V lednu 2012 vyšly tyto články:

12>>
31.1.Souboj z opačných pólů tabulky - Sršni vs. DrtičiKUT - HOD 2:4, 40.kolo | RedakceJubilejní čtyřicáté kolo zavede hodonínské hokejisty na led posledního celku tabulky - kutnohorských Sršňů. Drtiči odcestují i s novými akvizicemi, které posílily kabinu SHK před blížícím se play-off. Naopak Sršni se už asi smířili s bojem o záchranu a kádr se jim naopak zužuje.
30.1.39. kolo: Pelhřimov prohrál a vzdaluje se mu play-off, střed tabulky stále obrovsky vyrovnanýPEL - HOD 0:4, 39.kolo | RedakceDevětatřicáté kolo mělo o víkendu na programu opět pět zápasů. V sobotu se utkala Technika s Břeclaví a tři body zůstaly pod Špilberkem, naopak z Chotěboře se konal export bodů k rybníku Vajgaru. V neděli prohrál Spartak bitvu s Drtiči, Trutnov přetlačil Kutnou Horu a v derby mezi Nymburkem a Kolínem byli úspěšnější domácí.
29.1.Z Pelhřimova se třemi body a čistým kontemPEL - HOD 0:4, 39.kolo | RedakceNa Vysočině neponechali Drtiči nic náhodě a už v první dvacetiminutovce vykročili rázně za ziskem tří bodů. V šesté minutě se během osmi vteřin trefili Bauer a Hollý, čtyři minuty před první přestávkou upravoval už na 3:0 pro SHK Sajdl. V poslední třetině dal výsledku konečnou podobu Goiš a Drtiči se tak domů vracejí s plným počtem bodů a brankář Zavadil s prvním čistým kontem v prvním startu za Hodonín.
28.1.Drtiči vyráží na led pelhřimovského SpartakuPEL - HOD 0:4, 39.kolo | RedakceV neděli načnou hodonínští Drtiči třízápasovou šňůru na soupeřových kluzištích. První díl tohoto seriálu uvidí fanoušci v Pelhřimově, kam se Žilkovi svěřenci vydají právě zítra. Úvodní buly duelu již 39. kola mezi Pelhřimovem a Hodonínem je naplánováno na 17. hodinu.
27.1.38. kolo: Nymburk utrpěl u Vajgaru debakl, boj ve středu tabulky se vyrovnáváHOD - ZNS 3:4, 38.kolo | RedakceSituace ve středu tabulky se hodně dramatizuje. Šest kol před koncem dlouhodobé části centrální skupiny 2. ligy dělí třetí Kolín a sedmý Trutnov jen tři body. Nahrály tomu poslední výsledky. Kolín doma prohrál právě s Trutnovem a Jindřichův Hradec deklasoval Nymburk. Břeclav porazila Chotěboř, Pelhřimov vyhrál důležitý zápas v Kutné Horě a Žďár si odvezl tři body z Hodonína.
26.1.Tým posílí před play-off ještě minimálně dva - tři hráči, říká Libor ŽilkaHOD - ZNS 3:4, 38.kolo | RedakceTrenér hodonínských Drtičů Libor Žilka neměl po zápase se Žďárem moc dobrou náladu. Po duelu , který Drtiči prohráli o jeden gól 4:3 nám ale přesto odpověděl na otázky, týkající se nejen samotného nepovedeného zápasu s Plameny ale i na spoustu dalšího.
26.1.Po třech dnech, co tady jsem, si nemám na co stěžovat, tvrdí útočník Drtičů Jiří GoišHOD - ZNS 3:4, 38.kolo | RedakceOdchovanec zlínského hokeje útočník Jiří Goiš se po dvou dnech strávených u Drtičů představil ve svém prvním utkání v dresu Drtičů. I když se výsledkově premiéra moc nevydařila, dvaadvacetiletý forvard se hned zapsal mezi střelce a na ledě byl hodně vidět. Jaké měl po svém prvním zápase v oranžovo-modrých barvách pocitiy se můžete dočíst v následujícím článku.
26.1.Nevěděl jsem, co mě čeká, pronesl po zápase Michal KubaHOD - ZNS 3:4, 38.kolo | RedakceHodonínský odchovanec Michal Kuba je na hostování u žďárských Plamenů. Dnes se poprvé v životě postavil proti Drtičům jako soupeř a svému novému týmu pomohl dvěma góly k nečekanému, ale cennému vítězství. Jak tuto novou roli prožíval a jak se mu zatím líbí na chladné Vysočině se můžete dočíst v tomto článku.
25.1.Michal Kuba zařídil Plamenům tři body na hodonínském leděHOD - ZNS 3:4, 38.kolo | RedakceDuo Svatopluk Číhal - Michal Kuba zažilo vítězný návrat na hodonínský led. Bývalého útočníka Hodonína byl plný led a bezesporu byl hlavním strůjcem žďárského vítězství. Vstřelil dva góly a na další přihrál. Drtičům dal naději na vyrovnání v čtyřiapadesáté minutě svým prvním gólem v dresu SHK Jiří Goiš. Ani závěrečná powerplay však k vyrovnání nevedla a Plameny tak slaví zasloužené vítězství.
25.1.Jak se říká, vrátil jsem se na místo činu, ale žádné prémie nebyly, říká Svatopluk ČíhalHOD - ZNS 3:4, 38.kolo | RedakceHodonínský zimák zná snad nejlépe ze všech stadionů, tentokrát ale přijel trenér Svatopluk Číhal v roli soupeře. Lodivod Žďáru nad Sázavou se mohl po závěrečném hvizdu radovat z výhry nad svými bývalými svěřenci. Redakce oficiálního webu Drtičů se jej po zápase zeptala nejen na to, jak tento duel viděl, ale mimo jiné i na zdravotní stav zraněného Jana Kočana.
24.1.37. kolo: Kutná Hora po téměř třech měsících naplno bodovala, Kolín veze z Brna dva bodyNYM - HOD 4:5, 37.kolo | RedakceV sedmatřicátém kole se Kozlům na čtvrtý pokus podařilo porazit brněnské Vysokoškoláky. O podobný kousek se snažil i Nymburk v duelu s Hodonínem, ale hosté i napočtvrté svého soka přehráli. V záchranářském souboji se po dlouhých týdnech radovali z tříbodové výhry Sršni, kteří vyloupili Chotěboř. Břeclav si na svém ledě poradila s Vajgarem, stejně tak, jako Trutnov v bitvě se žďárskými Plameny.
24.1.Uhasí Drtiči o play-off stále bojující žďárské Plameny?HOD - ZNS 3:4, 38.kolo | RedakceVe středu 25. ledna odehrají hodonínští Drtiči na svém stadionu poslední domácí zápas před sérií tří duelů na venkovních hřištích. Soupeřem jim budou hokejisté Žďáru nad Sázavou, které momentálně vede bývalý kouč SHK Svatopluk Číhal. Bude i v posledním měření sil v základní části platit pravidlo "Můj dům, můj hrad"? To se dozvíme již zítra po osmé hodině večerní.
22.1.Junioři otočili zápas a potvrdili roli favoritaSTU - HOD 5:6, 16.kolo | RedakceJen s jedenácti hráči do pole odcestovali hodonínští junioři k dalšímu utkání Krajské ligy do Studénky. Po špatném začátku však otočili ve druhé části zápas ve svůj prospěch a i když se domácí snažili, uhájili nakonec mladí Drtiči vedení a slaví již jedenácté vítězné utkání v řadě. Góly SHK vstřelili Vrba, Janás a Horinka. Všichni tři se trefili dvakrát.
22.1.Mise splněna: Nymburk i počtvrté padl, tentokrát však po velkém bojiNYM - HOD 4:5, 37.kolo | RedakceVelké přetahování, takové bylo čtvrté měření sil mezi Nymburkem a Hodonínem. Domácí šli bleskově do vedení, ale Drtiči třemi góly v řadě vývoj skóre otočili. Ten samý kousek se ale povedl i domácím a chvíli po polovině zápasu vedl zase Nymburk. Rychlé srovnání však zařídil Jurásek, vítězný gól vstřelil deset minut před koncem Hollý a Drtiči se, doufejme, opět vrací na vítěznou vlnu.
21.1.Porazí Drtiči Nymburk i počtvrté v sezoně?NYM - HOD 4:5, 37.kolo | RedakcePo třech sobotních předehrávkách je v neděli na programu zbylá dvojice zápasů 37. kola 2. ligy. Hodonínské SHK se zítra před obědem vydá směr Nymburk, kde je od 17 hodin bude čekat souboj s domácím týmem, se kterým doposud neztratili oranžovo-modří ani jeden bodík.
20.1.36. kolo: Žďár porazil v důležitém duelu Spartak, Nymburk rozstřílel SršněHOD - TRU 2:3, 36.kolo | RedakceStředeční zápasy naší druholigové skupiny viděly téměř tři tisícovky diváků. Největší návštěva přišla v Hodoníně, odkud si Trutnov odvezl dva body za výhru v prodloužení. Dva body získala i Technika, která po nájezdech udolala Vajgar. Žďár v klíčovém zápase porazil Pelhřimov, Kutná Hora doma inkasovala sedmičku od Nymburku a Kolín v pohodě přehrál Chotěboř.
18.1.Trutnovští Draci odjíždějí z Hodonína se dvěma bodyHOD - TRU 2:3, 36.kolo | RedakceV šestatřicáté minutě poslal Hodonín do vedení Svoboda. Hosté vteřinu před koncem třetiny stihli vyrovnat. A to nebylo vše. Minutu po začátku třetího dějství šli gólem Březiny dokonce do vedení. Od prohry zachránil Drtiče deset minut před koncem Pokorný. V prodloužení Draci ukořistili druhý bod, když přesilovku zužitkoval Hamerský.
17.1.Dalším soupeřem hodonínských Drtičů jsou Draci z TrutnovaHOD - TRU 2:3, 36.kolo | RedakcePo týdnu se Drtiči opět představí před domácím publikem. Soupeřem bude hodonínským aktuálně sedmý tým tabulky HC BAK Trutnov, kterému mají Žilkovi svěřenci co vracet. Zápas šestatřicátého kola začíná na hodonínském zimním stadionu ve středu 18. ledna v 18 hodin.
16.1.35. kolo: Technika udolala Drtiče, Pelhřimov vypadl z osmičky, vystřídal jej ŽďárTEC - HOD 2:1, 35.kolo | RedakceHodně vyrovnané zápasy nabídlo 35. kolo centrální skupiny 2. ligy. Dva góly stačily na výhru Technice, která po dluohé době zdolala Drtiče, Břeclav až v poslední třetině zlomila odpor houževnatých Sršňů. Chotěboř poprvé v sezoně podlehla Žďáru, Nymburk nedovolil Pelhřimovu skórovat a Vajgar otočil zápas s Kolínem. V dohrávce 30. kola odjíždí Břeclav z Trutnova z prázdnou.
15.1.Mladí Drtiči opět vítězně, Kroměříž si odváží pět branekHOD - KRO 5:1, 15.kolo | RedakceJunioři SHK Hodonín dál suverénně kráčejí za vítězstvím v Krajské lize. Na Drtiče nevyzrála v patnáctém kole ani Kroměříž, která si na Hanou odváží porážku 5:1. O branky Hodonína se zasloužili Charvát, Janás, Miklík a dvakrát se trefil Tomi.