Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.10.Ondřej Stehlík u Drtičů skončilUrostlý útočník Ondřej Stehlík ukončil po šesti odehraných zápasech své angažmé v hodonínském dresu. Novým působištěm brněnského odchovance je Žďár nad Sázavou.
26.10.Rozhovory s hráčiAž do odvolání nebudou hráči A-týmu SHK Hodonín poskytovat žádné rozhovory. „Dokud nebudeme hrát jako tým a nebudeme hrát hokej pro diváky, nebudou hráči poskytovat žádné rozhovory,“ informovala klubový web šéfka klubu Jana Gajošová.
10.10.Útok SHK posiluje Jakub HajnýOfenzivu slováckého celku vyztuží dvacetiletý Jakub HAJNÝ. Vytáhlý útočník působil u Drtičů už v minulé sezoně, v níž ve 43 zápasech zaznamenal 19 kanadských bodů. K Hodoňanům má kladenský odchovanec vyřízeny střídavé starty z Prostějova.
5.10.Akce na pivo prodloužena!Vzhledem k pozitivní odezvě mezi fanoušky se vedení klubu rozhodlo prodloužit akci „Na pivo za dvacku“! To znamená, že během domácích utkání Drtičů si můžete v bufetech na zimním stadionu dát oblíbený hořký nápoj za dvacet korun až do konce kalendářního roku 2017!
5.10.Michal Hlaváč u Drtičů končíVedení klubu se dnes dohodlo na ukončení angažmá útočníka Michala Hlaváče, který tak po osmi kolech opouští kabinu SHK. Dvaadvacetiletý útočník odehrál v dresu Drtičů čtyři soutěžní utkání, v nichž se mu nepodařilo získat ani jeden bod. Informaci potvrdila předsedkyně klubu Jana Gajošová.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. OPA Opava 2 4:2 4
2. VAL Valašské Meziříčí 1 9:0 3
3. ZNS Žďár nad Sázavou 2 8:7 3
4. NJI Nový Jičín 2 4:12 3
5. KOP Kopřivnice 2 5:7 1
6. KMB Kometa Brno B 2 2:4 1
7. HOD Hodonín 1 3:5 0
8. VEL Velké Meziříčí 0 0:0 0

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS