Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.11.Zlatá kniha na MarkenuMarken.cz, jediný specializovaný internetový obchod s hokejovými knihami a DVD, přináší pro všechny hokejové příznivce ideální vánoční dárek: Zlatou knihu ledního hokeje, téměř 600-stránkovou bibli mapující lední hokej od historie až po současnost s předmluvou Vladimíra Růžičky. Na Marken.cz si můžete koupit až 400 knížek o hokeji, svou šíří nemá tento obchod na českém internetu konkurenci.
13.11.Čech u Vajgaru skončilOčekávaná zpráva přišla od našeho zítřejšího soupeře. Hokejisty Vajgaru už nevede Miloslav Čech. Toho dnes odpoledne vystřídal noýv kouč. Tím je bývalý hráč Českých Budějovic, za pár dnů 53 letý Ladislav Kolda. Informovala o tom jindřichohradecká mutace deníku.
9.11.Místo na střídačceSoutěž místo na střídačce měla mezi fanoušky velmi dobrý ohlas. Zítřejší zápas s Pelhřimovem prožije s týmem první výherce a jelikož jste nám posílali dotazy, kdy se budete moci těšit na další losování o tuto nevšední výhru, máme tu pro Vás odpověď. Zítřejší losování výherních čísel zápasového Zpravodaje bude opět vstupenkou na střídačku! Majitel vítězného čísla se zúčastní přímo od ledu dalšího domácího utkání Drtičů, tj. v sobotu 24. listopadu proti Chotěboři!
9.11.Rech do HavlBroduKonec spekulacím a dohadům. Extrenér Drtičů Jiří Rech je novým koučem Havlíčkova Brodu. Oznámily to dnes dopoledne oficiální stránky klubu.
6.11.Chotěboř mění trenéraTaké na chotěbořské lavičce dochází k výměně trenéra. Ovšem z úplně jiných důvodů. Neuspokojivé výsledky nenechalo vedení Lvů klidnými a na špatné výkony reaguje výměnou trenéra. Po vzájemné dohodě skončil Martin Kubát, jehož místo zaujal Milan Slavík, trenér, jenž v minulosti vedl juniorku žďárských Plamenů. Informaci přinesly oficiální stránky klubu.
1.11.Nové billboardy!Další dva nové billboardy a jeden citylight můžete vidět v Hodoníně a jeho okolí. Tentokrát fanouškům připomínají to, že Drtiči jsou jedna parta a také novou soutěž pro fanoušky o místo na střídačce!

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS