Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

21.1.Vybavte se na olympiáduInternetový obchod Marken.cz nabízí před startem olympijských her v Soči fan předměty pro všechny fandy české hokejové reprezentace. Pořiďte si například repliku oficiálního dresu, reprezentační tričko, či čepici.
20.1.Obránce David Polesný se dnes podrobil operaci slepého střeva, což jej na zatím blíže neurčenou dobu vyřadilo z tréninkového procesu. Přejeme Davidovi brzké uzdravení.
16.1.Kalendář na Marken.czV internetovém obchodě Marken.cz, největším specialistovi na knihy a DVD se sportovní tematikou, stále naleznete žádaný Stolní kalendář českého hokeje na rok 2014.
15.1.Grman novou posilou SHKObránce Kristián GRMAN je od dnešního dne novou posilou hodonínského A-mužstva. Dvaadvacetiletý zadák je odchovancem Topoľčan, kde strávil většinu své kariéry. Na svém kontě má i tři desítky startů v nejvyšší slovenské soutěži v barvách Skalice a Piešťan. Na Kristiánův profil se můžete podívat ZDE.
8.1.David Kulich do obranyPodle posledních informací se podařilo vyřídit "papíry" Davidu KULICHOVI, který by tak měl zasáhnout už do dnešního zápasu v Novém Jičíně.

Naopak Jan Platil, který měl Drtiče také posílit, dal přednost Českým Budějovicím. Klobový web Motoru dnes oznámil, že třicetiletý zadák přichází na jih Čech na zkoušku.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. OPA Opava 2 4:2 4
2. VAL Valašské Meziříčí 1 9:0 3
3. ZNS Žďár nad Sázavou 2 8:7 3
4. NJI Nový Jičín 2 4:12 3
5. KOP Kopřivnice 2 5:7 1
6. KMB Kometa Brno B 2 2:4 1
7. HOD Hodonín 1 3:5 0
8. VEL Velké Meziříčí 0 0:0 0

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS