Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

21.2.Aukce dresuNa SportovniAukce.cz nyní můžete vydražit unikátní dres, ve kterém tehdejší kapitán čs. reprezentace Vl.Růžička dovedl svůj tým k bronzovým medailím.
21.2.Ptejte se kouče ČíhalaMáte nějakou otázku na trenéra hodonínských Drtičů? Zajímá Vás, jak hodnotí průběh čtvrtfinále či celé sezony? Nebo máte úplně jiný zajímavý dotaz? V tom případě jej pošlete do středečního (23.2.) poledne na e-mail: Harry.SHK@seznam.cz. Pokusíme se vybrat ty nejzajímavější otázky, které pak panu Číhalovi položíme. Odpovědi si pak budete moci přečíst v rozhovoru, který se na webu objeví hned, jak to bude v našich silách. Stejně tak nám můžete posílat i otázky na vedení klubu SHK Hodonín, se kterým samozřejmě také chystáme posezonní rozhovor.
21.2.Video ze 3. čtvrtfináleDíky ochotě kameramana pana Hodese máme i tentokrát možnost nabídnout fanouškům sestřih všech zajímavých a gólových momentů ze třetího čtvrtfinálového zápasu mezi HC Plus Oil Orlová a SHK Hodonín. Video naleznete v reportáži ze zápasu.
18.2.Video ze 2. čtvrtfináleDíky ochotě kameramana pana Hodese máme i tentokrát možnost nabídnout fanouškům sestřih všech zajímavých a gólových momentů ze druhého čtvrtfinálového zápasu mezi SHK Hodonín a HC Plus Oil Orlová. Video naleznete v reportáži ze zápasu
16.2.Hlasování zastupitelůZajímavosti z průběhu pondělního hlasování si můžete přečíst ve článku na Hodonínském deniku. Pokud by jste chtěli vědět, jak kteří (Vámi volení) zastupitelé hlasovali, klikněte sem.
14.2.Šečteno a podtrženo!Plyšáková bouře, která se v sobotu odehrála během jižanského derby měla neskutečně kladný ohlas. Dnes jsme konečně dopočítali poslední plyšáky a s radostí Vám můžeme oznámit, že celkový počet "chlupatých" hraček, které fanoušci naházeli po první brance na led je - neuvěřitelných 3657! Všem, kteří se do této charitativní akce zapojili MOC DĚKUJEME!
14.2.Kapitán SHK mimo hruKapitán hodonínských Drtičů Petr Pokorný nejspíše nezasáhne do čtvrtfinálových bojů s Orlovou. Čtyřiatričetiletý obránce bohužel onemocněl hnisavou angínou.
9.2.Turnaj pěti v HradciOd středy 9. února do neděle 13. února probíhá v Hradci Králové mezinárodní turnaj pěti národů hráčů do osmnácti let. Více o turnaji naleznete zde.
6.2.Uh. Hradiště zachráněnoDnešní výhrou v Uničově si hokejisté Uherského Hradiště zajistili druholigovou příslušnost i pro příští sezonu. Naopak prohra pro Uničov znamená jistotu, že skončí na posledním 15. místě a nevyhne se tak baráži s týmy z Krajského přeboru.
3.2.Video s OpavouDíky ochotě kameramana pana Hodese máme i tentokrát možnost nabídnout fanouškům sestřih všech zajímavých a gólových momentů ze zápasu SHK Hodonín - HC Slezan Opava. Video naleznete v reportáži ze zápasu.
2.2.Informace z juniorkyKe včerejšímu dni skončil na vlastní žádost v pozici vedoucího týmu u juniorů SHK Hodonín pan Bohuslav Maloušek. Jeho funkci bude od 1. února zastávat pan Milan Novotný. Panu Malouškovi tímto děkujeme za jeho několikaletou práci pro hodonínský hokejový klub a přejeme hodně štěstí v jeho dalším pracovním i osobním životě.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. SUM Šumperk 40 211:89 103
2. OPA Opava 40 146:132 68
3. HBR Havl. Brod 40 148:133 67
4. HOD Hodonín 40 148:140 65
5. VAL Val. Meziříčí 40 138:123 64
6. KOP Kopřivnice 40 125:122 58
7. ZNS Žďár n/S 40 138:152 52
8. NJI Nový Jičín 40 118:165 45
9. MBU Mor. Budějovice 40 105:221 18

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS