Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

25.3.OmluvaOmlouváme se za delší výpadek webu v pondělí odpoledne. Byl způsoben technickým problémem v serverovně, mimo moc provozovatele webu.
20.3.Video z KolínaRedakci oficiálních stránek se podařilo získat záznam rozhodujícího postupového gólu Vladimíra Stejskala ze čtvrtého semifinále v Kolíně. Video najdete v tomto odkazu. Za video děkujeme panu Karlu Vágnerovi.
17.3.Lístky na 4. semifináleVedení SHK Hodonín bude mít pro fanoušky Drtičů k dispozici padesát volných vstupenek na zítřejší čtvrté semifinálové utkání v Kolíně. Vstupenky dostane prvních padesát fanoušků, kteří se po příjezdu do Kolína přihlásí u předsedkyně klubu Jany Gajošové.
8.3.Soupeře pro semifináleDrtiči stále ještě neznají. V dnešních čtvrtých zápasech čtvrtfinále vyhrála Břeclav nad Brnem 2:0 a srovnala stav série na 2:2. vyrovnaná je i bitva mezi Nymburkem a Kolínem. NED dnes nad Kozly vyhrál nečekaně vysoko 10:1 a o všem se tak musí rozhodnout až v nedělních pátých duelech.

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

×
Dnes v 18:00 | Muži
HHK Velké Meziříčí
SHK Hodonín

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS