Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

21.8.Termíny prodeje permanentních vstupenekPokud jste si ještě nestihli pořídit svou permanentku, můžete tak učinit před zítřejším zápasem s Havlíčkovým Brodem. Prodej permanentek pak bude pokračovat od prvního dne měsíce září. Více informací najdete ZDE.
18.8.Na zkoušce neuspěli útočníci Hroudný a RačickýPo třech přípravných zápasech se s kabinou Drtičů loučí útočníci Daniel Hroudný a Tomáš Račický, kteří na zkoušce na Slovácku neuspěli a budou si hledat nové angažmá. V týmu už není ani obránce Kamil Rýpar, který bude i v sezoně 2017-18 pokračovat v juniorské soutěži za mořem.
15.8.Na zkoušku přichází útočník David PeškaK týmu trenérů Beťka a Prčíka se připojil mladý dvacetiletý útočník David PEŠKA. Odchovanec zlínského hokeje strávil loňskou sezonu za mořem v týmu Oklahoma City Jr. Blazers. Mladý forvard nastoupí už do dnešního přípravného utkání na ledě Havlíčkova Brodu. Profil Davida Pešky.
9.8.Orlová odstoupila ze soutěže, čeká se na nové rozlosováníDnes dopoledne zasedá v Lednici VV ČSLH. Mimo jiné se bude projednávat i podoba naší druholigové skupiny Východ, ze které v pondělí oficiálně odstoupil klub HC Orlová. Je velice nepravděpodobné, že by byl do skupiny Východ přiřazen nový účastník, proto se s největší pravděpodobností odehraje skupina jen se sedmi týmy.

Vzhledem k tomu vedení SHK Hodonín v čele s předsedkyní Janou Gajošovou podalo návrh na zachování počtu 42 utkání v základní části a tím pádem navýšení počtu kol na 49, což většina klubů akceptovala. V tuto chvíli se čeká na rozhodnutí VV ČSLH. Výsledek by měl být znám kolem dnešního poledne.
9.8.Změna termínu přípravného utkání ve SkaliciVzhledem k posunu začátku ligové soutěže došlo k přesunutí posledního přípravného utkání hokejistů SHK Hodonín. Na ledě Skalice se Drtiči představí o dva dny dříve, než bylo původně v plánu, tedy již v úterý 5. září od 17 hodin. Domácí zápas se Skalicí se odehraje podle původního plánu - v pátek 1. září. Mění se ale čas začátku z původní 18 hodiny na 17:00.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 9 29:29 20
2. VEL Velké Meziříčí 9 30:28 18
3. VAL Valašské Meziříčí 8 33:19 15
4. OPA Opava 9 22:23 15
5. ZNS Žďár nad Sázavou 9 33:34 14
6. KOP Kopřivnice 9 29:27 12
7. KMB Kometa Brno B 9 25:28 8
8. HOD Hodonín 8 17:30 3

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS