Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.1.Manažer Šnoblt končíSportovní manažer Lubor Šnoblt k dnešnímu dni ve své funkci z pracovních důvodů končí. Vedení SHK mu děkuje za odvedenou práci a přeje hodně štěstí v pracovním i osobním životě.
30.1.Posila do útokuVedení SHK se podařilo sehnat před blížícím se play-off posilu do útoku. Na střídavý start z prvoligové Třebíče přichází hodonínský rodák Petr Obdržálek. Naproti tomu střídavé starty do Třebíče byly umožněny oporám SHK - Zdeňku Juráskovi a Lukáši Komárkovi. Marko Hučko a Jaroslav Surový mají střídavé starty do Rosic. Informace přineslo vedení SHK Hodonín.
28.1.Fotky z OpavyFotogalerii ze zápasu v Opavě najdete na této stránce
28.1.Manažerská hraHokejový manažer PowerPlay Manager už hraje na 140 tisíc hráčů. Přidejte se také!
27.1.Milion pro SHK HodonínV hlasování o milionu korun z městského rozpočtu, o kterých se hlasovalo na dnešním zasedání zastupitelstva, zvedlo ruku pro 22 ze 30ti zastupitelů a dotace tak byla schválena. JUDr. Krabička (Zelení), Mgr. Grombiřík (Zelení), Ing. Bažík (Nezávislí) se zdrželi hlasování. Milerová (KSČM), JUDr. Navrátil (KSČM), Mgr. Taptič (Nezávislí), MUDr. Třeštík (Nezávislí) nehlasovali vůbec. MUDr. Lubor Šimeček, jakožto předseda SHK Hodonín, před hlasováním oznámil, že kvůli možnému nařčení ze střetu zájmů nebude hlasovat.
23.1.Nový Jičín mění trenéraVedení hokejového klubu HC Nový Jičín odvolalo trenérské duo David Handl - Petr Kneblík, nahradí je Josef Doboš. Více informací na webu www.hcnj.cz
20.1.Jednání zastupitelstvaV úterý 27. 1. 2009 ve 14:30 začne jednání zastupitelstva města, v jehož rámci se bude projednávat i dotace pro hodonínský hokej. Jednání je veřejné a tak přístupné široké veřejnosti.
14.1.Statistika juniorůDnes byla aktivována statistika juniorů SHK Hodonín. Naleznete ji v sekci "mládež", nebo po kliknutí na TENTO odkaz.
13.1.Žďár 'mění' trenéraNáš nejbližší soupeř - Žďár nad Sázavou, hlásí změnu na postu trenéra. 12, ledna rezignoval na svou funkci Jaroslav Benc. Mužstvo přebere dosavadní asistent Jaroslav Benák. Informaci přinesl web www.hokejzr.cz
12.1.Vyfoťte rozhodčí!Na arlh.cz probíhá fotografická soutěž o ceny s názvem Rozhodčí v akci.
11.1.Další zápasyNejbližší program 2.ligy, skupiny východ: 31. kolo, středa 14. ledna: Šumperk - Břeclav, Opava - Pelhřimov, Technika Brno - Vsetín, Sternberk - Nový Jičín, Přerov - Uničov, Zďár - Hodonín, Prostějov - Orlová, Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí. 31. kolo, sobota/neděle 17./18. ledna: Pelhřimov - Šumperk, Vsetín - Opava, Nový Jičín - Technika Brno, Uničov - Sternberk, Hodonín - Přerov, Orlová - Zďár, Valašské Meziříčí - Prostějov, Břeclav - Velké Meziříčí. Pro určení pořadí v tabulce mezi týmy se stejným počtem bodů rozhodly vzájemné zápasy (Šternberk/Nový Jičí, Přerov/Vsetín), při jejich rovnosti celkové skóre (Opava/Hodonín).
9.1.Protivný na hostovačkuTomáš Protivný bude k dispozici trenéru Číhalovi až do konce sezony. Střídavé starty byly změněny na hostování do 30.4. Informaci přineslo vedení SHK Hodonín.
9.1.Roháč v neděli naposledIvan Roháč nastoupí v nedělním utkání na ledě přerovských Zubrů naposledy. Od pondělí 12. ledna bude hájit barvy slovenského extraligového týmu z Liptovského Mikuláše. Informaci přineslo vedení SHK Hodonín.
8.1.J. Vejvar u SHK skončilKe včerejšímu dni byla rozvázána smlouva s obráncem Jakubem Vejvarem. Jakubovy další kroky vedou do nedaleké Břeclavi. Informaci přineslo vedení SHK Hodonín.
8.1.Další část sezónyPo víkendovém 30. kole pokračuje skupina Východ 2.ligy šestnáctikolovou částí sudá/lichá. Přesně rozlosování bude známo až po skončení všech nedělních zápasů, první kolo nadstavbové části je na programu hned ve středu 14.ledna. Rozlosování zápasů přineseme v neděli ve večerních hodinách.
5.1.Tiskovka SHK HodonínV pátek 16. ledna 2009 od 19ti hodin proběhne ve VIP prostorech ZS TEZA v Hodoníně tisková konference vedení SHK Hodonín. Všichni fanoušci a příznivci hodonínského hokeje jsou srdečně zváni. Přijďte se zeptat na to, co Vás zajímá.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 9 29:29 20
2. VEL Velké Meziříčí 9 30:28 18
3. VAL Valašské Meziříčí 8 33:19 15
4. OPA Opava 9 22:23 15
5. ZNS Žďár nad Sázavou 9 33:34 14
6. KOP Kopřivnice 9 29:27 12
7. KMB Kometa Brno B 9 25:28 8
8. HOD Hodonín 8 17:30 3

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS