V dubnu 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

12>>
29.4.Češi nestačili na FinyVe třetím utkání zálkadní skupiny MS podlehli čeští reprezentatní týmu Finska 4:3. Doplatili zejména na častá vyloučení a díky porážce si do osmifinálové skupiny ponesou jen tři body. Porážka navíc znamená, že v dalším zápase čeká "Jágrovu partu" již ve čtvrtek od 20:15 tým Kanady.
27.4.Také Norové poraženiVe druhém vystoupení českého národního přeskupil trenér Růžička útočné řady a v bráně dal příležitost Pruskovi, který nezachytal vůbec špatně. Za svá záda pustil jen dva kotouče a když jeho spoluhráči vstřelili stejně jako v prvním zápase 5 branek, mohli fanoušci v Klotenu slavit výhru Česka nad Norskem 5:2, po třetinách 3:0, 1:2, 1:0. Branky ČR: Marek, Čajánek, Vašíček, Blaťák, Klepiš.
26.4.První překvapení MSSlováci prohráli s Běloruskem na nájedzy. A to mohou být naši východní sousedi rádi za bod, který vystřelil až tři minuty před koncem základní hrací doby Marcel Hossa. V nájezdech byli úspěšnější Bělorusi, kteří překonali Staňu, resp. Lašáka, v brance dvakrát a připsali si tak bonusový druhý bod do tabulky. I druhé odpolední utkání dospělo do prodloužení. To rozhodl už po 78 vteřinách domácí Mark Streit a Švýcarsko tak porazilo Neměcko 3:2
25.4.Sezony a statistikyDoplnili jsme pro Vás starší sezony a statistiky. Sezony najdete na této stránce, statistiky jsou pak tady. Přepínat mezi jednotlivými sezonami můžete na pravé straně okna. Další sezony, a v rámci možností i statistiky, budou průběžně doplňovány.
25.4.Češi dali Dánům bůraPrvní utkání na Mistrovství světa čeští hokejisté zvládli na jedničku. Dány nepustili do žádné větší šance a golman Jakub Štěpánek si připsal při svém prvním startu na závěrečném turnaji sezony čisté konto, když ani jeden z jednadvaceti pokusů soupeře nepustil za svá záda. To jeho spoluhráči zatížilo konto dánského brankáře Galbraitha hned pětkát. Tři body si připsala největší hvězda turnaje Jaromír Jágr, který na dvě branky nahrál a jednu přidal sám.
24.4.Slováci jen tak takSlovenští hokejisté se na úvod šampionátu natrápili s outsiderem a svým geografickým sousedem z Maďarska. O jejich hubeném vítězství 4:3 rozhodl až 13 vteřin před třetí sirénou Luboš Bartečko. Favorité celého turnaje - Kanada, Rusko - ani domácí Švýcarsko nezaváhali a připsali si na svá konta vítězství. Více ZDE.
20.4.Nominace na MSTrenér Vladimír Růžička odhalil tajenku jménem nominace ČR na Mistrovství světa. Vedle Jaromíra Jágra jsou největšími hvězdami českého týmu Alešové Hemský a Kotalík či Marek Židlický. Kompletní nominaci Českého národního týmu naleznete zde.
17.4.Češi nestačili na USAČeští reprezentanti do 18ti let podlehli v noci na pátek ve čtvrtfinálovém souboji favorizovaným Američanům vysoko 2:6. Američané o svém vítězství rozhodli ve druhé třetině, kterou vyhráli jednoznačně 4:0 a osdoudili tak český výběr k boji o konečné páté místo, který sehrají v noci z neděle na pondělí (02:30 SEČ) se Švédy, kteří své čtvrtfinále prohráli s Ruskem.
17.4.Dominátor se vracíPodle informací internetového serveru aktualne.cz se nejlepší český golman posledních let upsal na nadcházející sezonu domovským Pardubicím, kde podepsal roční smlouvu.
15.4.Buřič/Ševela zůstávajíÚspěšné trenérské duo Karel Buřič a Zdeněk Ševela, které dovedlo hodonínské juniory v právě skončené sezoně do první ligy, zůstává na svých postech i pro nadcházející sezonu. U mužstva juniorů SHK zůstává spolu s trenéry i vedoucí mužstva Bohuslav Maloušek.
15.4.Rozhodčí v akciNa arlh.cz si můžete prohlédnout finálovou nabídku fotografií v rámci soutěže Rozhodčí v akci a hlasováním vybrat ty nejlepší!
15.4.Češi ve čtvrtfináleVýhra Švýcarska nad Neměckem (8:3) posunula české mladíky na MS 18ti letých do čtvrtfinále. V tom se reprezentanti se lvíčkem na prsou utkají v noci z pátku na sobotu (02:30 SEČ) s výběrem Spojených států amerických.
14.4.Češi potrápili KanaduFavorizovaní kanaďané prohrávali s českým výběrem do 18ti let už 0:3. Na začátku třetí třetiny se hráčům s javorovým listem na prsou slepenými góly v průběhu necelých tří minut podařilo vyrovnat a v prodloužení nakonec rozhodli o svém vítězství 3:4.
13.4.Němci byli lepšíTřetím soupeřem českých mladíků na MS do 18ti let byli nevyzpytatelní Němci. I když se hráči českého výběru snažili nepovadený začátek zápasu napravit, na víc než na snížení na konečných 4:3 pro Němce se nezmohli. Postup našich hokejistů tak mají v rukou Švýcaři, kteří, pokud porazí Neměcko, pomohou Čechům do čtvrtfinále.
13.4.Dopita do KometyČtyřicetiletý hokejový útočník Jiří Dopita se domluvil na angažmá v extraligové Kometě Brno, která získala nejvyšší soutěž od Znojma, kde olympijský vítěz z Nagana působil v minulých sezonách. Dopita už se dohodl na podmínkách smlouvy s majitelem klubu Liborem Zábranským, ale kontrakt zatím nepodepsal. Informaci přinesl web sport.cz.
11.4.MS-U18: CZE - SUI 6:2Druhé vystoupení českých reprezentantů na MS do 18ti let za hraném za velkou louží dopadlo o poznání lépe než to první. Švýcaři vzdorovali jen do poloviny zápasu. O rozhodující náskok se zrodil v rozmezí 35. a 39. minuty, kdy časi skórovali hned třikrát. Zápas nakonec skončil výhrou Česka 6:2.
10.4.Češi na úvod prohráliZahajovací utkání MS do 18ti let českým mladíkům vůbec nevyšlo. Po třetinách 0:3, 0:3 a 0:1 podlehli vysoko Švédským rovestníkům 0:7. Vysokou prohru mohou odčinit svěřenci trenérského dua Sýkora-Musil již dnes, kdy český výběr čeká tým Švýcarska.
10.4.Info pro permanentkářeMajitelé permanentních vstupenek - nevyhazujte své staré permanentky! Stejně jako loni můžete využít předkupního práva na své místo. Předložíte-li při koupi "permice" na novou sezonu permanentní vstupenku ze sezony 08-09, budete mít své místo opět k dispozici. Termín prodeje na novou sezonu s předstihem zveřejněníme.
10.4.Diskuse v provozuDiskusní fórum bylo opět zprovozněno. Žádáme všechny přispěvatele, aby zachovali aspoň základy slušnosti a vyvarovali se osočování, obviňování a urážení všech možných lidí pod rouškou anonymity. Děkujeme.
9.4.V USA začíná MS U-18Dnes začíná v amerických městech Fargo a Moorhead historicky první závěrečný turnaj téhle věkové kategorie na půdě USA. Zahajovací zápas celého šampionátu hrají čeští reprezentanti od 23.00 SEČ s týmem Švédska a online přenos můžete sledovat ZDE. Oficiální stránky MS U-18 pak naleznete ZDE.