Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
29.2.Komise zasedne až zítraPodle čerstvých informací se zadesání disciplinární komise ČSLH, které mělo být původně na programu dnes dopoledne, bude konat až zítra od 9 hodin. Jakmile bude mí redakce k dispozici jakoukoliv zprávu, budeme Vás ihned informovat.
29.2.Informace pro fanouškyFanoušci hodonínských Drtičů budou mít zítra v Jindřichově Hradci vyčleněn svůj sektor, na který se dostanou pouze zadním vchodem, tedy na protilehlé straně od příjezdu a předního parkoviště, u tenisových kurtů.
27.2.Kvalifikace juniorůHrací dny kvalifikace o postup do ligy juniorů mezi Hodonínem a Uherským Hradištěm jsou konečně známy. První utkání se odehraje na hodonínském ledě ve čtvrtek 1. března od 17:45, odveta na hradišťském zimním stadionu je na programu v sobotu 3. března také od 17:45. Přijďte podpořit naše juniory v boji o postup do ligy!
27.2.Novinky z klubuVedení hokejového klubu SHK Hodonín podalo žádost na prominutí zbytku trestu útočníka Drtičů Zdeňka Juráska. Tato žádost se bude projednávat na zasedání disciplinární komise tuto středu (tj. 29. února). O verdiktu disciplinárky Vás budeme informovat. Brankář Drtičů Marek Peksa, který je i nadále hráčem SHK Hodonín, se bude po vzájemné dohodě připravovat individuálně doma v Šumperku. Je však ale připraven naskočit v případě potřeby, či zranění, do bojů v play-off nebo v případné baráži. Informace nám potvrdila předsedkyně klubu Jana Gajošová.
26.2.BUSem na VajgarVe čtvrtek 1.3.se hraje 2 utkani 2.kola play-off v J.Hradci.Na toto utkání je domluven autobus pro 45 osob a při plném obsazení bude cena 280,-Kč na osobu.Dále je varianta mikrobus pro 28 osob.Cena při plném obsazení je 350,-Kč za osobu.Vážní zájemci o tento výjezd se dostaví před o přestávkách během úterního (28.2.)utkání a po něm v restauraci CORZO (vedle Komerční banky Hodonín).Info u obsluhy.
24.2.4. kolo čtvrtfináleBřeclav - Hodonín 1:2
stav série 1:3, Hodonín postupuje
Žďár - Technika 2:3
stav série 1:3, Technika postupuje
Kolín - Trutnov 2:3sn
stav série 1:3, Trutnov postupuje
24.2.Semifinálové dvojiceČtvrtá čtvrtfinálová utkání rozhodla o zbylých třech postupujících týmech do semifinále. K již jistému Jindřichovu Hradci se dnes připojili Hodonín, Technika Brno a Trtunov. O finále se spolu tedy utkání tyto dvojice:

(1) Hodonín - Jindř. Hradec (5)
(2) Technika Brno - Trutnov (3)
22.2.3. kolo čtvrtfináleHodonín - Břeclav 3:5
stav série 2:1
Technika - Žďár 6:3
stav série 2:1
Trutnov - Kolín 2:1
stav série 2:1
Nymburk - J. Hradec 2:4
stav série 0:3, Hradec postupuje
21.2.Razítka místo vrácenekOd zítřejšího zápasu se mění systém vrácenek. Klasické papírové vrácenky, na které byli fanoušci v minulých letech zvyklí, vystřídají razítka, která se budou dávat již při vstupu na zimní stadion. Těchto razítek si velká většina fanoušků zajisté všimla již při včerejším utkání v Břeclavi. Prosíme proto fanoušky o trpělivost při případných krátkých frontách.
20.2.2. kolo čtvrtfináleBřeclav - Hodonín 1:3
stav série 0:2
Žďár - Technika 2:3
stav série 1:1
Kolín - Trutnov 3:1
stav série 1:1
J. Hradec - Nymburk 3:2
stav série 2:0
19.2.Informace z BřeclaviHodonínským fanouškům bude vyhrazena pouze tribuna blíž k parkovišti, od pokladen se dají rovnou doleva po schodech nahoru. Stejnou cestou budou po zápase také vycházet. Uprostřed vestibulu zimního stadionu bude přepážka, aby se zamezilo případnému konfliktu fanoušků. Břeclavané budou mít otevřený vchod vpravo od pokladen vedle Baru U Zlomené brusle a dají se hned doprava po schodech na tribunu. Toutéž cestou se zase dostanou po zápase ven. Na zimním stadionu bude hlídat pořádek břeclavská bezpečnostní agentura, stejná jako hlídá i zápasy v Hodoníně. Před zimním stadionem bude v pozoru městská i státní policie. Prosíme také diváky, aby přišli na zápas pokud možno včas, očekává se velké množství fanoušků a u pokladen se tudíž mohou tvořit fronty. Cena vstupenek bude 70 Kč. Pokud přijedete autem, můžete parkovat u blízkých nákupních středisek.
18.2.1. kolo čtvrtfináleHodonín - Břeclav 6:2
stav série 1:0
Technika - Žďár 2:4
stav série 0:1
Trutnov - Kolín 5:0
stav série 1:0
Nymburk - J. Hradec 1:2sn
stav série 0:1
16.2.Kontumace pro domácíDva zápasy závěrečného 44. kola druhé hokejové ligy skupiny Střed, které se ve středu neodehrály kvůli kalamitě, byly kontumovány ve prospěch domácích celků. Výsledkem 5:0 skončily duely Kutné Hory s Jindřichovým Hradcem a Pelhřimova s Chotěboří. O pořadí v soutěži bylo už bez ohledu na tyto zápasy jasno. Informoval o tom server hokej.cz.
14.2.Fórum znovu spuštěnoJak vedení klubu přislíbilo na včerejším setkání s fanoušky, dnes se opět spustilo diskusní fórum na oficiálním webu Drtičů. Prosíme diskutující, aby dodržovali alespoň elementární zásady slušného chování a vyvarovali se zbytečných vulgarit a urážek. Děkujeme.
12.2.Junioři v kvalifikaciHodonínští junioři zvítězili v dnešním utkání devatenáctého kola Krajské ligy na ledě Uherského Hradiště 9:4, zajistili si tak první místo po základní části a tím pádem i účast v kvalifikaci o Ligu juniorů! V ní by se podle všeho měli svěřenci trenérského dua Crlík - Rýpar střetnout právě s mladíky z Uherského Hradiště. Jakmile bude znám plán kvalifikace, určitě jej ihned naleznete na oficiálním webu Drtičů.
11.2.Ptejte se vedení klubuSekce Ptejte se vedení klubu bude opět spuštěna v průběhu příštího týdne.
10.2.Martin Buček otcem!V noci ze středy na čtvrtek se útočníkovi hodonínského SHK Martinu Bučkovi narodila dcera Vanesa. Při narození vážila rovné tři kilogramy a měřila 48 centimetrů. Gratulujeme novopečenému otci a jemu, mamince i malé Vanesce přejeme hodně zdraví a štěstí.
9.2.Verditk disciplinárkyDisciplinární komise ČSLH projednala přestupek hodonínského útočníka Zdeňka Juráska z utkání proti Žďáru nad Sázavou a udělila mu trest v podobě zastavení závodní činnosti na dobu od 26. 01. do 18. 03. 2012 včetně a nepodmíněně podle čl. A5c SDŘ. Celý dokument vydaný disciplinárné komisí si můžete přečíst zde.
9.2.Setkání s fanouškyVedení SHK Hodonín zve příznivce hodonínských Drtičů na otevřené setkání s fanoušky, které se bude konat v pondělí 13. února od 18:00 v Baru na zimním stadionu a na kterém se budou moci fanoušci zeptat na všechno, co je zajímá.
8.2.Turnaj čtyř U17Ve čtvrtek startuje v Hradci Králové mládežnický turnaj čtyř U17 za účasti Česka, Finska, Švédska a Ruska. Více informací o turnaji přináší web www.hockeynews.cz.
Další stránky
12>>

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS