Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2020 vyšly tyto články:

1.7.Klub zveřejnil další dvě jména. Do Hodonína se vrací útočník Jan Bulín, pokračovat bude i mazák Petr JurčaRedakceH O D O N Í N - Vedení SHK Drtiči Hodonín zveřejnilo další dvě jména pro nadcházející sezonu 2020/2021. Na jih Moravy se z angažmá v Polsku vrací útočník Jan Bulín, v mužstvu dál zůstává kanonýr Petr Jurča. Trenér Tibor Janás je přesvědčený, že oba hráči splňují přesně to, čím se chceme prezentovat v následující sezoně, to znamená zkušenost a dravé mládí.
2.7. Drtiči mají vyřešenou brankářskou dvojici. V Hodoníně pokračuje zkušený Kubáň i talentovaný Javůrek RedakceH O D O N Í N - Drtiči mají vyřešenou brankářskou dvojici. V Hodoníně i nadále pokračuje zkušený gólman Andreas Kubáň, jehož parťákem zůstává talentovaný mladík Jan Javůrek. Oba borci se s vedením klubu domluvili na spolupráci pro příští soutěžní druholigový ročník.
3.7.Drtiče se dohodli i s kapitánem a nejproduktivnějším hráčem. V Hodoníně bude pokračovat také Tomáš KomínekRedakceH O D O N Í N - Po brankářském postu je vyřešena i funkce kapitána. Drtiče s céčkem na prsou v nové druholigové sezoně povede útočník Tomáš Komínek. Vedení klubu se také s nejproduktivnějším hráčem loňské sezony dohodlo na pokračování.
10.7.Potvrzeno. Zkušený útočník Stanislav Balán pokračuje u Drtičů jako hrající asistent trenéra Tibora JanáseRedakceH O D O N Í N - Další dobrá zpráva je tady. Zkušený čtyřiatřicetiletý útočník Stanislav Balán pokračuje u Drtičů jako hrající asistent trenéra Tibora Janáse. „Jsem ráda, že jsme se se Standou domluvili. Bude pro nás platný nejen na ledě, kde bude předávat zkušenosti mladším spoluhráčům, ale i na střídačce či v kabině, kde zase bude pomáhat hlavnímu trenérovi,“ uvedla šéfka Drtičů Jana Gajošová.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. VEL Velké Meziříčí 3 10:7 9
2. OPA Opava 3 10:6 7
3. NJI Nový Jičín 3 9:15 6
4. KOP Kopřivnice 3 9:9 4
5. VAL Valašské Meziříčí 2 11:3 3
6. ZNS Žďár nad Sázavou 3 12:13 3
7. KMB Kometa Brno B 3 5:9 1
8. HOD Hodonín 2 5:9 0

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS