Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.10.Nikita GaraninRuský útočník NIKITA GARANIN bude hodonínským hokejistům chybět minimálně v zápase na ledě Frýdku-Místku. Dvaadvacetiletý forvard musel odcestovat nazpět do vlasti, kde si vyřizuje nové vízum. Na Slovácko by se měl vrátit ve středu 4. listopadu.
15.10.Změna v rozlosováníVzhledem k tomu, že hodonínský zimní stadion bude na začátku listopadu hostit turnaj ženských reprezentací, odehrají hokejisté SHK zápas 16. kola (středa 4. listopadu) oproti původnímu rozlosování nikoliv doma, ale v Kopřivnici. Změna pořadatelství se pak dotkla také utkání 27. kola (středa 16. prosince), kdy se oba celky utkají naopak, místo v Kopřivnici, na Zimním stadionu Václava Nedomanského. Upravené rozlosování celé sezony najdete ZDE.
9.10.Změna v kádruÚtočník JINDŘICH ZÍTKA u Drtičů končí a odchází do Břeclavi. U Dyje se bude spolu s olomouckým odchovancem ucházet o místo i Radoslav Smetana, který byl začátkem tohoto týdne původně uvolněn do Uherského Ostrohu.
5.10.Zúžení kádruZ důvodu zúžení kádru byl dnes uvolněn na hostování do Uherského Ostrohu útočník Radoslav Smetana. Stejným směrem se již dříve vydali další dva forvardi - Filip Stránský a David Rauš.

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS