V říjnu 2012 vyšly tyto články:

123>>
31.10.S výkony týmu jsem spokojen, komentuje první čtvrtinu RechRedakceS malým zpožděním jsme požádali hlavního trenéra A-týmu hodonínských Drtičů Jiřího Recha o krátké zhodnocení úvodní čtvrtiny dlouhodobé části. Po včerejším tréninku jsme si s padesátiletým koučem povídali o tom, jak je se začátkem soutěže spokojený, co ho těší a co mu naopak dělá vrásky.
30.10.10. kolo: Drtiči a Technika jdou do trháku, Vajgar a Kozlové opět bez boduKOL - HOD 1:2, 10.kolo | RedakceJubilejní desáté kolo nabídlo kromě jiného i souboj „O lvího krále“, který naprosto přesvědčivě ovládli ti od řeky Dyje. Vysokoškoláci doma v pohodě přehráli Pelhřimov a Žďár v bitve čtvrtého a třetího celku tabulky zdolal Nymburk. Vajgar byl kousek od vytoužené výhry, nakonec se však ze tří bodů radovala Žihadla. Nejvyrovnanější zápas byl k vidění v Kolíně, odkud si cennou a těsnou výhru 2:1 odvezli domů hodonínští Drtiči.
29.10.VELKÁ SOUTĚŽ PRO FANOUŠKY! Drtiči Vám drží místo na střídačce!RedakceHodonínský hokejový klub pro své fanoušky připravil další zajímavou soutěž, v níž šťastný výherce získá nezapomenutelný zážitek. Jeden z Vás totiž prožije zápas Drtičů přímo ze střídačky. A co že pro to máte udělat? Stačí opravdu málo - jen se zapojit do naší jednoduché soutěže. Vše potřebné se dočtete uvnitř článku.
29.10.Přehled víkendových zápasů hodonínské mládežeRedakceKompletní přehled výsledků mládežnických kategorií SHKm Hodonín v týdnu od 22. do 28. srpna 2012.
28.10.Drtiči otočili zápas v Kolíně, vítězství vystřelil Jakub Sajdl!KOL - HOD 1:2, 10.kolo | RedakceNa první branku se dnes v Kolíně čekalo až do poloviny zápasu, kdy domácí využili přesilovku pět na tři a díky Šafránkově trefě šli do vedení. Drtiči nebyli ani zdaleka horším mužstvem, ale střelecky se jim nedařilo až do osmačtyřicáté minuty, kdy se trefil Martin Špok. Rozhodující branku nakonec vstřelil z trestného střílení Jakub Sajdl a Drtiči prodloužili svou vítěznou sérii už na šest zápasů.
26.10.Druhou čtvrtinu načnou Drtiči utkáním v KolíněKOL - HOD 1:2, 10.kolo | RedakcePo volné středě pokračuje o víkendu centrální druholigová skupina už jubilejním desátým kolem. Po úvodní porci devíti zápasů se obrací pořadatelství a Drtiče tak čeká cesta do Kolína, kde na ně budou čekat trápící se domácí Kozlové. Zápas začíná v neděli 28. října v 18:00.
26.10.Špatný začátek stál juniory proti Havířovu bodyHOD - HAV 2:3, 11.kolo | RedakceNepovedená první desetiminutovka rozhodla o tom, že hodonínští junioři i podruhé v sezoně podlehli soupeři z Havířova. Domácí odvetu nezačali mladí Drtiči šťastně, když už v desáté minutě prohrávali o tři góly. V poslední třetině sice díky Charvátovi a Fojtíkovi snížili na rozdíl jedné branky, ale na body to bohužel nestačilo.
24.10.Malý pohled do produktivity první čtvrtiny základní částiRedakceZajímá Vás, jak si vedou jednotliví Drtiči v konkurenci ostatních hráčů celé skupiny Střed? Chtěli byste vědět, kdo vévodí produktivitě a kteří hráči jsou tahouni jednotlivých týmů naší skupiny? Pak je tento článek určen právě pro Vás.
23.10.Ohlédnutí za první čtvrtinou základní části soutěžeRedakceÚvodní čtvrtina dlouhodobé části letošního ročníku je za námi. Redakce shkhodonin.cz si pro Vás při této příležitosti připravila malé statistické okénko. V něm se například dozvíte to, že Drtiči mají nejlepší útok ze všech druholigových týmů, nebo třeba to, jak moc ničí své soupeře v přesilových hrách.
22.10.9. kolo: Drtiči popáté v řadě vyhráli, Vajgar již šest zápasů nebodovalZNS - HOD 4:7, 9.kolo | RedakceVe znamení hned několika ukončených či naopak pokračujících sérií se neslo poslední kolo první čtvrtiny 2. ligy skupiny Střed. Drtiči vyhráli ve Žďáru, což se jim podařilo po čtyřech letech a již pět kol za sebou naplno bodovali. V bitvě posledních uspěla domácí Chotěboř a hosté od Vajgaru už šest zápasů nezískali ani bod. Břeclav bodovala naposledy v šestém kole a ani s Nymburkem se jí tuto smůlu protrhnout nepovedlo. Naopak čtvrtou výhru za sebou zaznamenala Technika, která porazila Žihadla a Pelhřimov vyhrál v Kolíně poprvé od října 2005.
21.10.Skvělý Jež pomohl juniorům ke dvěma bodům z Brna!KOU - HOD 2:3, 10.kolo | RedakceBez kapitána Charváta, ale zato se třemi hráči ze staršího dorostu - Čechem, Prčíkem a Balaštíkem, odcestovali hodonínští junioři do Brna k utkání s Warriorem. Po dvou smolných zápasech s Porubou a Přerovem, které mladí Drtiči ztratili nepovedenými závěry, se jim dnes konečně povedlo bodovat. Velký podíl na výhře 3:2 v prodloužení měl zejména brankář Martin Jež, který odchytal výborné utkání. Branky SHK vstřelili Marek Výmola a Radek Smetana. Rozhodující nájezd ve čtvrté sérii proměnil ve svém premiérovém startu v juniorce Vojtěch Balaštík.
21.10.Žďárské prokletí prolomeno! Drtiči pokračují ve vítězné sériiZNS - HOD 4:7, 9.kolo | RedakcePo téměř čtyřech letech dokázali hodonínští Drtiči na žďárském zimním hodonínští Drtiči zvítězit. Po první bezbrankové třetině se s brankami na Bouchalkách roztrhl pomyslný pytel. Fanoušci nakonec viděli celkem jedenáct branek, z nichž sedm z nich měli na svědomí Drtiči. Hosté o svém vítězství rozhodli zejména v přesilovkách, v nichž se trefili hned pětkrát. Po vítězství 7:4 natáhli Rechovi svěřenci vítěznou šňůru už na pět utkání v řadě!
20.10.Junioři promrhali nadějně rozehrané utkání v PřerověPRE - HOD 4:3, 9.kolo | RedakcePo vyrovnané první třetině šli hodonínští mladíci dvěma góly ve druhé dvacetiminutovce do vedení, které se jim však nepodařilo udržet. Zubři třemi góly v rozmezí tří minut strhli vedení na svou stranu a po závěrečné siréně se mohli radovat z výhry v poměru 4:3.
20.10.První čtvrtinu základní části zakončí Drtiči na VysočiněZNS - HOD 4:7, 9.kolo | RedakceÚvodní čtvrtina dlouhodobé soutěže bude zítra minulostí. Devátou část knihy s názvem 2. liga Střed 2012/13 napíší Drtiči na zimním stadionu na Bouchalkách ve Žďáru nad Sázavou, kde se jim dlouhodobě moc nedaří. V minulé sezoně si z Vysočiny neodvezli ani jeden bod, takže o motivaci budou mít svěřenci trenéra Recha zajisté postaráno.
19.10.8. kolo ve znamení derby: bitvu o Vysočinu vyhrály Plameny, o jih Moravy DrtičiHOD - BRE 7:3, 8.kolo | RedakcePředposlední kolo první čtvrtiny centrální skupiny 2. ligy přineslo hned dvoje derby. V Hodoníně byli úspěšnější domácí, kteří zdolali Břeclav. V Pelhřimově se naopak dařilo více hostům ze Žďáru nad Sázavou. Vajgar popáté v řadě prohrál, tentokrát doma nestačil na Techniku. Žihadla doma zvítězila nad Kolínem a Nymburk si v klidu poradil s Chotěboří.
18.10.Vedení SHK žádá fanoušky, aby na stadionu nepoužívali pyrotechnikuKlubPo včerejším derby s Břeclaví se v domácím kotli objevily světlice, které na stadionu vytvořily hustou a nepříjemnou mlhu. Prosíme fanoušky, aby v průběhu ani po skončení zápasu na zimním stadionu žádnou pyrotechniku nepoužívali.
17.10.Sedm kulí jako v Sarajevu, Drtiči rozstříleli BřeclavHOD - BRE 7:3, 8.kolo | RedakceUtkání se dlouho vyvíjelo relativně vyrovnaně, gólově ale Drtiči byli stále o krok vepředu. Když patnáct minut před koncem snížil na 4:3 Kurial, vypadalo to na dramatické rozuzlení. To se ale nekonalo, alespoň co se týká skóre. Dvěma brankami dal domácím klid navrátilec Jurásek a vítězství pečetil Sajdl. Zdeněk Jurásek se tak uvedl stylově, třemi body za dva góly a asistenci.
16.10.7. kolo: Tři výhry hostujících týmů, Vajgar opět prohrál a stále se krčí na dně tabulkyCHO - HOD 4:7, 7.kolo | RedakceJen ve dvou zápasech sedmého kola uspěli domácí. Nymburk udolal Jindřichův Hradec a Plameny si celkem v pohodě poradily s Moravskými Budějovicemi, které zmírnily debakl až v poslední části. Hodonín otočil zápas v Chotěboři a upevnil si první příčku. Spartak vyloupil Břeclav a Technika byla úspěšná v Kolíně.
16.10.Dvojboj se Lvy pokračuje, ve středu je na programu první Jižanské derby sezonyHOD - BRE 7:3, 8.kolo | RedakcePoté, co se Drtiči střetli v neděli se Lvy z Chotěboře, čeká na ně již zítra další souboj s „krály zvířecí říše“. První ostré derby sezony mezi Drtiči a Břeclaví bude hostit hodonínský zimní stadion. Neváhejte a přijďte se podívat na bitvu o vládce jihu Moravy, už i se Zdeňkem Juráskem, na vlastní oči! Utkání začíná ve středu 17. října v 18 hodin.