Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
30.9.Odchod Vladimíra VlkaPo vzájemné dohodě se dnes odpoledne dohodl obránce Vladimír Vlk s vedením SHK na ukončení jeno angažmá u Drtičů. Třiačtyřicetietý obránce odehrál v dresu Hodonína šest zápasů v nichž získal sedm bodů. Informaci nám potvrdila předsedkyně klubu Jana Gajošová.
26.9.Změny v útoku SHKDnes se kabina prvního mužstva rozloučila s útočníkem Michalem Brzobohatým. Jedenadvacetiletý útočník nastoupil v dresu SHK (včetně přípravy) ke 12 utkáním, v nichž posbíral 4 kanadské body za dvě branky a dvě asistence. Útočná síla Drtičů ale nikterak neoslabí. Na zířejším tréninku se bude totiž hlásit "ztracený syn" Jan Korotvička. Informace nám potvrdila předsedkyně klubu Jana Gajošová.
24.9.Staněk do BřeclaviBřeclavský tým posílil Aleš Staněk. Devědadvacetiletý útočník během své kariéry prošel prvoligovým Havířověm, Kometou, Třebíčí a naposledy působil u znojemských Orlů. Vloni byl Staněk druhým neproduktivnějším hráčem Znojma.
24.9.Tipovačka Tipovací soutěže na utkání 5. kola mezi Hodonínem a Pelhřimovem se zúčastnilo 35 tipujících. Ze čtyř tipujících, kteří uhodli přesný výsledek 5:3, byli vylosování dva šťastlivci, kteří se mohou těšit na volnou vstupenku na příští domácí utkání s Kutnou Horou (5.10.). Volnou vstupenku vyhrávají pánové Luboš Kratochvíl z Čejkovic a Zdeněk Měchura z Hodonína. Výhercům gratulujeme a během neděle jim zašleme email a SMS s informacemi o vyzvednutí vstupenek. Vy, co jste nevyhráli nemusíte zoufat a už teď můžete posílat své tipy na zápas 6. kola ve Žďáru. Vše potřebné se dočtete v tomto článku.
23.9.Nový sortiment pro fansVedení klubu si dovoluje upozornit fanoušky na možnost zakoupení fanouškovských předmětů s tématem Drtičů. K již tradiční šále, kulichu, podsedáku nebo trumpetě přibyly nově i dvě samolepky Drtičů, voňavky do auta ve tvaru dresu nebo puku a také polštářek taktéž ve tvaru dresu. Pokud budete mít o některý z předmětů zájem, můžete je zakoupit během každého domácího utkání u stolíku se Zpravodaji.
22.9.Tipovačka Tipovací soutěže na utkání 4. kola mezi Hodonínem a Trutnovem se zúčastnilo 37 tipujících. Nikdo z nich však přesný výsledek neuhodnul a losovalo se tak ze všech příchozích tipů, z nichž vzešli dva šťastní výherci. Volnou vstupenku na příští domácí utkání s Trutnovem vyhrávají pan karel Pištěk z Dubňan a paní či slečna Ivana Chramostová z Ratíškovic. Výhercům gratulujeme a během dneška jim zašleme email a SMS s informacemi o vyzvednutí vstupenek.
22.9.Gróf na soupisceNa soupisku Drtičů byl dnes připsán obránce Dominik Gróf. Statistiky jedenadvacetiletého odchovance Skalice, který vloni naskočil do sedmi utkání v nejvyšší slovenské soutěže, si můžete prohlédnout v jeho profilu. Dominik bude trenérům k dispozici už na sobotní utkání s Pelhřimovem.
21.9.Reportáž v TV SlováckoMediální partner hodonínských hokejistů TV Slovácko odvysílal reportáž ze sobotního utkání Drtičů s Nymburkem. Součástí jsou i ohlasy asistenta Erny Šifla a zaskakujícího obránce Romana Bartáka. Celou reportáž najdete v Drtič TV.
19.9.Video s NymburkemDíky ochotě kameramana pana Hodese máme i tentokrát možnost nabídnout fanouškům sestřih všech zajímavých a gólových momentů ze zápasu mezi SHK Hodonín a NED Hockey Nymburk. Video naleznete v reportáži ze zápasu, nebo v Drtič TV.
19.9.V Břeclavi v sobotuVedení HC Břeclav se po dohodě s hráči a Fan klubem rozhodlo, že počínaje 15. říjnem 2011 včetně, budou Lvi svá víkendová domácí utkání hrát vždy v sobotu od 17.00 hodin. Středeční utkání zůstávají beze změn od 18.00 hodin. Drtiči tedy v rámci 11. kola pocestují do Břeclavi nikoliv v neděli 16., ale už v sobotu 15. října.
18.9.Tipovačka "SHK TIP"Tipovací soutěže na utkání 3. kola mezi Hodonínem a Nymburkem se zúčastnilo 33 tipujících. Nikdo z nich však přesný výsledek neuhodnul a losovalo se tak ze všech příchozích tipů, z nichž vzešli dva šťastní výherci. Volnou vstupenku na příští domácí utkání s Trutnovem vyhrávají pánové Jan Kraus z Hodonína a Vladimír Blažek z Moravské Nové Vsi. Výhercům gratulujeme a během zítřejšího dne jim zašleme email a SMS s informacemi o vyzvednutí vstupenek.
15.9.Tipovačka "SHK TIP"Tipovací soutěže na utkání 2. kola mezi Chotěboří a Hodonínem se zúčastnilo 31 tipujících. Pouze dva tipující správně uhodli, že Drtiči vyhrají 5:1 a po právu tak každému náleží jedna volná vstupenka na sobotní utkání s Nymburkem. Volnou vstupenku vyhrávají pánové Roman Stávek z Čejkovic a opět také Antonín Frejlich z Dubňan. Výhercům gratulujeme a během dneška jim zašleme email a SMS s informacemi o vyzvednutí vstupenek.
14.9.Do Chotěboře bez "C"Bez Petra Pokorného, ale už s Romanem Bartákem odcestují Drtiči k dnešnímu duelu do Chotěboře. Kapitán SHK má menší blíže nespecifikované zdravotní potíže, které mu minimálně dnes nedovolí nastoupit. U Romana Bartáka se podařilo vyřešit administrativní problém, díky kterému nemohl zasáhnout do úvodního zápasu s Technikou.
14.9.Změny u soupeřůSoupiska brněnské Techniky se rozrostla a bývalého Drtiče Tomáše Klimeše. Pelhřimovský Spartak posílil 21 letý obránce Josef Pour, jenž v minulé sezoně nastupoval v dresu Uničova a oficiální web Kutné Hory oznámil příchod devětadvacetiletého útočníka Milana Pomichálka.
14.9.Reportáž v TV SlováckoMediální partner hodonínských hokejistů TV Slovácko odvysílal reportáž ze sobotního utkání Drtičů s Technikou. Součástí jsou i ohlasy trenéra Svatopluka Číhala a obránce Vladimíra Vlka. Celou reportáž najdete v Drtič TV.
11.9.Video s TechnikouDíky ochotě kameramana pana Hodese máme i tentokrát možnost nabídnout fanouškům sestřih všech zajímavých a gólových momentů z úvodniho zápasu nové sezony mezi SHK Hodonín a VSK Technika Brno. Video naleznete v reportáži ze zápasu.
10.9.Tipovačka "SHK TIP"Tipovací soutěže na utkání 1. kola mezi Hodonínem a Technikou se zúčastnilo 13 tipujících. Nikdo z nich však přesný výsledek neuhodnul a losovalo se tak ze všech příchozích tipů, z nichž vzešli dva šťastní výherci. Volnou vstupenku na příští domácí utkání s Nymburkem vyhrávají pánové Antonín Frejlich z Dubňan a Tomáš Výmola z Mikulčic. Výhercům gratulujeme a během zítřejšího dne jim zašleme email a SMS s informacemi o vyzvednutí vstupenek.
9.9.Sk. Východ se rozpadáJen pár desítek hodin před začátkem soutěže je zřejmě definitivně jasné, že druholigový hokej se v Karviné hrát nebude. Vedení klubu HC Karviná, který se do města přestěhoval počátkem léta z Orlové, nenašlo společnou řeč s městem Karviná. Více se dozvíte zde.
8.9.Peter Kocák DrtičemVelkou posilu získali hodonínští Drtiči těsně před začátkem nového ročníku. Útočnou vozbu týmu vyztuží extraligou ostřílený devětadvacetiletý Peter Kocák. Statistiky nového Drtiče Petera Kocáka naleznete v jeho profilu.
7.9.Šternberk se odhlásilKlub HC TJ Šternberk se rozhodl odstoupit z druholigové skupiny Východ. Ta se tedy odehraje s 11 účastníky. Na rozdělení týmů do skupin to nebude mít žádný vliv.
Další stránky
12>>

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. VAL Valašské Meziříčí 31 120:72 64
2. NJI Nový Jičín 30 92:99 56
3. OPA Opava 31 101:92 48
4. ZNS Žďár nad Sázavou 29 110:103 48
5. KMB Kometa Brno B 32 92:101 43
6. KOP Kopřivnice 32 101:100 41
7. VEL Velké Meziříčí 31 102:122 39
8. HOD Hodonín 30 84:113 30

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2022 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS | Nastavení cookies