Vypisuji posledních 30 článků.

17.11.Na trestné to byly perné chvíle, ale klukům jsem věřil, že to ubraní, říká po vydařené premiéře útočník Čejka
16.11.Nedomanský absolvoval první ceremoniály před uvedením do hokejové Síně slávy NHL. Už má památeční prsten
16.11.Drtiči po dvou porážkách zabrali. Z Valašského Meziříčí vezou dva body. Útočník Čejka se trefil hned při premiéře
14.11.Týdenní přestávka skončila. Drtiči po dvou porážkách míří na Valašsko, kde se pokusí prolomit Bobří hráz
13.11.Přichází další mladík do útoku. Drtiči získali na hostování do konce sezony talentovaného Jakub Čejku z Komety Brno
12.11.Vedení Drtičů přivedlo i druhého Bulína. Kromě Jana bude hrát v Hodoníně také jeho dvojče Patrik
11.11.Změny u Drtičů: útočník Balán jde hostovat do Trenčína, končí brankář Hlaváč, obránce Čermák míří k Žihadlům
10.11.Čermák porážku těžce kousal. „Výsledek je po nás krutý. I takové zápasy ale někdy jsou,“ říká čtyřiadvacetiletý obránce
9.11.Krutý výprask. Drtiči nezvládli šlágr s vedoucím Šumperkem. Drakům doma podlehli 2:9 a v tabulce jsou pátí
7.11. Do Hodonína přilétají Draci. Drtiči se ve šlágru postaví vedoucímu Šumperku, který venku ještě neprohrál
6.11.Drtiči neudrželi v Havlíčkově Brodě nadějné vedení, kvůli nedisciplinovanosti Bruslařům podlehli 4:7
5.11.Drtiči po dvou divokých domácích výhrách míří na Vysočinu. V Kotlině se postaví druhému Havlíčkovu Brodu
3.11.Potvrzeno. Oční klinika iClinic definitivně mizí z názvu klubu, který se přejmenoval na SHK Drtiči Hodonín
3.11.Obránce Slabý poprvé skóroval za Drtiče. „Jenom tak mi to neprojde,“ tuší juniorský mistr extraligy s Kometou
2.11.Další divočina pro Drtiče! Hodonín přepral Ďábly, přestřelku s Novým Jičínem v závěru utnul obránce Miklík
1.11.Nemůžeme si dovolit takový výpadek. Musíme se koncentrovat celých šedesát minut, ví trenér SHK Flašar
31.10.Hložánek utnul čekání na gól. „Nebyl to zrovna žádný krasavec, ale i takové se počítají,“ směje se útočník
31.10.Drtiči chtějí Ďáblům z Nového Jičína oplatit porážku z úvodu sezony. Útočník Finsterle proti Hodonínu hrát nebude
30.10.Dvě třetiny vyrovnaná bitva, závěr gólová divočina. Drtiči proti Žihadlům potvrdili roli favorita, zvítězili 8:6
29.10.Drtiči jdou na Žihadla. „Samozřejmě víme, že musíme vyhrát. Jiná možnost ani není," uvědomuje si trenér Konečný
28.10.Drtiči se po dvou smolných venkovních porážkách vracejí domů. Už ve středu vyzvou poslední Moravské Budějovice
26.10.Drtiči neuspěli ani v Opavě. Hosté ze Slovácka sice využili dvě přesilovky, kontaktní branka Miklíka ale přišla pozdě
25.10. Stop zahazování šancím. „Abychom byli úspěšní, musíme začít střílet branky,“ ví nejen trenér SHK Flašar
24.10.Hodonínští hokejisté o víkendu míří do Opavy. Ve Slezsku budou hájit náskok před rozjetým Slezanem
23.10.Závěrečná snaha přišla vniveč. Drtiči zahazovali šance, ve Žďáru nad Sázavou po velkém boji těsně prohráli 1:2
22.10.Trenér Konečný se vrací na Bouchalky. Drtiči vyzvou Plameny ze Žďáru, které jako první porazily Šumperk
22.10.Konečný se vrací na Bouchalky. „Žďár patří výš. Doufám, že se střelecky nechytne právě na nás," prohlásil trenér SHK
21.10.Začátek soutěže nám celkem vyšel, ale žádné uspokojení rozhodně není na místě, ví útočník David Janás
19.10.Dvě třetiny trápení, pak gólová smršť. Drtiči šesti brankami ve třetí třetině zničili Kopřivnici, přesvědčivě vyhráli 8:3
18.10.Dobrý útok a výborný brankář. Do Hodonína přijíždí Tatra. „Divákům máme co vracet,“ ví trenér SHK Flašar

1. SUM Šumperk 16 86:35 42
2. HBR Havl. Brod 16 72:51 33
3. VAL Val. Meziříčí 16 59:44 28
4. HOD Hodonín 16 69:66 26
5. OPA Opava 16 63:57 25
6. ZNS Žďár n/S 16 60:69 22
7. KOP Kopřivnice 16 57:59 21
8. NJI Nový Jičín 16 48:75 16