Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.10.Podrobnější statistikyOd dnešního dne najdete u a-týmu v sekci "statistika" ještě detailnější statistické údaje jednotlivých hráčů hodonínského prvního mužstva. Kromě kanadského bodování, plusových bodů a vyloučení, na které jste na našem webu již určitě zvyklí, obsahuje statistika nově hned tři nové údaje - branky v přesilovkách, v oslabení a celkový počet střel.
29.10.Video s HradištěmDíky ochotě kameramana pana Hodese máme i tentokrát možnost nabídnout fanouškům sestřih všech gólových momentů ze zápasu SHK Hodonín - HC Uherské Hradiště. Video naleznete v reportáži ze zápasu.
29.10.Fotografie hráčůOd dnešního dne jsou aktualizovány fotografie všech hráčů na soupisce prvního týmu. Svá nová fota má i realizační tým SHK a taktéž vedení klubu.
28.10.Technika opět v BrněHokejoví cestovatelé z VSK Technika Brno se opět stěhují. Tentokráte na své staronové působiště do Hokejových hal dětí a mládeže v Brně. Po necelých dvou měsících tak opouštějí azyl v Rosicích a vysokoškoláci budou od 18. kola (t.j. od 10. 11. 2010) hrát svá domácí utkání na HHDaM v Brně.
27.10.Jurásek dostal 3 zápasyÚtočník Drtičů Zdeněk Jurásek vyfasoval od svazu za pozápasovou šarvátku na ledě Šumperka třízápasový trest a bude tak k dispozici trenérům až na domácí utkání 18. kola proti Orlové.
26.10.AukceNa www.sportovniaukce.cz můžete získat originální hrané bílé dresy z reprezentačního zápasu Česká republika - Bělorusko (6. května 2010).
26.10.Petr Tuček skončilVedení klubu se dnes odpoledne dohodlo na ukončení působení brankáře Petra Tučka u hodonínských Drtičů. Petr odchytal za Drtiče během svého působení 32 utkání, ve kterých udržel čtyřikrát čisté konto a dopomohl mužstvu v loňském ročníku do finále naší druholigové skupiny.
21.10.Životopisy velikánůRobert Reichel před sezonou ukončil hráčskou kariéru a vydal vzpomínkovou knihu. Biografii s podtitulem Kapitán zlaté generace nově zakoupíte na Marken.cz. O 90 Kč je pak zlevněna kniha o Jaromíru Jágrovi.
21.10.Video s HavířovemDíky ochotě kameramana pana Hodese máme i tentokrát možnost nabídnout fanouškům sestřih všech gólových momentů ze zápasu SHK Hodonín - AZ Havířov. Video naleznete v reportáži ze zápasu.
19.10.Diskuse po novuOd dnešního dnes mohou do diskusního fóra na našich webových stránkách přispívat pouze neanonymní uživatelé se zadaným občanským jménem, platný emailem a platným mobilním telefonem. Důvodem tohoto opatření je zlepšení úrovně diskusního fóra tím, že na něj už nebudou moci přispívat uživatelé skrývající se za anonymitu internetu. Děkujeme všem slušným fanouškům za pochopení tohoto jednorázového opatření.
14.10.Video s TechnikouDíky ochotě kameramana pana Hodese máme i tentokrát možnost nabídnout fanouškům sestřih všech gólových momentů ze zápasu SHK Hodonín - VSK Technika Brno. Video naleznete v reportáži ze zápasu.
4.10.Video s ProstějovemDíky ochotě kameramana pana Hodese máme i tentokrát možnost nabídnout fanouškům sestřih všech gólových momentů ze zápasu SHK Hodonín - LHK Jestřábi Prostějov. Video naleznete v reportáži ze zápasu.
4.10.DovolenáSekretariát SHK Hodonín má od zítřka, tj. 5. října, do pondělí 11. října dovolenou. V těchto dnech tak v nikoho na sekretariátu klubu nezastihnete ani osobně ani na telefonu.

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS