Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

2.9.Naše skupina čtyřkolověBez ostravské Poruby a hokejistů Šternberka se odehraje letošní východní skupina 2. ligy. Na svém zasedání rozhodl Výkonný výbor ČSLH, že naši skupinu bude hrát 12 celků a základní část se odehraje čtyřkolově. Rozlosování by mělo být známo již dnes ve večerních hodinách.
4.9.Bus do ProstějovaVážní zájemci na výjezd do Prostějova na první mistrovské utkání hrané v sobotu 12.září, hlaste se na mail = bobby.shk@seznam.cz = nejpozději do úterý 8. září. Ve středu zde napíšu další info.
8.9.Tomáš Vrba je 'náš'Dnes před utkáním v Trnavě, podepsal odchovanec hodonínského hokeje Tomáš Vrba smlouvu s vedením SHK a v letošní sezoně bude oblékat oranžovo-modrý dres. Tomáš má ve svých statistikách 24 startů v nejvyšší české soutěži a celkem posbíral ve své kariéře 181 bodů v 308 utkáních.
14.9.S Technikou v BlanskuBrněnský hokejový klub VSK Technika Brno bude hrát svá domácí utkání na zimním stadionu v Blansku. Zde také již ve středu od 18ti hodin přivítají hodonínské Drtiče.
14.9.Omluva od JestřábůVedení klubu HK Jestřábi Prostějov se touto cestou omlouvá všem hodonínským fanouškům, kteří byli v průběhu sobotního utkání obou týmů napadeni částí domácích fanoušků v sektoru hostů. Vedení klubu se od tohoto politováníhodného incidentu důrazně distancuje a od příštího domácího zápasu podnikne takové kroky, aby se podobným věcem zamezilo. Výše zmíněná událost vrhá špatné světlo nejen na ostatní slušné fanoušky, kteří incident odsoudili, ale také na celý klub HK Jestřábi Prostějov. Omluvu přinesl oficiální web HK Jestřábi Prostějov.
14.9.N. Jičín odstoupil z LJVýchodní skupina Ligy juniorů bude mít v letošním roce jen 13 účastníků. Ze soutěže se odhlásili junioři HK Nový Jičín a původně plánované utkání druhého kola, ve kterém se měli jičínští představit na hodonínském zimním stadionu, se v pátek 18. září konat nebude.
15.9.Aktuální stav permicK dnešnímu dni bylo prodáno 372 permanentních vstupenek na sezení. Pokud máte stále ještě zájem o koupi, máme zde pro Vás přehlednou mapku, která místa jsou ještě volná a která už mají své majitele. Nejnovější pohled naleznete ZDE.
18.9.Pokladny už od tří hod.Před sobotním utkáním s Valašským Meziříčím se otevřou okna pokladen ZS TEZA již v 15:00. Během předprodeje budou k dostání i permanenetní vstupenky na stání.
20.9.Junioři prohráliUtkání třetího kola prohráli hodonínští junioři na ledě HK Krnov tesně 4:3. V pátek (25.9.) je na domácí půdě čeká od 19:00 derby utkání s Uherským Hradištěm.
25.9.Online z juniorkyDnes v 19:00 hostí mladí Drtiči v Lize Juniorů Uherské Hradiště. Naše redakce těm, kteří nebudou moci na vlastní oči shlédnout tohle derby, přinese podrobný online přenost, který naleznete - online přenos.
27.9.Podruhé do Opavy dříveUtkání 26. kola, mezi Slezanem Opava a SHK Hodonín, které se mělo v Opavě konat v neděli 27. prosince, se odehraje o pět dní dříve - tedy 22. prosince od 18.00 hodin.
28.9.Vstupné na juniorkuVstupné na domácí utkání juniorky je 20 korun. Majitelé permanentních vstupenek mají vstup zdarma a veškerý výtěžek ze vstupného jde "do kabiny" juniorského týmu SHK Hodonín.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. VEL Velké Meziříčí 3 10:7 9
2. OPA Opava 3 10:6 7
3. NJI Nový Jičín 3 9:15 6
4. KOP Kopřivnice 3 9:9 4
5. VAL Valašské Meziříčí 2 11:3 3
6. ZNS Žďár nad Sázavou 3 12:13 3
7. KMB Kometa Brno B 3 5:9 1
8. HOD Hodonín 2 5:9 0

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS