Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

24.2.Výherci tipovačkyTipovací soutěže na utkání 39. kola mezi SHK Hodonín a HC Frýdek-Místek se zúčastnilo 57 tipujících. Nikdo z nich však přesný výsledek neuhodnul a losovalo se tak ze všech příchozích tipů, z nichž vzešli dva šťastní výherci. Volnou vstupenku na příští domácí utkání se Vsetínem, které se hraje na hodonínském zimním stadionu 27. února, vyhrávají pánové Jaroslav Kovařík z Hodonína a Milan Bartoš z Tvrdonic. Výhercům gratulujeme a během dnešního dne jim zašleme e-mail s informacemi o vyzvednutí vstupenek.
24.2.Holuša u Drtičů končíV průběhu včerejšího dne se vedení klubu dohodlo na ukončení smlouvy s útočníkem Michalem Holušou. Postavou nevysoký útočník stihl za tři měsíce v dresu SHK nastoupit do 15 zápasů, ve kterých nastřádal 4 branky a 7 asistencí.
19.2.Hokejový kalendářNa Marken.cz nyní pořídíte Hokejový kalendář - Český hokej 2010 s krásnými fotografiemi po slevě za 99 Kč.
18.2.Výherci tipovačkyTipovací soutěže na utkání 38. kola mezi HC Gedos Nový Jičín a SHK Hodonín se zúčastnilo 43 tipujících. Nikdo z nich však přesný výsledek neuhodnul a losovalo se tak ze všech příchozích tipů, z nichž vzešli dva šťastní výherci. Volnou vstupenku na příští domácí utkání s Frýdkem-Místkem, které se hraje na hodonínském zimním stadionu 20. února, vyhrávají slečna či paní Kristýna Trsová z Hodonína a pan Martin Měchura taktéž z Hodonína. Výhercům gratulujeme a během dnešního dne jim zašleme e-mail s informacemi o vyzvednutí vstupenek.
16.2.V krajích už play-offDo finále Zlínského kraje postoupily celky Uherského Hradiště a Uherského Brodu. Početná hodonínská ekipa v dresu Uherského Ostrohu tak bude hrát jen o třetí místo. V Jihomoravském kraji se rozhodo o semifinálových dvojicích, ve kterých se utkají Boskovice s Kometou Úvoz a Velká Bíteš nastoupí proti Moravským Budějovicím. Více informací o situaci v krajích naleznete ve velmi přehledném článku na webu okeje Uh. Ostroh.
15.2.Výherci tipovačkyTipovací soutěže na utkání 37. kola mezi SHK Hodonín a HC Slezan Opava se zúčastnilo 47 tipujících. Nikdo z nich však přesný výsledek neuhodnul a losovalo se tak ze všech příchozích tipů, z nichž vzešli dva šťastní výherci. Volnou vstupenku na příští domácí utkání s Frýdkem-Místkem, které se hraje na hodonínském zimním stadionu 20. února, vyhrávají slečna či paní Jana Oborná ze Žádovic a pan Michal Mikeska z Hodnína. Výhercům gratulujeme a během dnešního dne jim zašleme e-mail s informacemi o vyzvednutí vstupenek.
15.2.Aukce Barevný svět dětí, o.s. pořádá ve dnech 15.-22.2. charitativní aukci na Aukro.cz. Dražit se budou např. podepsané reprezentační dresy, historické kopie dresů vyrobené k výročí 100 let a dvě hokejky podepsané Jaromírem Jágrem. Výtěžek půjde na financování projektu Kámoš, tedy na přímou podporu konkrétních dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin.
8.2.Výherci tipovačkyTipovací soutěže na utkání 36. kola mezi HC Bobři Valašské Meziříčí - SHK Hodonín se zúčastnilo 54 tipujících. Ze čtyř z Vás, kteří uhodli přesný výsledek středečního utkání, jsme vylosovali dva šťastné výherce. Volnou vstupenku na příští domcáí utkání s Opavou, které se hraje na hodonínském zimním stadionu 13. února vyhrávají pánové Milan Gruň z Hodonína a Jakub Janík z Žádovic. Výhercům gratulujeme a zaslali jsme jim mail s informacemi o vyzvednutí vstupenek.
5.2.Výherci tipovačkyTipovací soutěže na utkání 35. kola mezi SHK Hodonín a VSK Technika Brno se zúčastnilo 56 tipujících. Ze šesti z Vás, kteří uhodli přesný výsledek středečního utkání, jsme vylosovali dva šťastné výherce. Volnou vstupenku na příští domcáí utkání s Opavou, které se hraje na hodonínském zimním stadionu 13. února vyhrávají pánové Kamil Mikuláček z Hodonína a Zdeněk Hůser z Hodonína. Výhercům gratulujeme a zaslali jsme jim mail s informacemi o vyzvednutí vstupenek.
1.2.Výherci tipovačkyTipovací soutěže na utkání 34. kola mezi SHK Hodonín a HK Jestřábi Prostějov se zúčastnilo 49 tipujících. Nikdo z nich však přesný výsledek neuhodnul a losovalo se tak ze všech příchozích tipů, z nichž vzešli dva šťastní výherci. Volnou vstupenku na příští domcáí utkání s Technikou Brno, které se hraje na hodonínském zimním stadionu 3. února, vyhrávají pánové Michal Vychodil z Hodonína a Janík Jakub ze Žádovic. Výhercům gratulujeme a během dnešního dne jim zašleme e-mail s informacemi o vyzvednutí vstupenek.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 21 61:69 39
2. VAL Valašské Meziříčí 18 71:41 34
3. ZNS Žďár nad Sázavou 16 61:53 30
4. OPA Opava 19 57:50 30
5. KMB Kometa Brno B 20 62:60 28
6. KOP Kopřivnice 19 66:63 26
7. VEL Velké Meziříčí 19 64:74 26
8. HOD Hodonín 18 44:76 12

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS