Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.4.Anketa: Podpora hokejeNa stránkách Města se před pár dny objevila anketa, ve které mají obyvatelé Hodonína vyjádřit svůj názor na podporu hokeje ze strany Radnice. Svůj názor můžete "odkliknout" na této stránce.
21.4.Nový web FanClubuNeoficiální FanClub Drtičů má nové stránky. Koukněte se na ně a zapojte se do ankety na hlavní straně. I Váš hlas nás totiž zajímá.
13.4.Přerov už má trenéraPřerovskou lavičku opustil podle neoficiálních informací kouč Lubomír Oslizlo již před nějakým časem, dnes byla tato zpráva potvrzena. Jeho nástupcem byl jmenován Pavel Sedlák, který se na lavičku Přerova vrací po šesti letech bude zároveň dále působit i ve funkci sportovního manažera klubu. Informovaly o tom oficiální stránky přerovských Zubrů.
4.4.MS žen 2. divizeVe francouzském Caen startuje hokejové MS žen, na kterém se Češky pokusí o postup z 2. divize. Aktuální zpravodajství z turnaje přinese web ČSLH www.cslh.cz, online textové reportáže pak server Onlajny.cz.
1.4.Rozhodčí v akciNa arlh.cz probíhá finálové hlasování v populární fotosoutěži. Pobavit se a hlasovat můžete zde.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. VEL Velké Meziříčí 3 10:7 9
2. OPA Opava 3 10:6 7
3. NJI Nový Jičín 3 9:15 6
4. KOP Kopřivnice 3 9:9 4
5. VAL Valašské Meziříčí 2 11:3 3
6. ZNS Žďár nad Sázavou 3 12:13 3
7. KMB Kometa Brno B 3 5:9 1
8. HOD Hodonín 2 5:9 0

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS