Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

5.5.Další přátelákyDalší dvě utkání přibyla do seznamu předsezonní přípravy. Stejně jako loni se Drtiči střetnou s břeclavskými Lvy. Duel na hodonínském zimním stadionu je na programu 19. srpna (18:00), odveta u řeky Dyje se odehraje 2. září (taktéž 18:00).
14.5.Příprava se VsetínemV rámci přípravných zápasů odehraje hodonínské mužstvo dvě přípravná utkání i s Valašským hokejovým klubem. Termíny utkání jsou 6. srpna doma a 17. srpna se Drtiči představí na Lapači. Všechny přípravná utkání naleznete v sekci zápasy.
18.5.Příprava juniorůJuniorký tým SHK Hodonín, který se bezpečně zachránil v lize juniorů zná program svých přípravných utkání na další seznou. Před sezonou se utkají s Břeclaví, Kometou Brno a slovenskými celky ze Senice a Sklaice. Kompletní rozpis naleznete ZDE.
18.5.Technika hlásí posilyVysokoškoláci, kteří se před nadcházející sezonou stěhují po roce z Blanska do Rosic, hlásí první posily. Technice se upsal veterán Miroslav Barus, z hostování v Břeclavi se do VSK vrací Jan Habrovec a od Lvů přichází i útočník Karel Nekvasil. Zpět do týmu míří i Peter Babic. Poslední zatím známým jménem je Jakub Fára. Informace přinesl oficiální web klubu.
20.5.Aukce dresůNa webu aukce.esports.cz aktuálně probíhá aukce dresů české hokejbalové reprezentace z MS 2005 v Pittsburghu.
21.5.MS v roce 2015 u násHokejové mistrovství světa v roce 2015 uspořádá Česká republika. O přidělení šampionátu do Prahy a Ostravy dnes rozhodl kongres Mezinárodní hokejové federace v Kolíně nad Rýnem. Jediným protikandidátem Česka byla Ukrajina, která prohrála poměrem hlasů 22:84.

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS