V březnu 2012 vyšly tyto články:

123>>
31.3.Neskutečný obrat přinesl Drtičům dva body z PodkrušnohoříKNO - HOD 7:8, 0.kolo | RedakceV čtyřiatřicáté minutě prohrávali hosté o čtyři góly. Jenže pak rozjeli brankostroj, který nastartoval Zdeněk Jurásek. Hodonínský útočník vsítil čistý hattrick během dvou minut! Celkově v utkání zaznamenal šest kanadských bodů. Ve třetí třetině pak dvěma góly poslal Drtiče do vedení Rehuš. Neuvěřitelný obrat ale nakonec k zisku tří bodů nevedl, v powerplay se trefil Loučka. V dramatických nájezdech rozhodl o druhém bodu pro Hodonín Branislav Rehuš.
30.3.Drtiči vyráží na led vítěze západní skupiny z KlášterceKNO - HOD 7:8, 0.kolo | RedakcePovzbuzeni dvoubodovou výhrou na nájezdy v těžkém utkání s Havířovem se již zítra ráno vydají hodonínští hokejisté na téměř čtyřsetkilometrovou cestu do Klášterce nad Ohří, kde na Drtiče bude čekat třetí barážové utkání. Úvodní buly je naplánováno na 18. hodinu.
29.3.Výhru nad Havířovem věnujeme paní Gajošové, říká Zdeněk JurásekHOD - HAV 0:5, 0.kolo | RedakceOd 25. ledna kvůli disciplinárnímu trestu nehrál. Se spoluhráči několik týdnů pouze trénoval. Během utkání sledoval dění na ledě ze střídačky. Včera tento nejproduktivnější hráč celé druhé ligy rozhodl gólem a proměněným nájezdem o zisku dvou bodů pro Drtiče.
28.3.Skvěle! Drtiči přetlačili Havířov a připisují si dva bodyHOD - HAV 0:5, 0.kolo | RedakcePo brzkém vedoucím gólu Havířova nastal dlouhý gólový půst. Ten ukončil ve dvaatřicáté minutě Jurásek a o chvíli později jej napodobil Sajdl. Hostům se podařilo ve třetí třetině vyrovnat brankou Klimši. Jelikož převahu v prodloužení Drtiči nezužitkovali, přišly na řadu nájezdy. V nich jako jediný uspěl domácí matador Zdeněk Jurásek a zajistil tak Hodonínu druhý bod.
27.3.Do Hodonína ve středu přijede havířovský AZetHOD - HAV 0:5, 0.kolo | RedakceVe středu 28. března se na hodonínském zimním stadionu odehraje utkání druhého barážového kola mezi domácím Hodonínem a hosty z Havířova. Drtiči jsou po prvním kole a prohře v Mostu bez bodu, Havířov z dobře rozehraného duelu s Kláštercem bral nakonec "jen" dva body. Utkání začíná v 18 hodin.
26.3.Drtiči odehráli s Mostem vyrovnané utkání. Padli po bojiMOS - HOD 5:0, 0.kolo | RedakceZ převahy v úvodní třetině vytěžili mostečtí dva góly. Když zkraje druhého dějství navýšil Přeučil, vypadalo to na jednoznačný výsledek. V děvětatřicáté minutě však dal hostům naději Kocák. Ta trvala do padesáté minuty, kdy se trefil Rohan. Osm minut před koncem sice skóroval Špok, ale to již bylo z gólové produkce obou týmů vše. Drtiči v okleštěné sestavě předvedli srdnatý výkon. Pochvalu zaslouží brankář Martin Šenk, který Hodonín výrazně podržel.
25.3.Představujeme barážové soupeře - AZ HavířovRedakcePosledním týmem, který si před zítřejším startem prvních barážových utkání představíme, je vítěz východní skupiny 2. ligy z Havířova. Slezané vstali před dvěma lety z popele jako bájný Fénix a už letos se opět bijí o návrat mezi prvoligovou elitu.
25.3.Brány baráže se otevírají, Drtiči jedou k prvnímu duelu do MostuMOS - HOD 5:0, 0.kolo | RedakceZítra dopoledne se hodonínští hokejisté vydají na téměř čtyř set kilometrovou cestu do Mostu. S novým trenérem a v pozici týmu, jenž bude v roli outsidera, nastoupí Drtiči v pondělí od 18 hodin k zahajovacímu utkání baráže o první ligu.
25.3.Kouč Žilka u Drtičů z osobních důvodů skončil. Drtiče v baráži povede CrlíkHodonínský deníkLibor Žilka už není trenérem hodonínských hokejistů. Mladý kouč, který přišel na Slovácko v průběhu sezony ze Zlína a Drtiče dovedl až k vítězství ve skupině Střed, požádal vedení druholigového klubu ze zdravotních a osobních důvodů o uvolnění z funkce. Šéfové SHK mu vyhověli.
24.3.Představujeme barážové soupeře - HC Klášterec n. OhříRedakceTřetím soupeřem hodonínských Drtičů v barážových zápasech bude vítěz západní skupiny druhé ligy, tým HC Klášterec nad Ohří. Vítěz základní části a následný mistr své divize zaznamenal největší úspěch ve své historii a vůbec poprvé bude bojovat o účast v první lize.
23.3.Představujeme barážové soupeře - HC MostRedakceDruhým mužstvem, které se bude v baráži snažit uhájit svou prvoligovou příslušnost, je HC Most. Po roce stráveném ve druhé nejvyšší soutěži udělá poslední tým tabulky všechno pro to, aby i příštím ročníku brouzdal ty samé vody. Představme si tým, se kterým Drtiči již v pondělí barážová klání odstartují, trochu podrobněji.
22.3.Výjimku svaz zamítl, sestava Drtičů na baráž je známaRedakceOrgány ČSLH včera zamítly žádost hodonínského hokejového klubu na udělení výjimek pro pětici hráčů a soupiska na blížící se baráž je tedy definitivně známa.
21.3.Představujeme barážové soupeře - HC Berounští MedvědiRedakceBeroun patří mezi nejtradičnější účastníky první ligy. Ve druhé nejvyšší soutěži nastupuje bez přestávky již devatenáct sezon. Letos ale budou muset Medvědi bojovat o zachování své provoligové příslušnosti v barážových duelech, mimo jiné i s hodonínskými Drtiči. Představme si proto prvního ze čtyř soupeřů SHK v blížící se baráži trochu podrobněji.
20.3.Předprodej vstupenek na první domácí barážový zápasKlubChcete si zajistit vstupenky na blížící se první domácí barážový zápas s Havířovem s předstihem a vyhnout se tak možným frontám v den zápasu? Ano? Pak tak můžete opět učinit během předprodeje, který bude zahájen již ve čtvrtek. Více informací v článku.
19.3.Finálová série Hodonína s Technikou v řeči číselRedakceTak jako po sériích s Břeclaví a Jindřichovým Hradcem, ohlédneme se i tentokrát za nedávno skončenou finálovou bitvou, kterou obstarali dva velcí rivalové z Brna a Hodonína. V článku se dozvíte třeba to, že hned třináct branek padlo v početních výhodách, ale i spoustu dalších zajímavostí.
16.3.4. finále: Skupina Střed zná svého vítěze, stali se jím hokejisté hodonínského SHKTEC - HOD 4:5, 0.kolo | RedakceSezona 2011/12 druholigové skupiny Střed je minulostí. Po 246 odehraných zápasech je znám celkový vítěz, kterým se stali hodonínští Drtiči. Ve čtvrtém finálovém zápase využili svůj mečbol a po vypršení šedesáté minuty mohly na ledě brněnské Techniky odstartovat vítězné oslavy oranžovo-modrých se svými věrnými fanoušky.
16.3.Kluci měli obrovskou chuť vyhrát a postoupit, říká trenér juniorky Jaroslav CrlíkRedakceSpolečně s asistentem Kamilem Rýparem dovedli své svěřence k úspěšnému splnění předsezonního cíle. Hodonínští junioři po přesvědčivém vítězství v zálkadní části zvládli na výbornou i ošemetnou baráž a po roce opět postoupili do ligy. Jak viděl hlavní trenér mladých Drtičů před nedávnem skončenou sezonu se dozvíte, přečtete-li si následující obsáhlý hodnotící rozhovor.
15.3.Využijí Drtiči mečbol, nebo Brňané odvrátí hrozbu konce?TEC - HOD 4:5, 0.kolo | RedakceDnes od 18 hodin se proti sobě opět postaví hokejisté Hodonína a Brna, kteří spolu svedou v brněnských hokejových halách čtvrtou finálovou bitvu. Drtiči půjdou do zápasu s mečbolem v zádech, to domácí Technika, chce-li sérii dotáhnout do posledního pátého zápasu, musí dnes bezpodmínečně vyhrát.
15.3.Hodonín si výhrou v Brně zajistil účast v baráži o 1. ligu!TEC - HOD 4:5, 0.kolo | RedakceAno, je to tak. Hodonínští Drtiči zvítězili ve čtvrtém finálovém utkání na brněnské půdě a po výhře 3:1 na zápasy se stali vítězi centrální skupiny 2. ligy. Po dvou neúspěšných finále to je bez pochyby největší úspěch od roku 2001, kdy klub vstal z popele. Výhrou si SHK zajistil účast v baráži o postup do 1. ligy, která začne už za 11 dnů.
14.3.Věřili jsme, že utkání otočíme, říká Martin HlavačkaHOD - TEC 4:3, 0.kolo | RedakceNa první gól nahrál, aby v poslední třetině rozhodl o tom, že utkání dospěje až do prodloužení. Nakonec se Martin Hlavačka dostal i k exekuci samostatného nájezdu, ve kterém sice neuspěl, ale jelikož jeho kolegové soupeřova brankáře dvakrát přelstili, mohl se nejzkušenější hráč SHK se svými spoluhráči radovat z druhé finálové výhry. A po chvilce na vydýchání po náročném utkání poskytl naší redakci Martin Hlavačka pozápasový rozhovor.