Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.11.Michael Janota končíK dnešnímu dni bylo ukončeno hostování obránce MICHAELA JANOTY. Dvaadvacetiletý bek odehrál za Drtiče devatenáct utkání s bilancí 4+0 a mínus 8 ve statistice plus/mínus. Informaci nám potvrdila předsedkyně klubu Bc. Jana Gajošová.
25.11.Mikéska zpět u DrtičůSkalický odchovanec RÓBERT MIKÉSKA se v oranžovo-modrém dresu objevil už během letošní přípravy. V ní odehrál pět utkání s bilancí dvou branek a jedné asistence. Před startem soutěže ale přijal nabídku od rumunského klubu HSC Csíkszereda (MOL Liga). Nyní se dvaadvacetiletý zadák vrací zpět k řece Moravě.
24.11.Omluva za výpadekOmlouváme se za výpadky webů v úterý 24.11. dopoledne, které se projevují jen v části internetu. Jsou způsobeny technickým problémem v síťové infrastruktuře, mimo působnost provozovatele tohoto webu.
18.11.Rozhodnutí DK ČSLHDnešní zasedání Disciplinární komise Českého svazu ledního hokeje rozhodlo o výši trestu pro MARTINA ŠPOKA. Útočník SHK Hodonín dostal stop na tři utkání (od 15. 11. 2015 do 27. 11. 2015 včetně). Drtiči tak budou jednu ze svých opor postrádat jak v domácím utkání s Novým Jičínem, tak ve venkovním duelu na ledě Vsetína.
14.11.Zranění Marka LupačePodle posledních potvrzených zpráv zůstává útočník HC Moravské Budějovice 2005 MAREK LUPAČ ve znojemské nemocni přes noc na pozorování, kvůli slabému otřesu mozku. Jinak je Marek naštěstí v pořádku. Ještě jednou jménem celého klubu i jménem všech fanoušků přejeme Markovi brzké uzdravení.
10.11.Garanin na marodkuÚtočník NIKITA GARANIN utrpěl v zápase s Břeclaví zranění v horní části těla. Následné vyšetření pak ukázalo, že jeho absence bude dlouhodobější, než se ihned po utkání zdálo. Dvaadvacetiletý ruský mladík bude Drtičům chybět zhruba dva týdny.
9.11.Souboj univerzitUž dnes ve 20:00 se odehraje v DRFG Aréně prestižní brněnský „Souboj univerzit“ mezi Masarykovou univerzitou a Vysokým učením technickým v Brně. Dres MU oblékne i hodonínský obránce DAVID POLESNÝ. Zápas můžete sledovat buď v textovém onlajnu, nebo živém video přenosu.

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS