Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2013 vyšly tyto články:

2.5.Rozhovor s trenérem Miroslavem BarusemRedakceUž dnes, tedy ve čtvrtek 2. května, začne Drtičům po pár týdnech oddechu příprava na nový ročník. V prvním rozhovoru před začátkem přípravy na sezonu 2013/14 jsme se trenéra Baruse zeptali například na to, jakou má představu o suché části přípravy, kolik zápasů by měli jeho svěřenci před startem ročníku odehrát ale také na to, jak to vypadá s kádrem. A řeč přišla také na to, jak to vypadá s možným pokračováním spolupráce s Romanem Čechmánkem. Více uvnitř článku.
5.5.Vyhlášení výsledků anket 2. Liga Awards a All Star Team 2013RedakceUž potřetí za sebou se redakce oficiálních stránek hodonínských Drtičů rozhodla zorganizovat anketu 2. Liga Awards a All Star Team, tentokrát s označením 2013. Dá se říct, že se tahle anketa stává pěknou každoroční tradicí na závěr sezony. A i když vítězové nedostávají žádná hmatatelná ocenění, je pro ně zisk některé z osmi individuálních cen velmi prestižní záležitost. Dovolte nám tedy představit letošní držitele 2. Liga Awards.
8.5.O víkendu začíná finále OHbL, i za účasti několika DrtičůRedakceOkresní hokejbalová soutěž míří do cílové rovinky. Na programu už je jediná série play-off, ta finálová. Do boje o titul okresního mistra se nakonec probojovali dva největší favoriti - vítěz základní části HBC Rigum B a druhý tým konečné tabulky dlouhodobé části soutěže TJ Gladiators. A budou při tom i Drtiči.
13.5.K Drtičům se po téměř čtyřech letech vrací Svatopluk KosíkRedakceNa lavičku hodonínských hokejistů se vrací trenér Svatopluk KOSÍK. Jedenašedesátiletý kouč tak povede spolu s Miroslavem Barusem Drtiče v novém ročníku 2. ligy. Zkušený lodivod, jenž naposledy působil v nedaleké Skalici, se již připojil k týmu a zapojil se už do dnešního tréninku. Trenérská dvojice SHK Hodonín pro nadcházející sezonu tedy zní - Miroslav Barus a Svatopluk Kosík. Informaci nám potvrdila předsedkyně klubu Jana Gajošová.
17.5.Rozpis přípravných utkání A-týmu dostává jasné obrysyRedakce Od začátku tvrdého letního drilu, který hodonínským hokejistům odstartoval ve čtvrtek 2. května, uběhly už dva týdny. Drtiči se tedy pilně připravují na start nového ročníku, jenž by měl odstartovat někdy ke konci měsíce září. Ještě než svěřenci trenérského dua Barus - Kosík naskočí do mistrovských zápasů, odehrají tradičně porci přípravných zápasů. Jejich aktuální seznam najdete v následujícím článku.
21.5.Osudy hokeje v Hodoníně - 32. část (SHK Hodonín - 1. díl)RedakceDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Ve 32. díle se podíváme na začátky klubu SHK Hodonín.
26.5.Drtiči odehráli ve třetí nejvyšší soutěži již devět sezonRedakceDrtičům se v minulém ročníku podařilo s přehledem vyhrát základní část. Ve finále play-off pak přišlo zklamání a hráči i fanoušci museli zkousnout hořkou pilulku po vyřazení od Brna. I když se nepodařilo dosáhnout na vytyčený cíl, i tak byla sezona úspěšná a jen potvrdila, že Drtiči patří ve druhé lize k tomu vůbec nejlepšímu. Což potvrzuje i následující článek.
28.5.Hokejisté SHK Hodonín po roce zase obují kopačkyRedakceJubilejní páté přátelské fotbalové utkání, v němž se tradičně střetávají hokejoví rozhodčí a Drtiči, se odehraje již příští pátek 7. června na fotbalovém hřišti v hodonínské části Nesyt. Vyzyvatelé z řad sudích by rádi konečně prolomili nepříznivou sérii čtyř porážek v řadě a pokusí se poprvé v historii Drtiče porazit. Ti však svému soupeři určitě nenechají nic zadarmo.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 21 61:69 39
2. VAL Valašské Meziříčí 18 71:41 34
3. ZNS Žďár nad Sázavou 16 61:53 30
4. OPA Opava 19 57:50 30
5. KMB Kometa Brno B 20 62:60 28
6. KOP Kopřivnice 19 66:63 26
7. VEL Velké Meziříčí 19 64:74 26
8. HOD Hodonín 18 44:76 12

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS