V říjnu 2014 vyšly tyto články:

1.10.Hlasování o nejlepšího hráče měsíce září
3.10.Po týdnu se opět rozbíhá druhá liga, hokejisty Baníku v sobotu vyzve nováček z Karviné
4.10.Přetahovanou v Karviné nakonec Baník zvládl, Drtiči vezou ze Slezska výhru za tři body
5.10.„Zápas nebyl jednoduchý. Jsme rádi, že jsme jej zvládli,“ hlásí spokojeně autor dvou branek Dominik Piskoř
5.10.Juniorka nasázela Uničovu sedm branek a po sérii porážek si připisuje tři body do tabulky
6.10.Přehled víkendových zápasů hodonínské mládeže 2014/15 (04)
6.10.5. kolo: Slezan ve šlágru kola porazil Zubry a dál se vyhřívá na prvním místě, Drtiči vyhráli na ledě nováčka z Karviné
7.10.V zápase o „šest bodů“ vyzvou ve středu Drtiči hokejisty Nového Jičína
8.10.Výborný týmový výkon, podpořený skvělým Kotvanem, dovedl Drtiče k výhře nad Novým Jičínem
9.10.6. kolo: Střelci se konečně probudili, celkem padlo v pěti včerejších zápasech 35 gólů, nejvíc jich viděli v Opavě
9.10.„Spadl mi obrovský kámen ze srdce, že jsem to konečně protrhl,“ říká s úlevou Michal Kuba
10.10.Po vydařeném domácím představení zajíždějí hodonínští Drtiči na led ambiciozní Poruby
10.10.Junioři sahali na Lapači po bodech, nakonec ale vítěznou sérii Valachů přerušit nedokázali
11.10.Na ledě Poruby schytal Baník debakl, rozhodla neuvěřitelná poslední třetina
12.10.Frýdek pouze s deseti hráči odolával hodonínským juniorům statečně, ale marně
13.10.Přehled víkendových zápasů hodonínské mládeže 2014/15 (05)
13.10.7. kolo: Drtiči schytali v Ostravě debakl, ještě o něco větší ostudu si na ledě Techniky trhli Lvi
13.10.Reportáž Televize Slovácko z utkání s Novým Jičínem
14.10.Nejlepším hráčem měsíce září jste zvolili golmana Drtičů Zdenka Kotvana
14.10.Nepovedené utkání v Porubě se pokusí Drtiči odčinit na horké půdě přerovských Zubrů
15.10.Baníku opět nevyšla poslední třetina, v Přerově dvakrát vedl, domů ale jede s prázdnou
17.10.8. kolo: Vsetín se vrátil do čela tabulky, poslední místo si „upevnil“ Frýdek-Místek, Drtiči prohráli v Přerově
17.10.Malé nahlédnutí do statistik východní divize třetí nejvyšší soutěže
18.10.„Když uděláme v útočném a středním pásmu faul, tak je to z hlouposti,“ má jasno kapitán Drtičů Petr Peš
19.10.Junioři zakončili první polovinu základní části domácím fotbalovým vítězstvím nad Karvinou
20.10.Přehled víkendových zápasů hodonínské mládeže 2014/15 (06)
20.10.9. kolo: Východní skupina 2. ligy má nového lídra - břeclavské Lvy, Drtiči měli o víkendu volno
21.10.Sérii tří venkovních utkání zakončí hodonínští Drtiči v Novém Jičíně duelem s Frýdkem-Místkem
22.10.Z divoké přetahované s Frýdkem-Místkem nakonec odchází hodonínští hokejisté s jedním bodem
23.10.10. kolo: Čelo tabulky se vyrovnává, první Vsetín a páté Zubry dělí pouhé dva body, Drtiči ztrácí bodů šest
23.10.„Na ten večer jen tak nezapomenu,“ říká po vítězném souboji univerzit obránce Drtičů David Polesný
24.10.Břeclav míří na hodonínský led poprvé v roli favorita
25.10.Junioři šesti góly v poslední třetině zničili na jejich vlastním ledě prostějovské Jestřáby
25.10.Úvodní Jižanské derby sezony se nedohrálo! Břeclavští za stavu 3:1 pro Drtiče odešli do kabin
26.10.„Utkání se rozhodčímu nepovedlo. Takové zápasy by měli řídit dva sudí,“ říká po vypjatém derby Petr Peš
26.10.Tisková zpráva: Vyjádření SHK Hodonín k nedohranému derby s Břeclaví
26.10.VIDEO: Závěr předčasně ukončeného Jižanského derby
26.10.Junioři se protrápili k výhře nad Opavou, která přicestovala jen se dvanácti hráči do pole
26.10.Prohlášení Davida Polesného
27.10.Přehled víkendových zápasů hodonínské mládeže 2014/15 (07)
27.10.11. kolo: Jižanské derby Hodonína s Břeclaví skončilo předčasně, první Vsetín a druhá Poruba jdou do trháku
27.10.Reportáž Televize Slovácko z utkání s Břeclaví
27.10.Začíná druhá čtvrtina základní části, ve sváteční den se Drtiči střetnou s opavským Slezanem
29.10.Drtiči stáhli v poslední třetině dvougólové manko, v prodloužení byl ale šťastnější opavský Slezan
30.10.12. kolo: Karviná obrala o bod Techniku, Frýdek-Místek loupil v Přerově, Vsetín vystřídala v čele Poruba
31.10.Do Hodonína přichází obránce Martin Dufek, domů na Slovensko se naopak vrací Kristián Grman
31.10.Listopadový program odstartují Drtiči na ledě posledního Valašského Meziříčí
31.10.Na Úvoze se hodonínským juniorům zápas hrubě nepodařil, po porážce 2:5 jedou z Brna s prázdnou

1. NJI Nový Jičín 8 25:22 20
2. OPA Opava 8 22:19 15
3. VEL Velké Meziříčí 8 26:25 15
4. VAL Valašské Meziříčí 7 26:15 12
5. ZNS Žďár nad Sázavou 8 27:30 11
6. KOP Kopřivnice 8 25:27 9
7. KMB Kometa Brno B 8 22:24 8
8. HOD Hodonín 7 13:24 3