Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

25.8.Hollý se v Dukle chytilÚtočník Martin Hollý, který byl od poloviny května na zkoušce v prvoligové jihlavské Dukle, se trenérskému duu "vojáků" Vlk - Augusta v přípravném období zalíbil natolik, že si jej ponechají v kádru pro blížící se prvoligovou sezonu. Čtyřiadvacetiletý forvard bude na Vysočině působit formou hostování.
24.8.Pro permice za týdenProdej a výdej zamluvených permanentních vstupenek se tento týden pozastavuje. Pokračovat bude zase v příštím týdnu. O přesných termínech, kdy si budete moci svou permanentku vyzvednout, Vás budeme informovat.
10.8.Komárek zítra v SHKObránce Lukáš Komárek, který byl na zkoušku v prvoligové Jihlavě, by se měl již zítra v zápase s Jágr Teamem opět připojit k hodonínským Drtičům. Informaci potvrdilo vedení SHK Hodonín.
9.8.Lístky stále jsouVstupenky na utkání Drtičů proti Jágr Teamu jsou stále k dostání a to jak na stání (80,- Kč), tak i na sezení (100,- Kč). Více informací na sekretariátu SHK Hodonín.
5.8.Systém II. ligyVýkonný výbor ČSLH dnes definitivně odsouhlasil dvoukolový systém základní části druhé ligy. Poté se týmy nerozdělí podle původního plánu do pětic, ale nově do šestic (1. - 6., 7. - 12.) a zbylé tři (13. - 15.). První šestka už bude mít jistotu play off, týmy z druhé šestky si zahrají o další dvě postupová místa. Poslední tři týmy čeká boj o sestup. Systém zápasů v play off se stále ještě řeší a bude upřesněn později.
5.8.Memoriál Ivana HlinkySpolečnost eSports.cz hledá pro server onlajny.cz spolupracovníky pro blížící se Memoriál Ivana Hlinky, který se hraje od pondělí 9. srpna. Pokud máte o spolupráci zájem, pište na mail info@onlajny.cz.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. OPA Opava 2 4:2 4
2. VAL Valašské Meziříčí 1 9:0 3
3. ZNS Žďár nad Sázavou 2 8:7 3
4. NJI Nový Jičín 2 4:12 3
5. KOP Kopřivnice 2 5:7 1
6. KMB Kometa Brno B 2 2:4 1
7. HOD Hodonín 1 3:5 0
8. VEL Velké Meziříčí 0 0:0 0

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS