Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.2.Dnešní předprodej i na pátý zápasBěhem dnešního předprodeje (17:00 - 18:00) si můžete pořídit lístky nejen na zítřejší třetí čtvrtfinále, ale také na nedělní pátý souboj s opavským Slezanem. Bližší informace o předprodeji na páté utkání série přineseme v průběhu dnešního odpoledne.
27.2.Předprodej na třetí čtvrtfináleVstupenky na středeční třetí čtvrtfinálový duel si můžete opět pořídit v předprodeji. Ten proběhne v úterý 28. února od 17 do 18 hodin v pokladně zimního stadionu.
13.2.Béčko do Boskovic už v sobotu Hokejisté hodonínského B-týmu se představí v předposledním kole základní části na ledě Boskovic oproti původnímu rozlosování o den dříve. Zápas 25. kola se na boskovickém zimním stadionu odehraje již v sobotu 18. února od 17 hodin.

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS