Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

3.11.V Břeclavi jsou změnyPavel Stloukal, který vedl Břeclav po odvolání Svatopluka Číhala jen ve čtyřech soutěžních zápasech byl rovněž odvolán a na jeho místo nejspíše nastoupí jeho dosavadní asistent Bohumil Prachař. Odejiti byli i někteří hráči. Martin Světlík, Jan Zapletal a Vladimír Veselský už dále za Lvy nastupovat nebudou. Naopak do týmu přichází trojice znojemských juniorů - Jan Lattner, Martin Pláněk a Richard Jarůšek. Informace přinesl oficiální web HC Břeclav.
11.11.Výprodej výstrojePříští středu - tedy 18. listopadu - proběhne od 18:00 do 19:00 na zimním stadionu TEZA v prostorách kabin (pod tribunou na sezení) výprodej použité "pánské" výstroje. Máte-li zájem o levné pořízení některé z části vybavení, které vám chybí, neváhejte a přijďte.
11.11.Legendární knihaDíky úsilí společnosti eSports.cz byla opět vydána kniha S devatenáctkou do Bernu. Třetí aktualizované vydání můžete zakoupit na Marken.cz.
16.11.Video s OpavouDíky ochotě kameramana pana Hodese máme možnost nabídnout fanouškům opět sestřih gólových momentů ze zápasu SHK Hodonín - HC Slezan Opava, které Drtiči vyhráli celkem jasně 7:3. Video naleznete v reportáži ze zápasu.
16.11.Vsetín-Orlová odloženoZítřejší 16. kolo bude o jeden zápas chudší. Vedení VHK Vsetín požádalo svého soupeře o odložení utkání a klub ze Slezska této žádosti vyhověl. Vsetín byl k odložení nucen sáhnout kvůli velké marodce v týmu. Chřipka složila hned 6 hráčů základního kádru, informaci přinesl oficiální web VHK Vsetín.
17.11.Výprodej výstrojeJiž zítra - 18. listopadu - proběhne od 18:00 do 19:00 na zimním stadionu TEZA v prostorách kabin (pod tribunou na sezení) výprodej použité "pánské" výstroje. Ke koupi bude například pro brankáře: vesta (2ks), betony (3ks), kalhoty (2ks), maska (2ks), lapačka (4ks) nebo vyrážečka (2ks). Pro hráče pak třeba holeně (5 párů), rukavice (4 páry), náloketníky (6 párů) či návleky na kalhoty (15 párů) nebo úplně nová ribana. Všechny počty jsou přibližné. Máte-li zájem o levné pořízení některé z části vybavení, které vám chybí, neváhejte a přijďte.
19.11.Marken.czČSLH právě vydal novou Ročenku ledního hokeje 2009, nově vyšel též Stolní hokejový kalendář 2010. Objednat si je můžete na Marken.cz.
19.11.Šúrek u Drtičů končíÚtočník Michal Šúrek dnes u Drtičů skončil. Šikovný útočník, který si v přípravě řekl o místo v kádru, bohužel v soutěži nenavázal na dobré výkony z přípravného období a zápas v Novém Jičíně byl pro něj v hodonínském dresu tím posledním. V dalším působení mu přejeme vše nejlepší.
22.11.Video s FrýdkemDíky ochotě kameramana pana Hodese máme možnost nabídnout fanouškům opět sestřih gólových momentů ze zápasu SHK Hodonín - HC Frýdek-Místek, které Drtiči i fanoušci odtrpěli, ale které nakonec domácí zaslouženě vyhráli 3:1. Video naleznete v reportáži ze zápasu.
23.11."Šťáva" ukončil kariéruRadim Šťastný. Muž s číslem 77, který posledních šest let hájil oranžovo-modré barvy po včerejším vítězném utkání v Frýdkem-Místkem ukončil z pracovních důvodů svou aktivní hokejovou kariéru. V průběhu následujícího týdne Vám přineseme s populárním "Šťávou" rozhovor, ve kterém se dozvíte více.
29.11.Video se VsetínemDíky ochotě kameramana pana Hodese máme i tentokrát možnost nabídnout fanouškům sestřih gólových momentů ze zápasu SHK Hodonín - VHK Vsetín. Video naleznete v reportáži ze zápasu.
29.11.Kousal v ProstějověBrankář Roman Kousal, který minulý měsíc neuspěl na zkoušce v Hodoníně, podepsal u Jestřábů a už včera odchytal své první utkání, ve kterém domácí Prostějov podlehl na samostatné nájezdy Břeclavi 4:5.
30.11.Výsledky mládežeJunioři:
Kometa Úvoz - Hodonín 1:5
Hodonín - Orlová 4:2
Starší dorost:
Vel. Meziříčí - Hodonín 5:5
Mladší dorost:
Hodonín - Olomouc 0:2
8. třída:
Žďár n. S. - Hodonín 5:5
7. třída:
Žďár n. S. - Hodonín 3:8
6. třída:
odloženo pro nemoc
5. třída:
odloženo pro nemoc

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. OPA Opava 2 4:2 4
2. VAL Valašské Meziříčí 1 9:0 3
3. ZNS Žďár nad Sázavou 2 8:7 3
4. NJI Nový Jičín 2 4:12 3
5. KOP Kopřivnice 2 5:7 1
6. KMB Kometa Brno B 2 2:4 1
7. HOD Hodonín 1 3:5 0
8. VEL Velké Meziříčí 0 0:0 0

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS