu v Královehradeckém kraji, kde na ně budou čekat domácí Draci. Utkání HC BAK Trutnov - SHK Hodonín začíná ve středu 26. října v 18.00.
24.10.13. kolo: Žďar prohrál v Chotěboři, Drtiči dobyli Brno, Břeclav doma konečně vyhrálaTEC - HOD 1:3, 13.kolo | RedakceZápas dvou velkých soupeřů - brněnské Techniky a hodonínských Drtičů zvládli lépe hosté, kteří díky výhře 3:1 poskočili na první místo tabulky. Lvi z Chotěboře, stejně jako v prvním kole, porazili Žďár. Břeclav prolomila smůlu domácího hřiště a deklasoval Kutnou Horu, Nymburk rozstřílel Pelhřimov a Vajgar oplatil Kolínu nedávnou porážku.
24.10.Oficiální sdělení klubuKlubDnes se vedení klubu SHK Hodonín dohodlo na ukončení spolupráce s trenéry Svatoplukem Číhalem a Arnoštem Šiflem. Důvodem k ukončení spolupráce bylo odmítnutí snížení finančních odměn. Jednáme a do pozních nočních hodin budeme dále jednat o nových trenérech. Další informace přineseme v průběhu zítřka. Vedení SHK Hodonín.
23.10.Martin Špok: Bylo důležité, že jsme ubránili oslabeníTEC - HOD 1:3, 13.kolo | RedakceStřelec dvou branek v derby s nesmiřitelným rivalem z moravské metropole Martin Špok byl vyhlášen, a po právu, nejlepším hráčem zápasu. Nejprve poslal Drtiče využitou přesilovkou do vedení, o chvíli později ve vlastním oslabení zasadil Technice asi rozhodující úder. Po zápase jsme se rychlonohého útočníka zeptali na jeho pocity a dojmy z vítězného utkání pod Špilberkem.
23.10.Pořádná přestřelka, takové bylo juniorské Jižanské derbyHOD - BRE 7:5, 4.kolo | RedakceKaždý chvilku tahá pilku. Tak by se dalo asi nejlépe pojmenovat dnešní utkání juniorek Drtičů a Lvů. Hodonínští maldíci v zápase čtyřikrát prohrávali, ale nakonec přeci jen slavili tvrdě vybojované vítězství v poměru 7:5. Dvě branky vstřelil Tibor Janás mladší a Matěj Charvát, čtyřmi asistencemi se blýsknul obránce David Polesný.
22.10.Drtiči jdou po vítězství v Brně znovu do čelaTEC - HOD 1:3, 13.kolo | RedakceI druhý letošní soutěžní zápas mezi oběma rivaly skončil výhrou Hodonína. Jednoduché to ale nebylo. První třetině skončila bez branek. Zdálo se, že ani druhá část hry góly nepřinese, ale v 36. minutě se po hezké kombinaci trefil Martin Špok. Chvíli před koncem třetiny ten samý hráč zvýšil na 2:0. Technika šla do třetí třetiny s cílem vyrovnat, což začala plnit už v 44. minutě, kdy se trefil Benýšek. Možné drama ale v 54. minutě odvrátil Martin Hollý. Drtiči tak slaví již šesté vítězství za sebou a jdou na první místo tabulky.
21.10.Šlágrem třináctého kola bude sobotní derby Brna s DrtičiTEC - HOD 1:3, 13.kolo | RedakceDalší bitvu dvou nesmiřitelných rivalů uvidí již tento víkend Hokejová hala mládeže v Brně. Za hokejisty Techniky, kteří jsou v na tomto zimním stadionu doma, se totiž vydají hodonínští Drtiči a spolu s nimi i tradičně početná enkláva jejich fanoušků. Už dvaačtyřicáté soutěžní měření sil mezi oběma soupeři se odehraje v sobotu 22. října od 17 hodin.
20.10.12. kolo: Chotěboř odjela z Hodonína s devítkou, poslední Sršni překvapili TechnikuHOD - CHO 9:0, 12.kolo | RedakcePrvní kolo druhé čtvrtiny základní části centrální skupiny druhé ligy přineslo debakl Chotěboře, která v Hodoníně totálně vyhořela a prohrála 9:0. Velké překvapení viděla hrstka věrných fanoušků v Kutné Hoře, kde domácí zaskočili brněnské Vysokoškoláky. Nečekaně prohrál i Pelhřimov, který nestačil na Trutnov. Žďár zdolal Nymburk a ligu dál vede po výhře nad Břeclaví Kolín.
19.10.Drtiči si s Chotěboří poradili bez problémůHOD - CHO 9:0, 12.kolo | RedakceDrtiči měli výborný vstup do utkání a již po první třetině, kdy vedli 5:0, nebylo o jejich vítězství téměř pochyb. K možnosti nastřílet potupnou "desítku" hodonínské přiblížila druhá část hry, kdy Drtiči vstřelili další tři branky. Ve třetí třetině se však trefil pouze Jakub Sajdl a počet gólů domácích se tak zastavil na devíti. I tak ale fanoušci mohou být spokojeni. Marek Peksa si na své konto připsal druhou letošní vychytanou nulu.
19.10.Braňo Rehuš: Hráli jsme v pohodě a bavili jsme se hokejemHOD - CHO 9:0, 12.kolo | RedakcePo zápase s Chotěboří byla na celém stadionu cítit spokojenost. Se stejnými pocity vyšel z kabiny i střelec třetího gólu Branislav Rehuš, se kterým jsme si povídali o tom, proč možná (v nadsázce) nepadla desítka, jak se mu hrálo po delší době v prvním útoku, ale třeba i o tom, jak vidí příští zápasy, které Drtiči odehrají mimo svůj stadion.
18.10.Druhou čtvrtinu odstartuje domácí souboj s ChotěboříHOD - CHO 9:0, 12.kolo | RedakceO víkendu si Drtiči poradili v derby s břeclavskými Lvy, zítra je čeká souboj s dalším týmem, který má v názvu krále zvířat. HC Lvi Chotěboř jsou účastníky třetí nejvyšší soutěže druhým rokem. Vloni, při své druholigové premiéře, skončili Lvi beznadějně poslední a ani letos to na moc úspěšnou sezonu zatím nevypadá. Souboj třetích Drtičů a předposlední Chotěboři začíná na ZS TEZA ve středu v 18.00.
17.10.11. kolo: Derby vyznělo lépe pro Drtiče, Vajgar zdolal Sršně, Brno uhasilo PlamenyBRE - HOD 1:2, 11.kolo | RedakcePoslední kolo první čtvrtiny soutěže svedlo dohromady poprvé Drtiče a Lvi k Jižanskému derby, z něhož odešli vítězně hodonínští. V Brně byl k vidění souboj o čelo, ve kterém Plameny vyhořely na Vysokoškolácích. Výhry si připsali také hráči Vajgaru, kteří porazili Sršně, Spartak vyhrál v Chotěboři a Nymburk doma smetl Trutnov.