V březnu 2012 vyšly tyto články:

123>>
1.3.Nepovedená třetí třetina stála Drtiče odvetu v HradciJHR - HOD 5:3, 0.kolo | RedakceHosty poslal do vedení Sajdl a když v pětadvacáté minutě zvyšoval Rehuš, vypadalo to s Drtiči dobře. Pak se ale hosté střelecky odmlčeli a naopak se začali prosazovat domácí. Zejména tři branky v rychlém sledu zkraje třetího dějství rozhodly o osudu utkání. Třetí zápas semifinálové série je programu v sobotu na hodonínském ledě.
1.3.Mladí Drtiči excelentně vstoupili do boje o Ligu juniorůHOD - UHH 11:2, 0.kolo | RedakceJunioři SHK Hodonín zvládli úvodní střetnutí dvojzápasu s Uherským Hradištěm téměř bez chyby. Hodonínští mladíci svého soupeře jednoznačně přehráli, oba hostující brankáři museli lovit puk ze své sítě celkem jedenáctkrát. Výrazně k tomu přispěl mimo jiné Jakub Tomi, který zaznamenal dokonce hat-trick.
2.3.2. semifinále: Vajgar srovnal krok s Hodonínem, Technika má mečbolJHR - HOD 5:3, 0.kolo | RedakceVe čtvrtek byly na programu první odvety semifinálových duelů. Drtiči zajížděli k Vajgaru, kde v polovině zápasu vedli, ale nakonec odjížděli poraženi a série je tak srovnána. Trutnovští Draci doma přivítali brněnskou Techniku. Hosté o svém jednoznačném vítězství rozhodli už v první třetině, kterou vyhráli o tři branky a v sobotu budou moci proměnit svůj mečbol.
2.3.V sobotu třetí pokračování semifinálového soubojeHOD - JHR 6:2, 0.kolo | RedakcePo dvou zápasech je stav série mezi Hodonínem a Jindřichovým Hradcem nerozhodný. Drtiči po domácí výhře v odvetě u Vajgaru padli a proto půjdou oba celky do dalšího duelu za stavu 1:1. Třetí semifinálový zápas začíná na hodonínském zimním stadionu v sobotu 3. března v 17 hodin.
3.3.Drtiči nastříleli šest gólů a v semifinálové sérii znovu vedouHOD - JHR 6:2, 0.kolo | RedakceV první polovině utkání byl k vidění vyrovnaný hokej. Oba týmy vstřelily po dvou gólech. Druhá polovina zápasu ale vyšla daleko lépe Drtičům. Přesně na konci třicáté minuty se trefil Špok a o minutu později navyšoval Chillman. Od té doby už si Drtiči hlídali vedení. Ve třetí třetině ještě zvýraznili výsledek Matějka a Rehuš. Série pokračuje v pondělí na ledě Jihočechů.
4.3.Síly už docházejí, ale snažíme se bojovat jako jeden tým, říká útočník SHK Branislav RehušHOD - JHR 6:2, 0.kolo | RedakceJe u Drtičů už druhou sezonu, ale ve třetím semifinále s Jindřichovým Hradcem se v zápase poprvé postavil mezi nová křídla Štepána a Bučka. Podle svých slov se většinu zápasu hledal. On, i jeho spoluhráči však měli nekolik gólových příležitostí. On sám jednu obrovskou možnost spálil, nakonec se však zasloužené branky dočkal. Jak viděl třetí semifinále s Vajgarem Braňo Rehuš? To se můžete dočíst v následujím rozhovoru.
4.3.Junioři vyhráli i v Hradišti a jsou prvoligoví!UHH - HOD 2:5, 0.kolo | RedakceHodonínští junioři to dokázali! Parta kolem kapitána Matěje Charváta splnila předsezonní cíl a po včerejším druhém kvalifikačním utkání v Uherském Hradišti mohou mladí Drtiči slavit postup do Ligy juniorů. Svěřenci trenérského dua Crlík - Rýpar totiž vyhráli i odvetné utkání na půdě soupeře a jsou prvoligoví!
4.3.3. semifinále: Technika prvním finalistou, Drtiči mají mečbolHOD - JHR 6:2, 0.kolo | RedakceV sobotu se na zimních stadionech v Hodoníně a v Brně hrála třetí utkání semifinálových sérií. Brňané si z Trtunova přivezli mečbol, který hned na první pokus využili a po výhře 2:1 se stali prvním finalistou. Drtiči doma přivítali Vajgar a opět se potvrdilo pravidlo "můj dům, můj hrad". SHK vede díky výhře 6:2 v sérii s Jihočechy 2:1 na zápasy.
4.3.Čtvrtý díl semifinálové série zítra u Vajgaru JHR - HOD 2:7, 0.kolo | RedakceDrtiči mají po sobotě v semifinálové sérii s Vajgarem výhodu mečbolu. Ten budou moci oranžovo-modří proměnit v postup do finále již v pondělním duelu. Potřebují k tomu porazit Vajgar na jeho valstní půdě, čímž by Drtiči navlékli na semifinálovou šňůru třetí, postupový korálek. Čtvrtý semifinálový duel začíná na jihu Čech v pondělí v 18 hodin.
5.3.Brány finále jsou otevřeny! Drtiči uzmuli na jihu Čech třetí postupový bodJHR - HOD 2:7, 0.kolo | RedakceHodonínští hokejisté rozhodli o svém vítězsví ve čtvrtém semifinálovém duelu už v první polovině utkání, kdy vedli 5:0. Nakonec si z jihu Čech odvážejí výhru 7:2, ale hlavně třetí postupový bod, díky kterému se po dvou letech SHK opět probojoval do finále. V něm se Drtiči utkají v derby s velkým rivalem - brněnskou Technikou.
6.3.4. semifinále: Hodonínští Drtiči u Vajgaru přesvědčivě vyhráli a jsou také ve fináleJHR - HOD 2:7, 0.kolo | RedakceBrněnská Techinka se dočkala svého finálového soupeře. Stali se jím hodonínští Drtiči, kteří ve čtvrtém semifinálovém utkání na jihu Čech porazili svého soupeře celkem jednoznačně v poměru sedm ku dvěma.
6.3.Předprodej vstupenek na první dva duely finálové série s brněnskou TechnikouKlubHodonínští Drtiči jsou ve finále 2.ligy a dá se předpokládat velký zájem o vstupenky na domácí utkání finálové série. Pokud se chcete vyhnout předzápasovým frontám, není nic jednoduššího, než pořídit si vstupenku v některém z předprodejů, které pro fanoušky Drtičů vedení SHK připravilo.
6.3.Semifinálová série Hodonína s Vajgarem v řeči číselRedakceSemifinálová série hodonínských Drtičů a jihočeského Vajgaru je u konce. Včera ji ukončil čtvrt zápas, ve kterém SHK vybojovalo třetí - postupový bod. Stejně jako po čtvrtfinále Vám přinášíme krátké ohlédnutí za touto sérií „statistickou optikou“.
8.3.Ve finále skupiny Střed dva moravské týmy, Drtiče vyzve TechnikaHOD - TEC 5:4, 0.kolo | Redakce Dva nejlepší týmy dlouhodobé části soutěže se probojovaly do finále letošního ročníku centrální skupiny 2. ligy. A bitva to bude opravdu na ostří nože. Ve finále se totiž potkají dva velcí rivalové - hodonínští Drtiči a brněnská Technika. První zápas série hrané opět na tři vítězná utkání je na programu na hodonínském zimním stadionu už zítra, tj. v pátek 9. března od 18 hodin.
8.3.Martin Špok: Já se na finále osobně hrozně moc těšímRobert KrůzaŠpoky, jak mu všichni říkají, musel na středeční trénink přijet o něco dříve, to proto, aby stihl dát naší redakci předfinálový rozhovor, ve kterém nám prozradil své pocity ze čtvrtfinále s Břeclaví a semifinále s Jindřichovým Hradcem. Jak v rozhovoru sám řekl, je na finále s Technikou natěšený a jelikož je bývalý hráč Techniky Brno a bydlí v Brně, finále bude pro něj o to zajímavější.
9.3.Drtiči udolali Techniku v prodloužení a ve finálové sérii jdou do vedení!HOD - TEC 5:4, 0.kolo | RedakcePrvní finálové utkání sledovaly dvě tisícovky diváků, které se na tribunách rozhodně nenudily. Drtiči brzo vedli, ale Technika do první přestávky vývoj otočila. Ve druhé třetině domácí vstřelili tři branky a šli opět do vedení. Technika v polovině poslední části dokázala vyrovnat a utkání dospělo do prodloužení. To rozhodl po osmi minutách Goiš a vystřelil Drtičům první bod v sérii!
10.3.Druhý gól beru na sebe, říká brankář Drtičů Petr ZavadilHOD - TEC 5:4, 0.kolo | RedakcePo prvním finálovém zápase se hodonínští ujali v sérii vedení, i když, byla to hodně perná práce. Nakonec se to ale Drtičům povedlo. SHK udolalo Techniku v prodloužení, ale zápas stál obě mužstva hodně sil. K pozápasovému rozhovoru jsme si tentokrát pozvali brankáře Drtičů Petra Zavadila. Jeho postřehy z úvodního finálového klání si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.
10.3.Junioři SHK se po roce vrátili zpět do první ligyRedakce, Libor KoplMise splněna. Hodonínští junioři postoupili do první ligy, čímž dokázali naplnit předsezonní velké přání hráčů, trenérů i vedení klubu. Během sezony jen dvakrát našli přemožitele a v kvalifikačním dvojzápase nedali soupeři z Uherského Hradiště sebemenší šanci.
10.3.1. finále: Drama až do konce, Drtiči vyhráli gólem z osmé minuty prodlouženíHOD - TEC 5:4, 0.kolo | RedakcePáteční podvečer byl na hodonínském zimním stadionu vyhrazen pro zahajovací utkání finálové série mezi domácím SHK a hostující brněnskou Technikou. Po slavnostním úvodu se naplno rozjela velmi očekávaná bitva mezi dvěma nesmiřitelnými rivaly. Hodonínským patřilo prvních třicet minut základní hrací doby, hosté ovládli druhou polovinu a duel tak rozhodl až gól Jiřího Goiše v závěru prodloužení.
11.3.Finálová série se stěhuje do brněnských hokejových halTEC - HOD 3:2, 0.kolo | RedakceBrněnské hokejové haly budou už dnes hostit druhé finálové klání. Po prvním duelu vedou hodonínští Drtiči 1:0 a na tahu tak bude na domácí půdě Technika. V ochozech ale bude mít již tradičně převahu oranžová a modrá barva Drtičů, které se chystá podpořit velmi početná skupina fanoušků. Druhé finále má naplánováno úvodní buly na nedělní 17 hodinu.