Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
31.1.Flašar u SHK skončilVe středu 27. ledna byl z výkonnostních důvodů vyřazen z A-týmu hodonínských Drtičů obránce Patrik Flašar. Syn slavného otce Aleše odehrál za SHK 15 utkání s bilancí jedné asistence a šesti plusových bodů. Do statistik si připsal i 26 trestných minut.
28.1.Výherci tipovačkyTipovací soutěže na utkání 33. kola mezi SHK Hodonín a HC Uničov se zúčastnilo 57 tipujících. Nikdo z nich však přesný výsledek neuhodnul a losovalo se tak ze všech příchozích tipů, z nichž vzešli dva šťastní výherci. Volnou vstupenku na příští domcáí utkání s Prostějovem, které se hraje na hodonínském zimním stadionu 30. ledna, vyhrávají pánové Michal Kutěj z Hodonína a Tomáš Kočiš ze Strážnice. Výhercům gratulujeme a během dnešního dne jim zašleme e-mail s informacemi o vyzvednutí vstupenek.
24.1.Výherci tipovačkyTipovací soutěže na utkání 32. kola mezi HC Orlová a SHK Hodonín se zúčastnilo 46 tipujících. Ze sedmi z Vás, kteří uhodli přesný výsledek včerejšího utkání, jsme vylosovali dva šťastné výherce. Volnou vstupenku na příští domcáí utkání s Uničovem, které se hraje na hodonínském zimním stadionu 27. ledna vyhrávají pánové Petr Vacenovský z Rohatce a Petr Raštica z Uherského Brodu. Výhercům gratulujeme a zaslali jsme jim mail s informacemi o vyzvednutí vstupenek.
21.1.VýzvaMáte ve svém archivu videokazety s nahranými přenosy zápasů české či československé (extra)ligy nebo reprezentace z roku 1996 a starší? Pak se nám ozvěte na adresu firma@esports.cz a získejte finanční odměnu za zapůjčení těchto materiálů.
21.1.Výherci tipovačkyTipovací soutěže na utkání 31. kola mezi SHK Hodonín a HC Břeclav se zůčastnilo 58 tipujících. Nikdo z nich však přesný výsledek neuhodnul a losovalo se tak ze všech příchozích tipů, z nichž vzešli dva šťastní výherci. Volnou vstupenku na příští domcáí utkání s Uničovem, které se hraje na hodonínském zimním stadionu 27. ledna vyhrávají pánové Antonín Frejlich z Dubňan a Tomáš Macek z Hodonína. Výhercům gratulujeme a během dnešního dne jim zašleme SMS s informacemi o vyzvednutí vstupenek.
20.1.Rozhodčí v akciNa arlh.cz pokračuje tradiční fotosoutěž o ceny.
20.1.Svoboda končíGólman Dalimil Svoboda, nedávná posila Drtičů, se s vedením klubu SHK Hodonín dohodl na ukončení smlouvy z rodinných a pracovních důvodů.
19.1.V Orlové pozdějiUtkání 32. kola HC Orlová - SHK Hodonín, které se odehraje v sobotu 23. ledna začne oproti původně plánové 17 hodině až o 90 minut později. Úvodní buly tak bude vhozeno až v 18:30.
19.1.Výherci tipovačkyTipovací soutěže na utkání 28. kola mezi HC Frýdek-Místek a SHK Hodonín se zúčastnilo 41 tipujících. Jen jeden tip byl správný a jeho autorem je slečna či paní Iveta Holešínská z Hodonína. Ze zbylých tipů byl vylosován druhý majitel volné vstupenky na derby s Břeclaví, které se hraje na hodonínském zimním stadionu již ve středu (20. ledna). Druhým šťastným výhercem je pan Lukáš Zubalík taktéž z Hodonína. Výhercům gratulujeme a během dnešního dne jim zašleme SMS a e-mail s informacemi o vyzvednutí vstupenek.
19.1.Změna trenéra ve VsetínValašský hokejový klub opouští trenér Viktor Hlobil, který vedl tým ve dvojici s Jurajem Juríkem. Ten na vsetínské střídačce zůstává a bude úžeji spolupracovat s jednatelem VHK Stanislavem Pavelcem. Informaci přinesly oficiální stránky klubu.
19.1.Posila do obranyOd dnešního dne má obrana Drtičů jedno nové jméno. Před blížícím se koncem přestupního termínu se povedlo vedení klubu přivést obránce Tomáše Klimeše. Zkušený 30 letý rodák z Brna naposledy působil v prvoligovém Havířově, který pro problémy s financemi odstoupil z letošního ročníku 1. ligy. Tomáš Klimeš bude v Hodoníně hostovat do konce letošní sezony.
17.1.Výherci tipovačkyTipovací soutěže na utkání 30. kola mezi VHK Vsetín a SHK Hodonín se zúčastnilo 32 tipujících. Z osmi z Vás, kteří uhodli přesný výsledek včerejšího utkání, jsme vylosovali dva šťastné výherce. Volnou vstupenku na derby s Břeclaví, které se hraje na hodonínském zimním stadionu za týden (20. ledna) vyhrávají pánové Jiří Hubík z Hodonína a Antonín Rychlovský taktéž z Hodonína. Výhercům gratulujeme a během dnešního dne jim zašleme SMS s informacemi o vyzvednutí vstupenek.
14.1.Video s PřerovemDíky ochotě kameramana pana Hodese máme i tentokrát možnost nabídnout fanouškům sestřih všech gólových momentů ze zápasu SHK Hodonín - HC Zubr Přerov. Video naleznete v reportáži ze zápasu.
14.1.Výherci tipovačkyTipovací soutěže na utkání 29. kola mezi Hodonínem a Přerovem se zúčastnilo 47 tipujících. Nikdo z nich však přesný výsledek neuhodnul a losovalo se tak ze všech příchozích tipů, z nichž vzešli dva šťastní výherci. Volnou vstupenku na derby s Břeclaví, které se hraje na hodonínském zimním stadionu za týden (20. ledna) vyhrávají pánové Milan Gruň z Hodonína a Petr Vacenovský z Rohatce. Výhercům gratulujeme a během dnešního dne jim zašleme SMS s informacemi o vyzvednutí vstupenek.
12.1.Tipovačka SHK o lístkyTaké na utkání 29. kola: Hodonín - Přerov, vypisuje redakce webu tipovací soutěž. Tipněte správný výsledek zápasu SHK Hodonín - HC Zubr Přerov a vyhrajte lístek na další domácí utkání Drtičů utkání: Hodonín vs. Břeclav, které se bude na ZS v Hodoníně hrát 20.1.2010 v 18:00. Jak přesně máte tipovat se dozvíte ZDE.
12.1.Ve Frýdku 18.1. v 18:00Utkání 28. kola HC Frýdek-Místek - SHK Hodonín, které se mělo hrát minulou sobotu a které se díky sněhové kalamitě odložilo, se odehraje v pondělí 18. ledna od 18:00.
8.1.Juniorka odloženaPrvní utkání nadstavbové části měli dnes odehrát junioři SHK Hodonín na vsetínském Lapači. Po vzájemné domluvě se oba celky domluvili, že dnešní utkání odloží. Náhradní termín zatím není znám.
8.1.Rozhodne se až zítraAž zítra dopoledne se rozhodne, jestli se sobotní utkání 28. kola HC Frýdek-Místek versus SHK Hodonín uskuteční. Podle informací, které nám sdělila jednatelka hodonínského klubu paní Gajošová, jsou oba kluby domluveny na případném odložení zápasu z důvodu sněhové kalamity. Do zítřejší desáté hodiny bude rozhodnuto, zda se Drtiči vydají k zápasu, či jestli bude utkání odloženo. O konečném rozhodnutí Vás budeme samozřejmě informovat.
7.1.2.liga nesestupujeVýkonný výbor ČSLH dnes rozhodl, že po letošním ročníku 2. hokejové ligy nebude žádný z klubů sestupovat. Tři týmy nenastoupily do soutěže z ekonomických důvodů už před sezónou a v průběhu ligy bylo vyloučeno Milevsko, proto nebude žádný z klubů sestupovat. Maximální počet týmů na následující sezónu pak bude 36.
6.1.Mladí američané mistryVe finále Mistrovství světa hokejistů do dvaceti let v kanadském Saskatoonu porazili američtí hokejisté domácí Kanadu 6:5 v prodloužení a přerušili tak šňůru pěti vítězství hráčů s javorovým listem na prsou. Bronz pak putuje do Skandinávie, protože Švédové v utkání o třetí místo rozstříleli Švýcarsko 11:4.
Další stránky
12>>

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 9 29:29 20
2. VEL Velké Meziříčí 9 30:28 18
3. VAL Valašské Meziříčí 8 33:19 15
4. OPA Opava 9 22:23 15
5. ZNS Žďár nad Sázavou 9 33:34 14
6. KOP Kopřivnice 9 29:27 12
7. KMB Kometa Brno B 9 25:28 8
8. HOD Hodonín 8 17:30 3

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS