Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2020 byly zveřejněny tyto aktuality:

18.9.Odložené utkání s Valašským Meziříčím se hraje 14. říjnaOdložené utkání I. kola východní skupiny druhé ligy mezi Hodonínem a Valašským Meziříčím se odehraje ve středu 14. října od osmnácti hodin.
9.9.Jurča do Boskovic, 11 hráčů do SHKM HodonínVedení klubu SHK Drtiči Hodonín uvolnilo na roční hostování útočníka Petra Jurču do Boskovic, dalších jedenáct hráčů zamířilo na hostování do SHKm Hodonín. Dres týmů účastníka Krajské ligy jižní Moravy a Zlínska budou v nadcházející sezoně oblékat Petr Peš, David Polesný, Jakub Zoolpriester, Ondřej Luner, Aleš Dufek, Michael Crlík, Kamil Rýpar, Jiří Sedlák, Jakub Tomi, Michal Venclík a Andreas Jajcay.
2.9.Zápas v Táboře je zrušen, Drtiči se utkají s BoskovicemiVedení SHK Drtiči Hodonín kvůli vysokému počtu lidí s laboratorně prokázaným onemocněním covid-19 a kvůli obavám z možné nákazy v předstihu zrušilo přípravné utkání v Táboře a místo toho se na sehrání utkání dohodlo s Boskovicemi. Termín a čas bude ještě upřesněn. Po dohodě s manažerem Uherského Ostrohu byla zrušena i plánovaná odveta s účastníkem krajské ligy jižní Moravy a Zlínska.
1.9. Drtiči proti Velkému Meziříčí vyzkouší i obránce Koubka Teprve osmnáctiletý obránce Dominik Koubek zabojuje o místo v kádru Drtičů. Talentovaný odchovanec břeclavských Lvů hrál v minulé sezoně extraligu juniorů za Havířov. V úterý večer navlékne oranžovo-modrý dres v přípravném zápase proti Velkému Meziříčí.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. VEL Velké Meziříčí 3 10:7 9
2. OPA Opava 3 10:6 7
3. NJI Nový Jičín 3 9:15 6
4. KOP Kopřivnice 3 9:9 4
5. VAL Valašské Meziříčí 2 11:3 3
6. ZNS Žďár nad Sázavou 3 12:13 3
7. KMB Kometa Brno B 3 5:9 1
8. HOD Hodonín 2 5:9 0

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS