Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

3.1.Michal Kuba do OstrohuÚtočník Michal Kuba byl dnes uvolněn na střídavé starty do týmu Krajské ligy mužů HOKEJ Uherský Ostroh. Informaci nám potvrdila předsedkyně SHK Jana Gajošová.
6.1.Přichází Jan PodešvaPrvní z avizovaných posil je talentovaný útočník Jan Podešva. Devatenáctiletý forvard přichází na střídavé starty ze Znojma a již dnes by se měl zapojit do tréninku s prvním týmem Drtičů. Informaci nám potvrdila předsedkyně klubu Jana Gajošová.
9.1.Změna v kádruDnes byli z kádru uvolněni útočníci Roman Barták a Ondřej Fiedler. Informaci potvrdila předsedkyně klubu Jana Gajošová.
16.1.Tomáš Vodák DrtičemObranné řady SHK vyztuží jedenadvacetiletý bek Tomáš Vodák. Šikovný obránce doposud hájil barvy Uherského Hradiště, dnes v podvečer se už ale připravoval s Drtiči. Do Hodonína přichází na střídavé starty ze Zlína. Informaci potvrdila předsedkyně klubu Jana Gajošová.
21.1.Další výhra juniorkyJuniorka zvítězila na ledě druhé Studénky těsně 6:5 a do kvalifikace o první ligu má nášlápnuto téměř oběma nohama. Pět kol před koncem mají na Studénku náskok už jedenáct bodů. Třetí Hradiště ztrácí na mladé Drtiče dvanáct bodů, ale má zároveň dva zápasy k dobru.
23.1.Jiří Goiš k DrtičůmDvaadvacetiletý forvard Jiří Goiš rozšiřuje řady Hodonína. Bývalý hráč Zlína, Přerova nebo Chrudimi by se měl představit již na dvešním podvečerním tréninku Drtičů. Jiří Goiš letos odehrál za Zubry 32 utkání, ve kterých zaznamenal 5 branek a 12 asistencí. Do Hodonína přichází na hostování z mateřského Zlína. Informaci potvrdila předsedkyně klubu Jana Gajošová.
23.1.MarodkaJak jste již jistě zaregistrovali, z marodky se vrátil Martin Hlavačka, který se ve včerejším zápase vrátil ve velkém stylu (1 branka a 2 asistence). Bohužel, stav marodů se nevynuloval. Braňo Rehuš má zlomené žebro a jeho absence se odhaduje na cca 3 týdny. K němu ale bohužel přibyl i Petr Peš, který má z utkání v Nymburku nastřelenou ruku.
24.1.Poslední kalendářeK dostání jsou poslední kusy oficiálního svazového kalendáře Český hokej 2012, nyní navíc se slevou 30 Kč. Zakoupíte na Marken.cz.
24.1.A zase ta marodka...Návrat Davida Skočovského se oddaluje. Obránce Drtičů včera sice absolvoval trénink, ale bolest zad se opět vrátila a léčení se protáhne o další cca dva týdny.
27.1.Juniorka odloženaZápas 17. kola Krajské ligy juniorů, ve kterém měli zítra Drtiči přivítat Valašské Meziříčí, se neodehraje. Na žádost hostujícího mužstva, které postilha velká marodka, se toto utkání odkládá. Náhradní termín zatím není znám.
27.1.Dvě nové posilyK prvnímu týmu Drtičů se dnes připojila dvojice nových hráčů. Prvním z nich je dvacetiletý brankář zlínské juniorky Petr Zavadil. Tím druhým je útočník z líhně slovenské Skalice, o dva roky starší útočník Martin Štěpán, který naposledy působil v prvoligové Považské Bystrici.
30.1.Jan Matějka DrtičemTřiadvacetiletý útočník Jan Matějka je od dnešního dne Drtičem. Vytáhlý útočník přichází na střídavé starty z prvoligového Šumperku a k týmu se připojí už na zítřejším tréninku. Informaci nám potvrdila předsedkyně klubu Jana Gajošová.
31.1.Tři noví hráčiDalší tři posily dnes oznámilo vedení SHK Hodonín. Všichni jsou to útočníci a dva z nich pochází ze severu Evropy. Prvním je čtyřiadvacetiletý rodák ze Švédska Johannes Harnesk a druhým o dva roky mladší Fin Heikki Pusa. Třetím do party je pětadvacetiletý Martin Buček, vítkovický odchovanec, který poslední čtyři sezony strávil u našich severních sousedů v Polsku.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. OPA Opava 2 4:2 4
2. VAL Valašské Meziříčí 1 9:0 3
3. ZNS Žďár nad Sázavou 2 8:7 3
4. NJI Nový Jičín 2 4:12 3
5. KOP Kopřivnice 2 5:7 1
6. KMB Kometa Brno B 2 2:4 1
7. HOD Hodonín 1 3:5 0
8. VEL Velké Meziříčí 0 0:0 0

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS